میانگین امتیازات ۵ از ۵

آیا خرید تتر usdt می تواند کاتالیزور آخرالزمان کریپتو باشد؟

خرید تتر usdt  به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 56,756 تومان | بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است که از مسائل اقتصادی گسترده تر مصون نیست. ارز های با ارزش بالا از جمله بیت کوین و اتریوم در هفته های اخیر روند نزولی داشته اند. اما اقتصاد گسترده‌تر و فشار تورم تنها عاملی نیست که در حال حاضر بر کریپتو تأثیر بگذارد. سقوط استیبل کوین Terra (UST) در هفته گذشته موجی از وحشت را در بازار ایجاد کرد (در برگه جدید باز می شود)، با برخی از مفسران که آیا سقوط لحظه ای «لمن برادرز» برای کریپتو بود یا خیر.

بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است که از مسائل اقتصادی گسترده تر مصون نیست. ارز های با ارزش بالا از جمله بیت کوین و اتریوم در هفته های اخیر روند نزولی داشته اند. اما اقتصاد گسترده‌تر و فشار تورم تنها عاملی نیست که در حال حاضر بر کریپتو تأثیر بگذارد. سقوط استیبل کوین Terra (UST) در هفته گذشته موجی از وحشت را در بازار ایجاد کرد (در برگه جدید باز می شود)، با برخی از مفسران که آیا سقوط لحظه ای «لمن برادرز» برای کریپتو بود یا خیر.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 171,874,915 تومان

اما UST تنها یکی از بسیاری از استیبل کوین ها است. تا کنون بزرگترین آنها Tether یا USDT است. در حال حاضر از نظر ارزش کل بازار پس از بیت کوین و اتریوم در جایگاه سوم قرار دارد. بر اساس گزارش Coingecko (در برگه جدید باز می شود) ارزش کل بازار USDT از حدود 83 میلیارد دلار در 11 می به کمتر از 75 میلیارد دلار در ماه می کاهش یافت. گزارش شده است که این کاهش به دلیل یک سری بازخریدها است که برای ارزش کامل یک دلار آمریکا بازخرید شده است. برای مشاهده دسته بندی ارز های دیجیتال روی این صفحه کلیک کنید.

Tether Operations Limited، شرکتی که پشت USDT قرار دارد، به دنبال این بود که به سرمایه گذاران نگران در مورد احتمال بازگرداندن مجدد و اجرای بانکی دیگر اطمینان دهد، اتفاقی که هفته قبل با UST افتاد. این شرکت در وبلاگ خود بیان کرد که «از 11 می، تتر با موفقیت 7 میلیارد دلار بازخرید USDT را برای افراد تأیید شده پردازش کرد. هر درخواست بازخریدی که ارسال شد به طور کامل بازخرید شد.”

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,657,079 تومان

خرید تتر usdt

وضعیت قیمت خرید تتر usdt

تتر به دلیل عدم شفافیت در مورد میزان ذخایر و ارزش واقعی آنها با انتقاداتی روبرو شده است. بازخریدهای اخیر Tether به عنوان یک تست استرس عمل کرده است. با وجود برخی نوسانات در اوج معاملات هفته گذشته، نرخ دلار 1:1 دست نخورده باقی مانده است.

توجه به این نکته مهم است که USDT و UST اساساً با یکدیگر متفاوت هستند. UST برای حفظ میخ خود به الگوریتم‌هایی متکی بود و آن را با توکن دیگری به نام لونا گره زد. در طول سقوط، ارزش Luna از بیش از 80 دلار به اساساً هیچ رسید، به این معنی که میخ 1 دلاری UST نمی تواند حفظ شود. از سوی دیگر، USDT ظاهراً توسط فیات و سایر ذخایر دارایی پشتیبانی می شود. برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتر، وارد صفحه ی خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,567,476,251 تومان

علیرغم اینکه تتر ارزش خود را در حال حاضر حفظ کرده است، سوالاتی در مورد سطح شفافیت آن باقی مانده است. سال گذشته این شرکت 18.5 میلیون دلار جریمه به دفتر دادستان کل نیویورک پرداخت تا یک تحقیق طولانی مدت را حل و فصل کند. دفتر لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک در یک زمان گفت (در برگه جدید باز می شود) “Bitfinex و Tether به طور غیرقانونی و بی پروا زیان های مالی هنگفت را برای ادامه برنامه خود و محافظت از نتایج خود پوشش دادند” و قبل از اضافه کردن “ادعاهای تتر مبنی بر مجازی بودن آن” ارز که به طور کامل توسط دلار آمریکا حمایت می شد، دروغ بود.

اگر با USDT معامله می کنید، این چیزی نیست که بخواهید بخوانید.

قیمت ارز شیبا به دلار:  0.000023 دلار  | قیمت ارز شیبا به تومان: 1 تومان

در حال حاضر، به نظر می رسد تتر می تواند این نوسانات را پشت سر بگذارد و قیمت 1 دلاری خود را حفظ کند، اما اگر تتر سقوط کند، کریپتو با آخرالزمانی روبرو می شود که هرگز ندیده است. مثل همیشه، با دقت معامله کنید و از خطرات آن آگاه باشید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها