میانگین امتیازات ۵ از ۵

صرافی تبدیل تتر به دلار علی بابا

صرافی تبدیل تتر به دلار علی بابا، شرح تبدیل را در این مقله برایتان توضیح خواهد داد.
شما ابتدا برای تبدیل ارزتان به ریال به صرافی های مجاز و معتبر مراجعه نموده و سپس ریال خود را در این صرافی به تتر یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل نمایید.
امروزه بازار ارزهای دیجیتالی رونق زیادی یافته است و تبدیل انواع ارزهای فیات به ارزهای دیجیتالی امکان پذیر است، شما همچنین می توانید انواع ارزهای دیجیتالی را به ارزدیجیتالی دیگری تبدیل کنید، مثلا می توانید بیت کوین یا اتریوم خود را به تتر تبدیل کنید یا برعکس  می توانید اتریوم یا بیت کوین خود را به تتر تبدیل کنید، یا  حتی می توانید دلار یا یوروی خود را به تتر یا بیت کوین تبدیل کنید یا برعکس.
تتر به عنوان یک ارز استیبل، در معاملات و انتقال و جابه جایی پول در سراسر جهان استفاده می شود و بعید نیست در آینده نزدیک، ارزهای دیجیتالی به طور کلی در تمامی معاملات و خرید و فروش ها مورد استفاده قرار بگیرند. شما می توانید به راحتی با کمک صرافی تبدیل تتر به دلار را انجام بدهید.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به تومان: 59,053 تومان

تبدیل تتر به دلار

ارز تتر با پشتوانه دلاری که دارد، خود را از نوسانات شدید در امان نگه داشته است. هر واحد تتر معمولا قیمتی برابر یک دلار آمریکا دارد. ادعا می شود که به ازای هر واحد تتری که ارائه می شود، یک دلار به عنوان پشتیبان آن ذخیره می شود. همانطور که می دانید ارزهای استیبل یک پشتیبان کالایی یا ارزی دارند و عرضه تتر نیز نامحدود است و با توجه به تقاضای بازار ارائه آن صورت می گیرد و هر قدر نیاز بازار باشد، شرکت تتر اقدام به ارائه میزان ارز مورد نیاز می کند.
خرید و فروش و تبدیل تتر به ریال حجم بالایی از معاملات روزانه را از آن خود کرده است و تبدیل به قدرتمندترین استیبل کوین در بین ارزهای پایدار بازار ارزهای دیجیتالی شده است. این ارز بین ارزهای نوسان دار نیز حجم زیادی از معاملات را در اختیار گرفته است. از طریق صرافی تبدیل تتر به دلار یا برعکس با کمک صرافی تبدیل تتر به تومان به راحتی قابل انجام است.

قیمت ارز پولکادات به دلار: 7.07 دلار | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 417,414 تومان

صرافی تبدیل تتر به دلار در ایران

مزایای استفاده از تتر

سرعت انجام تراکنش ها با استفاده از تتر افزایش زیادی می یابد و همین سرعت بالای تراکنش ها سبب ایجاد مزیت آربیتراژ برای کاربران می شود و سرمایه گذاران می توانند از سود حاصل از تفاوت ارزهای دیجیتالی در صرافی های مختلف استفاده کنند.
تتر پشتوانه دارد و قیمت آن معمولا ثابت است و سرمایه گذاران خود را دچار ضرر های هنگفت نمی کند.
شما به راحتی می توانید انواع ارزهای فیات را به ارزهای دیجیتالی تبدیل کنید و انواع ارزهای دیجیتالی را به ارزهای فیات یا ارزهای دیجیتالی دیگرتبدیل کنید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,711,867,514 تومان

آیا تتر مورد اعتماد است؟

 تتر حجم زیادی از معاملات بازار ارزهای دیجیتالی را از آن خود کرده است. تتر نوسانات زیادی را تجربه نمی کند و پیش بینی های مختلفی نیز از آینده آن وجود دارد. هرچند عدم شفافیت تتر ممکن است در آینده برای آن دردسر ایجاد کند و روی قیمت تتر تاثیر بگذارد. کاربر گرامی برای مطالعه تبدیل تتر به تومان وارد صفحه صرافی تبدیل تتر به تومان علی بابا شوید.

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000023 دلار | قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 1 تومان
شرکت تتر چندین بار به عدم شفافیت متهم شده است و توجه های بسیاری را به خود جلب کرده است و انگشت اتهام بسیاری از نهاد های نظارتی به سوی این شرکت دراز شده است. تتر چند بار هم به خاطر هک شدن اقدام به بروزرسانی سیستم کرد، مثلا در نوامبر 2017 تتر مدعی بود که هک شده است و 31 میلیون دلار تتر هم به سرقت رفته است.
در کل تتر با وجود تمام تقص ها و مشکلاتش سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است و جزو پرفروش‌ترین ارزهای بازار دیجیتال است. تتر در آینده نیز می تواند رشد خوبی داشته باشد و حتی از ارزهای پرفروش تر از خود نیز جلو بزند‌ و سرمایه گذاران بیشتری را به سمت خود بکشاند و تبدیل به پرفروشترین ارز دیجیتالی جهان شود.

( کلیه خرید و فروش ارزها اعم از تتر، بیت کوین و … با احراز هویت کامل در این صرافی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد و صرافی علی بابا هیچگونه تبدیل و خرید و فروش ارزهای فیزیکی مانند دلار، یورو، لیر و… در این صرافی انجام نداده و نخواهد داد )

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 31 اردیبهشت 1403:59,053 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 01 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها