میانگین امتیازات ۵ از ۵

قیمت تتر در ایران

قیمت تتر در ایران: 57,260 تومان

حجم معاملات تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ استیبل کوین تتر: 110,964,091,237 دلار

وضعیت کنونی کریپتو تتر: افزایشی

مقالات مرتبط:  تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 110,964,091,237 دلار میلیون دلار، در رتبه 3 بازار قرار داشته و سهم 110,955,976,511 USDT از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی تتر (USDT) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 1.00 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 46,279,576,395 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی تتر (USDT) معادل 0.05% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

ارزش قیمت تتر در ایران

هنگامی که سرمایه گذاران با عدم اطمینان یا نوسانات بالا مواجه می شوند، دارایی های خود را به یک هلدینگ منتقل می کنند که تحت تأثیر بقیه بازار قرار نمی گیرد. این یک استراتژی اساسی در تمام بازارهای موجود است. در مواقع دیگر، زمانی که بازده یا سود مورد نظر به دست می آید، در قالب تسویه نقدی ثبت می شود. در حوزه رمزنگاری، این معمولاً با مقایسه بازده به مقدار بیت کوین ساتوشی که یک ارز به دست آورده است، مبادله ارز با مقدار معادل بیت کوین و در نهایت تبدیل بیت کوین به فیات انجام می شود.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار  قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

مقالات مرتبط: تتر trc : بحران سلسیوس هیچ تاثیری بر ذخایر USDT ندارد

در حال حاضر، نقدینگی به فیات فرآیندی زمان‌بر است که تکمیل آن روزها طول می‌کشد. این بدان معناست که اگر یک سرمایه‌گذار بخواهد به بازار ارزهای دیجیتال بازگردد، باید دوباره چند روز صبر کند تا فیات خود کانال‌های پرداخت سنتی بانکی را پاک کند. همچنین، بیشتر صرافی‌ها بازاری را برای معامله به ارز فیات ارائه نمی‌دهند و آنهایی که این کار را انجام می‌دهند (و با قوانین مقررات مطابقت دارند) برای پیروی از قوانین KYC و AML نیاز به تأیید دارند. بهترین مثال شناخته شده در این مورد، Coinbase است، یکی از منابع قابل اعتمادتر ورود به بازار کریتپو (فیات به BTC/ETH/LTC). Coinbase همچنین به کاربران اجازه می دهد تا فیات را در حساب خود برای دسترسی فوری به معاملات نگه دارند. با این حال، بسته شدن اخیر BTC-e و بسیاری از صرافی‌های دیگر قبل از آن، ثابت می‌کند که معامله‌گران رمزارز نباید به هیچ صرافی با مقادیر اضافی دارایی خود اعتماد کنند (یعنی مقدار ارز‌های موجود در کیف پول صرافی را به حداقل برسانند).

قیمت ارز  سولانا به دلار: 152.55 دلار  قیمت ارز سولانا به تومان: 8,734,550 تومان

مقالات مرتبط:  تتر  usdt توکن جدید USDT را در بلاک چین تزوس ایجاد می کند

خرید تتر به تومان

خرید تتر به تومان با قیمت هر تتر 57,260 تومانمی باشد که با آن می توان ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین را خریداری نمود و اگر معامله‌گران در بیت‌کوین مستقر شوند و آن را HODL به‌عنوان ذخیره ارزش خود کنند، سود و زیان بیت‌کوین را متوجه می‌شود اما همچنان معامله‌گران را در برابر نوسانات بیت‌کوین آسیب‌پذیر می‌کند. مجدداً، Coinbase یک کیف پول USD ارائه می دهد اما فقط 3 ارز را برای تراکنش ارائه می دهد و همچنین برای انتقال سود به داخل و خارج از کیف پول ها یا صرافی ها نیاز به کارمزد دارد. اینجاست که کاربرد یک ارز دیجیتال فیات ثابت می شود. هیچ کس نمی تواند صعود و سقوط یک بازار را پیش بینی کند، اما زمانی که یک معامله گر به سطح مطلوب سود/زیان خود می رسد، مکانیسم تسویه مورد نیاز است. تتر دقیقاً این کار را انجام می دهد: به معامله گران اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده خود را به یک توکن پایدار تبدیل کنند که از نوسانات بازار محافظت می کند.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار   قیمت ارز اتریوم به تومان: 173,401,292 تومان

قیمت خرید تتر در ایران

ارز رمزنگاری شده فیات

این مفهوم احتمالاً برای آن دسته از ارزهای رمزنگاری شده در صرافی‌هایی که جفت معاملاتی با تتر ارائه می‌دهند آشنا است. به زبان ساده، تتر یک ارز دیجیتال است که مستقیماً با ارز فیات مرتبط است، زیرا هر ارز مستقیماً با مقدار مشابه ارز فیات (یک به یک) پشتیبانی می شود. ارزهایی که در حال حاضر برای تجارت با تتر ارائه می شوند، دلار آمریکا (USD)، یورو (EUR) و ین ژاپن (JPY) هستند و در صرافی ها به ترتیب با نمادهای USD₮، EUR₮، و JPY₮ یافت می شوند.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

هدف برای هر یک از این ارز ها این است که از نظر ارزش برابر با ارز فیات اصلی باقی بمانند. برای بینش بیشتر در مورد تلاش‌های شکست خورده قبلی در رمزارزهای ثابت، لطفاً مقاله لری وایت را در مورد این موضوع بخوانید. همانطور که در نمودار زیر می بینید، تتر تا زمانی که جدیدترین ارز رمزنگاری شده (برخی ممکن است آن را حباب بخوانند) وظایف خود را به طور قابل توجهی به خوبی انجام می داد، اما هرگز از نسبت 1 دلار به 1 دلار ₮ دور نشد.

مقالات مرتبط: پیش بینی قیمت تتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها