میانگین امتیازات ۵ از ۵

صرافی تبدیل ریال به تتر علی بابا

صرافی تبدیل ریال به تتر علی بابا، با کمترین نرخ ریال به تتر تمامی تبدیل‌های ارزی و معاملات مورد نظر در حوزه ارز دیجیتال به خصوص تتر را در اختیار شما قرار می‌دهد. تتر یکی از محبوب‌ترین ارزهای بازار است که بعد از بیت کوین و اتریوم رتبه سوم بازار ارزهای دیجیتالی را از آن خود کرده است. این ارز ضمن اینکه یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتالی است، قدرتمندترین ارز استیبل بازار نیز است. هر ارز استیبلی یک پشتوانه ارزی یا کالایی دارد و پشتوانه تتر نیز دلار است. تتر ادعا دارد به ازای هر USDT در گردش، یک دلار آمریکا در ذخایر خود نگه می‌دارد، البته تتر با عدم شفافیت خود باعث ایجاد بی‌اعتمادی‌هایی نسبت به خود شده است که ممکن است در آینده برایش دردسرساز شود.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

تبدیل ریال به تتر

مهمترین مزیت تتر نرخ تقریباً ثابت آن و برابری قیمت آن با دلار است. اگر شما امروز بیت کوین بخرید، ممکن است فردا قیمت آن افزایش یابد و سود بکنید و یا کاهش یابد و دچار ضرر شوید، این تغییر قیمت ممکن است بسیار زیاد هم باشد، اما تتر معمولاً نرخ ثابتی دارد و دچار تغییرات قیمتی شدیدی نمی‌شود و همین ویژگی تتر سبب شده است تتر برای استفاده در معاملات و انتقال پول بسیار مناسب باشد و به عنوان دلار دیجیتالی مورد استفاده بسیاری از شرکت‌ها قرار بگیرد. شما می‌توانید به صورت آنلاین و با مراجعه به سایت صرافی تبدیل ریال به تتر، بیت کوین، اتریوم و هر ارز مورد نظرتان را در مدت کوتاهی انجام دهید.

کاربر گرامی برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز پولکادات به دلار: 7.07 دلار | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

صرافی‌های زیادی از رمز ارز محبوب تتر پشتیبانی می‌کنند و شما می‌توانید با مراجعه به آن‌ها تتر خود را به انواع ارزهای دیجیتالی همچون ترون، دوج کوین، دای، بیت کوین یا اتریوم تبدیل کنید و یا برعکس، ارزهای دیجیتالی دیگر خود را به رمز ارز تتر تبدیل کنید.

برای خرید ارزهای دیجیتالی حتماً از صرافی‌های مورد اعتماد ماندد علی بابا کمک بگیرید تا مشکلی برای سرمایه شما به وجود نیاید و دچار ضرر نشوید.

حتی برای خرید استیبل کوین‌ها نیز از افراد با تجربه مشاوره بگیرید و با تحلیل دست به خرید و فروش آن‌ها بزنید، زیرا حتی استیبل کوین‌ها نیز از تغییرات قیمتی کاملاً در امان نیستند. شما می‌توانید از طریق صرافی علی بابا تبدیل ریال به تتر را انجام دهید.

قیمت ارز سولانا به دلار: 152.55 دلار | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,734,550 تومان

مای اتر ولت (myetherwallet)، لجر (ledger)، تراست ولت (trust wallet)، اتمیک ولت (atomic wallet)، و ترزور (trezor) از ولت‌های پشتیبان کننده تتر هستند.

برای خرید تتر کافی است با مراجعه به سایت علی بابا تبدیل ریال به تتر را بدون اتلاف وقت انجام دهید.

کاربر گرامی برای آموزش تبدیل تتر به ریال وارد این صفحه شوید.

صرافی تبدیل ریال به تتر علی بابا

بلاکچین های مختلف تتر

تتر ابتدا روی بلاک چین بیت کوین و از طریق پروتکل Omni Layer شروع به فعالیت کرد ولی فعالیت خود را گسترش بخشید و هم اکنون روی بلاکچین‌های مختلفی مانند: بلاکچین اتریوم، بلاکچین الگوراند، بلاکچین ایاس، بلاکچین بایننس اسمارت‌ چین، بلاکچین بیت کوین و بلاکچین ترون فعال است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

آدرس هر بلاکچین تتر فرمت خاصی دارد که برای انتقال تتر باید به درستی وارد شود.  برای انتقال رمز ارزها در ولت‌های مختلف، باید به نوع شبکه دقت زیادی کنید. در صورت ارسال تتر خود به آدرسی فرمت اشتباه، دارایی خود را از دست می‌دهید، پس توجه کافی به فرمت آدرس شبکه مبداء و مقصد داشته باشید.

شروع آدرس تتر در بلاکچین بیت کوین با ۱، ۳ و bc1 است، شروع آدرس تتر در بلاکچین اتریوم با Ox است و شروع آدرس در بلاکچین ترون با T است.

کاربر گرامی برای مطالعه راجع به صرافی تبدیل لیر به تتر وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000023 دلار | قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 1 تومان

سرعت انتقال در بلاکچین ترون نسبت به سایر بلاکچین‌ها بالاتر است و کارمزد آن نیز پایین است.

با کمک صرافی علی بابا تبدیل ریال به تتر را می‌توانید به‌سادگی و سریع انجام دهید.

( کلیه خرید و فروش ارزها اعم از تتر، بیت کوین و … با احراز هویت کامل در این صرافی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد و صرافی علی بابا هیچگونه تبدیل و خرید و فروش ارزهای فیزیکی مانند دلار، یورو، لیر و… در این صرافی انجام نداده و نخواهد داد )

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها