میانگین امتیازات ۵ از ۵

صرافی تبدیل تتر به تومان علی بابا

صرافی تبدیل تتر به تومان علی بابا ارز تتر را به سرعت در مدت زمان کم برای شما به تومان تبدیل می‌کند. شما می‌توانید تتر یا هر ارز دیجیتالی که در ولت خود دارید را به‌راحتی به ارز دیجیتالی دیگری تبدیل کنید یا آن را به ارزهای فیاتی همچون ریال، یورو، دلار یا لیر تبدیل کنید.
امروزه ارزهای استیبلی همچون تتر که تا حدود زیادی قیمت ثابتی دارند و از نوسانات در امان هستند، در حال گرفتن جای ارزهای فیات در معاملات هستند و شرکت‌های زیادی از آن‌ها برای جابه‌جایی پول در سراسر نقاط جهان استفاده می‌کنند. سرعت بالا و کارمزد پایین این ارزها، سبب جلب توجه سرمایه‌گذاران بیشماری به سمت این ارزها شده است. شما هم می‌توانید از طریق صرافی تبدیل تتر به تومان را انجام دهید و از مزایای زیاد این ارز بهره‌مند شوید.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

تبدیل تتر به تومان

شاید برای شما سوال باشد که اگر تتر مانند دلار است و برای سرمایه‌گذاری مناسب نیست، پس چرا سالانه افراد زیادی ارزهای خود را تبدیل به تتر می‌کنند؟
اگرچه این ارز برای سرمایه‌گذاری نیست، اما می‌توان از آن در معاملات و جابه‌جایی پول استفاده کرد، چون این ارز کارمزد کمتری برای انتقال دارد و سرعت بالایی نیز در منتقل شدن دارد. اگرچه در کشورهایی که تورم زیاد است و قیمت دلار رو به افزایش است نیز از این ارز برای سرمایه‌گذاری کمک گرفته می‌شود تا ارزش دارایی‌ها حفظ شود و ارزش آن‌ها از بین نرود. شما هم می‌توانید تومان خود را به تتر تبدیل کنید یا با مراجعه به صرافی تبدیل تتر به تومان را انجام دهید.

جالب است بدانید سرعت بالای تراکنش‌ها در تتر قابلیت استفاده از آربیتراژ برای سرمایه‌گذاران این ارز را فراهم کرده است.

کاربر گرامی برای مشاهده بسته های خرید تتر ارزان وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز پولکادات به دلار: 7.07 دلار | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

صرافی تبدیل تتر به تومان علی بابا

ارز پایدار تتر

امروزه تتر جای خود را در بازار محکم کرده است و تبدیل به قدرتمندترین ارزدیجیتالی بازار شده است. پشتوانه این ارز استیبل دلار است و تقریباً هر واحد تتر معادل یک دلار آمریکا است و نوسانات زیادی را نیز تجربه نمی‌کند. گفته می‌شود به ازای هر واحد تتری که عرضه می‌شود، یک دلار آمریکا نیز ذخیره می‌شود، البته برخی این ادعا را رد کرده‌اند و باور ندارند برای هر تتر، یک دلار ذخیره شده باشد.

عرضه تتر بدون محدودیت است و متناسب با تقاضای بازار، عرضه آن توسط شرکت تتر هماهنگ می‌شود. به هر میزانی که تقاضا برای تتر افزایش یابد، این شرکت اقدام به عرضه تتر بیشتری می‌کند. شما می‌توانید با کمک صرافی تبدیل تتر به تومان را به‌راحتی انجام دهید یا برعکس با کمک صرافی تبدیل تومان به تتر انجام دهید.

در این صفحه می توانید درباره ی تبدیل تتر به ریال بخوانید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

تفاوت ارز دیجیتال تتر با بیت کوین چیست؟

کارمزد بسیار پایین تتر حتی در مقایسه با بیت کوین هم  کمتر است و همین سبب تشویق سرمایه‌گذاران زیادی به خرید و فروش این ارز استیبل می‌شود. شما با کمک تتر می‌توانید از شر کارمزدهای بالا و کم سرعت انتقال ارزهای فیات خلاص شوید. برای مشاهده چگونگی تبدیل تتر به دلار وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000023 دلار | قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 1 تومان

تتر روی بلاکچین مخصوص به خود فعالیت ندارد، درصورتی که بیت کوین بلاکچین اختصاصی خود را دارد، در عوض تتر روی بلاکچین‌های مختلفی از جمله بلاکچین الگوراند، بلاکچین ترون، بلاکچین اتریوم و بلاکچین ایاس فعالیت دارد. تتر ابتدا روی بلاکچین بیت کوین شروع به کار کرد و بعدا روی بلاکجین های ذکر شده فعالیت خود را گسترش داد.

عرضه تتر نامحدود است درحالی‌که بیت کوین عرضه محدودی دارد. عرضه تتر بر اساس تقاضاهای بازار است.

قیمت ارز سولانا به دلار: 152.55 دلار | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,734,550 تومان

اگر شما نیز به دنبال خرید تتر و استفاده از مزایای آن هستید، می‌توانید از علی بابا که کمترین کارمزد تتر را در بین صرافی‌ها دارد خرید کنید و با کمک این صرافی تبدیل تتر به تومان را انجام دهید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها