میانگین امتیازات ۵ از ۵

کریپتو های تحت نظر در سال 2022

کریپتو در مقایسه با دو سال گذشته، در 2022 یک سال پرحادثه ای داشته است. بازار کریپتو، مانند بقیه بازارهای مالی، افت داشته است. با این حال، کسانی که واقعاً می‌دانند چگونه این بازی طولانی را انجام دهند، می‌دانند که در مواقع عدم اطمینان می‌توان ثروت به دست آورد. این لحظه ای است که باید به دنبال ایده هایی باشید که پایه های قوی دارند و از آنها پیروی کنید. Zcash (ZEC)، Algorand  (ALGO) و Logarithmic Finance (LOG)  برخی از ارزهای دیجیتالی هستند که در سال 2022 تحت نظر قرار می گیرند. هر یک از این ارزهای دیجیتال دارای مزیت رقابتی و توانایی مهم در آینده هستند.

کریپتو (Logarithmic Finance (LOG نسل بعدی اقتصاد غیرمتمرکز

Logarithmic Finance (LOG)  قصد دارد نسل بعدی تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پروتکل مبادله باشد که امکان اتصال و تعامل یکپارچه بین کارآفرینان و سرمایه گذاران در مراحل اولیه بلاک چین را فراهم می کند. رابط بصری با وب 3.0 به عنوان زیرساخت فناوری زیربنایی، پتانسیل واقعی مالی غیرمتمرکز را آزاد می کند و به نوآوران برای جمع آوری سرمایه و ایجاد محصولاتی که سرمایه گذاران سطح بالا را به سرعت و به راحتی جذب می کند، توانمند می سازد.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,711,867,514 تومان

سرمایه‌گذاران می‌توانند از این پلتفرم برای انتخاب امیدوارکننده‌ترین و سودآورترین سرمایه‌گذاری‌ها استفاده کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد از سرمایه‌گذاری‌های خود سود زیادی ببرند. تنها 1.2 میلیارد توکن LOG  در طول فروش فروخته خواهد شد که حداکثر عرضه آن 4 میلیارد توکن LOG است. پس از پیش فروش، تمام توکن هایی که فروخته نشده اند سوزانده می شوند. در سال 2022 و پس از آن، توکن Logarithmic Finance (LOG)  یکی از امیدوارکننده‌ترین ارزهای دیجیتال است که باید مراقب آن بود.

(Logarithmic Finance (LOG با فناوری پیشرفته خود چه چیزی را ارائه می دهد؟

تیم Logarithmic Finance (LOG) به توسعه عملکردهای پیشرفته برای نوآوران پروژه و ارائه دهندگان نقدینگی ادامه خواهد داد و به آنها امکان می دهد در شگفتی های واقعی نوآوری های DeFi در یک اکوسیستم ایمن، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه غوطه ور شوند.

خرید تتر usdt  به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 59,053 تومان

رمزگذاری کاملا هممورفیک (FHE)

آنها می‌خواهند با استفاده از رمزگذاری کاملاً هممورفیک، مکانیسم مبادله را تا حد امکان در دسترس کاربران نهایی قرار دهند، که نیاز به رمزگشایی بسته‌های داده را در حین اجرای فرآیند محاسباتی از بین می‌برد.

کاهش تعرفه گاز

معماری کد مستحکم این پلتفرم توسط تیم توسعه بسیار مجرب Logarithmic Finance (LOG) با استفاده از یک رویکرد حداقلی با ساختار کد تمیز و مدولار ایجاد شده است. علاوه بر این، این پلتفرم تضمین می‌کند که تنها داده‌های حیاتی روی بلاک چین لنگر می‌یابند و امکان به حداقل رساندن منابع را فراهم می‌کند.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 178,831,439 تومان

مبادله NFT ها

ویژگی حراج NFT فقط برای دارندگان توکن LOG در پلتفرم معرفی خواهد شد. سازندگان این پروژه می‌توانند در ازای توکن‌های غیرقابل تعویض خود در انواع ارزهای دیجیتال یا ارز‌های پایدار، پرداخت‌هایی را دریافت کنند.

کریپتو الگو

(Zcash (ZEC  و  (Algorand (ALGO  چه چیزی برای ارائه دارند؟

(Zcash (ZEC  یک ارز دیجیتال شناخته شده با حجم معاملات بالا است.  (Zcash (ZEC  با استفاده از فناوری اثبات دانش صفر، حریم خصوصی و ناشناس بودن تراکنش بیشتری را ارائه می دهد.

قیمت ارز زد کش به دلار:  23.56 دلار  | قیمت ارز زد کش به تومان: 1,390,901 تومان

این بر اساس پروتکل های منبع باز بیت کوین (BTC) توسعه یافته است، اگرچه یک فورک نیست. در نتیجه، چندین ویژگی مشترک دارد، مانند تکنیک اجماع اثبات کار (PoW) و توکنومیک. با این حال، علاوه بر حفظ حریم خصوصی تراکنش بهتر، تا هشت برابر زمان بلوک سریعتر و کارمزد تراکنش کمتری نسبت به BTC ارائه می دهد. در نتیجه، از زمان آغاز به کار خود در سال 2016، Zcash  خرده فروشان زیادی را به خود جذب کرده است.

همانطور که برای  (Algorand (ALGO، این یک پلت فرم بلاک چین بدون مجوز است که از یک سیستم توافق نامه بیزانسی غیرمتمرکز و یک پروتکل اثبات سهام خالص برای کار استفاده می کند. کاربران می توانند با استفاده از PPoS بر اساس میزان مالکیت رمزارزهای (Algorand (ALGO به توافق نظر رسیده و تراکنش ها را تأیید کنند. این برای برآوردن نیازهای عظیم قدرت محاسباتی و همچنین مشکلات دیگر، مانند احتمال حمله 51 درصدی و هرگونه تلاش برای فورک طراحی شده است، که باعث می‌شود بلوک‌ها و تراکنش‌های نامعتبر قبلی دوباره معتبر باشند.

قیمت ارز الگو به دلار:  0.193591 دلار  | قیمت ارز الگو به تومان: 11,431 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 31 اردیبهشت 1403:59,053 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 01 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها