میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید و فروش ارز تتر

خرید و فروش ارز تتر

ارز تتر یک رمز ارز مبتنی بر شبکه بلاکچین است که بصورت دیجیتال منتقل می گردد. خرید رمز ارز تتر (USDT) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی تتر (USDT) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال تتر (USDT) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 110,964,091,237 دلار میلیون دلار، در رتبه 3 بازار قرار داشته و سهم 110,955,976,511 USDT از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی تتر (USDT) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 1.00 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 46,279,576,395 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی تتر (USDT) معادل 0.05% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

تتر یک نوع ارز دیجیتال است که به عنوان یک “ارز پایدار” شناخته می شود. این به این معناست که ارزش آن به یک ارز فیات، مانند دلار آمریکا، متصل است. هدف از این اتصال این است که پایداری قیمت را در برابر نوسانات بازار رمزنگاری فراهم کند.

تتر با استفاده از فن آوری blockchain کار می کند، همان فن آوری که برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می شود. ولی تفاوت اصلی تتر در این است که هر تتر با یک دلار آمریکایی پشتیبانی می شود.

با توجه به پایداری قیمت تتر، این ارز دیجیتال بسیار مناسب برای استفاده در بازار رمزنگاری است. بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران رمزنگاری تتر را بعنوان راه حل برای جلوگیری از نوسانات قیمت استفاده می کنند.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال تتر: 57,260 تومان
حجم خرید و فروش روزانه رمز ارز تتر: 46,279,576,395 دلار
مارکت کپ ارز مجازی تتر: 110,964,091,237 دلار
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی تتر: افزایشی

پشتوانه تتر با دلار آمریکا

به این معنا که به ازای هر تتری که در این شبکه منتشر می شود به همان مقدار دلار، اوراق تجاری، سپرده های امانتی، پول نقد، اسناد بازپرداخت ذخایر و اسناد خزانه در ذخایر شرکت تتر وجود دارد و پشتوانه تتر هست.
تتر یک استیبل کوین (ارز دیجیتال با پشتوانه) است که ارزهای رمزپایه در گردش آن با مقدار معادل ارزهای سنتی فیات مانند دلار، یورو یا ین ژاپن برابر هست. یک تتر معادل 1.00 دلارآمریکا هست و توسط شرکتی مستقر در هنگ کنگ منتشر شده است.

توکن های تتر، تحت نماد usdt منتشر می شده و تتر در سال 2014 توسط بروک پیرس، ریو کالینز و کریگ سلارس راه اندازی شد.

در ابتدا در جولای 2014 به عنوان Realcoin یک ارزدیجیتال لایه دوم رمزگذاری شده بر روی بلاکچین بیت کوین و با استفاده از پلتفرم Omni ساخته شد. بعد به USTether و در نهایت به usdt تغییر نام داد.

تتر علاوه بر بلاکچین بیت کوین بر روی بلاکچین اتریوم، ایاس، ترون و Algorand هم کار می کند. هم چنین به تازگی بر روی بلاکچین های دیگر هم اجرا می شود.

هدف از به وجود آمدن استیبل کوین Tether، ترکیب ماهیت نامحدود ارزهای دیجیتال که می تواند یک تراکنش را بین کاربران بدون واسطه شخص ثالث قابل اعتماد (بانک و موسسات مالی) ارسال شود با ارزش پایدار دلار آمریکا هست. در واقع تتر به عنوان یک دلار دیجیتال هست و هم می توان از مزیت های رمزنگاری شده آن استفاده کرده هم از مزیت آن به عنوان ارز فیات.

به علت نوسانات زیاد بازار ارزهای دیجیتال که می توانند در عرض یک روز 10 تا 20 درصد افزایش یا کاهش پیدا کنند و این موضوع باعث شده که ارزش مالی آن مرتب تغییر کند. اما افراد با استفاده از تتر که همیشه معادل یک دلار هست می توانند در نوسانات شدید مارکت ارزش مالی سبد سرمایه خود را حفظ کنند.

هم چنین تتر برای مخارج روزمره و نقل انتقالات مالی به علت سرعت تراکنش بیشتر، کارمزد کمتر و ثابت بودن قیمت نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال کاربرد بیشتری دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها