میانگین امتیازات ۵ از ۵

سقوط استیبل کوین

سقوط  استیبل کوین : عرضه کل استیبل کوین ها برای اولین بار در سه ماهه دوم به شدت کاهش یافت
یک نمودار جداگانه نیز شاهد کاهش شدید عرضه USDC و BUSD در ماه مه بود، با این حال هر دو از آن زمان بازگشته اند و نزدیک به بازگشت به سطوح بالای تاریخ مربوطه هستند.

قیمت ارز تتربه دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

به گفته شرکت تحلیلی Coinmetrics، عرضه کل استیبل‌کوین‌ها در سه ماهه دوم سال 2022 شدیدترین افت تاریخ خود را تجربه کرد، زیرا بازخرید استیبل‌کوین‌ها در نتیجه «نقدینگی کوتاه‌مدت و نگرانی‌ها در مورد ورشکستگی که در طول هراس سال 2020 وجود نداشت» افزایش یافت.

لوکاس نوزی، رئیس بخش تحقیق و توسعه CoinMetrics، این داده ها را از طریق توییتر در 16 ژوئن با نموداری که کل عرضه استیبل کوین ها را از ژانویه 2020 نشان می دهد، برجسته کرد.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 173,401,292 تومان

22Q2 اولین بار در تاریخ استیبل کوین است که عرضه کل کاهش یافته است. حتی اگر UST را حذف کنیم، بیش از 10 میلیارد دلار *مستقیماً از خزانه*های ناشران اصلی بازخرید شده است.
این لیست شامل DAI، USDT، OMNI و TRON، SAI، USDK، PAX بود. در حالی که USDC Circle و BUSD بایننس در یک نمودار جداگانه گردآوری شدند. نوع اصلی UST Terra در نمودار گنجانده نشده است.

22 Q2 اولین بار در تاریخ استیبل کوین است که عرضه کل کاهش یافته است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

حتی اگر UST را حذف کنیم، بیش از 10 میلیارد دلار *مستقیماً از خزانه*های ناشران اصلی بازخرید شده است.

نوزی خاطرنشان کرد که تتر بیشترین بازخرید را در بین تمام صادرکنندگان استیبل کوین متمرکز داشته است، به طوری که 7 میلیارد از کل عرضه USDT در ماه آوریل و مه از هیئت مدیره پاک شد و احتمالاً ناشی از اقدامات معدودی بوده است نه هر بازار مهمی. حرکات گسترده

او گفت: «شدت این کاهش نشان می‌دهد که یک نهاد واحد یا گروه کوچکی پشت آن بوده است.

قیمت ارز ایاس به دلار:  0.821935 دلار  | قیمت ارز ایاس به تومان: 47,061 تومان

فروپاشی اکوسیستم Terra از جمله توکن LUNA و استیبل کوین UST در ماه مه با کاهش حدود 5 درصدی USDT تتر از دلار آمریکا همزمان شد. در نتیجه، حدود 7 میلیارد USDT بازخرید شد زیرا بازیگران بزرگ به دنبال خروج از بازار و اجتناب از هر گونه کشتار احتمالی بیشتر بودند. برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتر، وارد صفحه ی خرید تتر ارزان شوید.

پروژه دیگری که ضربه بزرگی به خود دید، MakerDAO’s DAI بود که 40 درصد از عرضه خود را در نتیجه “بزرگترین رویداد انحلال تاریخ خود” بازنشسته کرد.

USDC و BUSD نیز در یک نمودار جداگانه گنجانده شدند، و همچنین افت شدید عرضه را در حدود 5 میلیارد در ماه مه نشان می‌دهند، با این حال، هر دو از آن زمان بازگشته‌اند و نزدیک به بازگشت به بالاترین سطح تاریخ مربوطه یعنی حدود 65 میلیارد هستند. و 48 میلیارد یک پاپ.

شرایط منحصربه‌فرد بازار در سال 2022 توضیحی محتمل در مورد اینکه چرا کاربران استیبل کوین در چند هفته گذشته از روی میز ریسک کرده‌اند، ارائه می‌دهد.

سقوط استیبل کوین

سقوط استیبل کوین در کریپتو کارنسی

تاکنون، بخش کریپتو شاهد سقوط اکوسیستم Terra به ارزش حدود 40 میلیارد دلار بوده است، در حالی که پلتفرم وام دهی سلسیوس و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Three Arrows Capital نیز برای جلوگیری از ورشکستگی به دلیل انحلال های گزارش شده، قرار گرفتن در معرض Terra، مبارزه کرده اند. کاهش قیمت دارایی ها و مدل های تجاری بالقوه ناپایدار.

قیمت ارز سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,734,550 تومان

تتر که همچنین از طریق سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری در سال 2020 و وام یک میلیارد دلاری به شرکت در معرض درجه سلسیوس قرار دارد، روز دوشنبه بیانیه ای صادر کرد و خاطرنشان کرد که کاهش قیمت توکن بومی سلسیوس و مشکلات نقدینگی شرکت باعث خواهد شد. هیچ تاثیری بر ذخایر آن ندارد.

این شرکت اعلام کرد که فعالیت وام دهی آن با سلسیوس “همیشه بیش از حد وثیقه بوده است.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها