اخبار ارزهای دیجیتال | کریپتوها دارایی هایی دیجیتالی هستند که با الگوریتم های رمزنگاری مدیریت می شوند. این بدان معناست که یک رمزنگاری ظاهر فیزیکی ندارد. بلکه یک کد رمزگذاری شده مشابه رمز عبور است. انواع مختلفی از رمزارزها وجود دارد. شاید نام بیت کوین را شنیده باشید، اما صدها مورد دیگر مانند اتر، لایت کوین و ریپل وجود دارد. استیبل کوین نیز وجود دارد. آنها کریپتوهایی هستند که ارزش آنها به ارزش یک ارز معمولی یا مثلاً طلا مرتبط است. نمونه هایی از تتر و لیبرا، استیبل کوینی که فیس بوک راه اندازی کرده است. هدف استیبل کوین ها این است که کریپتوها را به عنوان یک وسیله پرداخت روزانه مناسب کنند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  51,782.54 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 2,978,324,843 تومان

کاربر گرامی برای مشاهده صفحه تتر ارزان وارد این صفحه شوید.

اخبار ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها – مزایا و معایب

قیمت ارز اتریوم به دلار3,098.22 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 178,197,072 تومان
کریپتوها مزایا و معایبی دارند. بزرگترین مزیت دسترسی آنهاست. شما می‌توانید از رمزارزها برای پرداخت یا دریافت پول بدون دخالت هیچ طرف دیگری مانند بانک استفاده کنید. یک نقطه ضعف این واقعیت است که ارزش اکثر کریپتوها بسیار نوسان است. در نتیجه، آنها می توانند به سرعت بسیاری از ارزش خود را از دست بدهند. این باعث می شود آنها به عنوان وسیله پرداخت نامناسب باشند. در مقابل، یک استیبل کوین می تواند برای پرداخت استفاده شود. اما این مستلزم آن است که ارائه دهنده آن خطرات پولشویی، فرار مالیاتی و نقض حریم خصوصی را کاهش دهد و از مصرف کنندگان محافظت کند. این خطرات به این دلیل رخ می دهند که دسترسی و ناشناس بودن رمزارزها آنها را در برابر فعالیت های غیرقانونی آسیب پذیر می کند.

کاربر گرامی برای مشاهده اطلاعات قیمت و … ارزهای دیجیتال وارد صفحه تابلوخوانی ارزهای دیجیتال شوید.

قیمت ارز  سولانا به دلار:  103.91 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 5,976,210 تومان

بلاک چین – نحوه کار کریپتوها

قیمت ارز تتر به دلار0.999917 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,511 تومان
بسیاری از رمزارزها بر اساس فناوری بلاک چین کار می کنند. این فناوری کاربران را قادر می سازد تا تراکنش های دیجیتال را به صورت مشترک ثبت کنند. این بدان معنی است که هیچ شخص دیگری مانند بانک یا دفتر اسناد رسمی در این معامله دخالت ندارد. یک بلاک چین شامل صدها رایانه در سراسر جهان است که هر تغییر در پایگاه داده را تأیید می کنند. این امر هک این فناوری را بسیار دشوار می کند. به نوبه خود، این توضیح می دهد که چرا کاربران حتی بدون دخالت بانک مرکزی به ارزهای دیجیتال اعتماد می کنند.
قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  269.48 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 15,499,598 تومان