میانگین امتیازات ۵ از ۵

NFT ان اف تی و مسابقه با فرمول 1

NFT ان اف تی نوعی توکن غیر معاوضه می باشد. امروزه خرید ارزهای جدیدی چون ان اف تی رونق زیادی گرفته است و مدتی است که اخبار این رمز ارزها مانند یک انفجار رسانه‌ای عمل کرده اند و افراد زیادی به دنبال آموزش خرید و فروش این ارزها رفته اند. این ارزها در مواردی جایگزین مناسب تری برای ارزهای فیات شده اند. احتمالا شما هم با شنیدن خبر درآمد ۶۰ میلیون دلاری یک هنرمند از فروش اثر هنری دیجیتالی با ان اف تی بسیار شکه خواهید شد و به فکر ورود به این بازار پرسود خواهید افتاد، که البته این بازار پر است از معاملات پرسود دیگری همچون فروش اولین توییت به وسیله شخصی به نام جک دروسی به قیمت ۲٫۹ میلیون دلار، که همگی نشان از آینده درخشان این بازار دارند.

قیمت ارز ان اف تی به دلار:  0.00000031511755 دلار  | قیمت اان اف تی به تومان: 0.015768 تومان

ان اف تی چیست؟

NFT ان اف تی (مخفف Non-Fungible Token.) توکنی است که قابلیت تعویض (fungible) ندارد و سرمایه گذاران آن امکان مبادله یک دارایی با دارایی‌های مشابه بدون از بین رفتن ارزش آن را ندارند. برای فهم این موضوع بهتر است این مثال را بخوانید: اگر شما یک اسکناس ده تومانی از شخصی قرض بگیرید لازم نیست همان اسکناس را به او پس بدهید و می توانید هر اسکناسی ده تومانی را که خواستید به او بدهید. ارزی چون بیت کوین نیز مانند این اسکناس ها می باشد که هر بیت کوینی با بین کوین دیگر برابر است اما هیچ دو ان اف تی با یکدیگر مشابه نیستند. آن ها مانند بلیط های کنسرت می مانند مثلا هر بلیط کنسرت اطلاعاتی متفاوت مانند شمار صندلی متفاوت یا اطلاعات شخصی خریدار را دارد و با دیگری متفاوت است. در حقیقت، NFT ان اف تی به دارایی های دیجیتالی می‌گویند که ارزش خود را به صورت نوعی رمزارز حفظ کرده و همانند آثار هنری قابل جمع‌کردن باشد.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار:  4.46 دلار  | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 223,374 تومان

همکاری متاورس برای انتشار nft ان اف تی

کارکرد ان اف تی به چه صورت است؟

توکن نوعی ماهیت وجودی خاص در فضای رمزنگاری است که نقش دروازه ای برای ورود به خدمات بلاک چین و برنامه ها است توسط شرکت‌های مختلف بر بستر تکنولوژی بلاک چین به وجود می آیند. توکن همانند کارت شناسایی شماست و می تواند به شما مزایای زیادی همچون شرکت در یک مزایده عمومی را بدهد.  قابل کر است که، عرضه ان اف تی nft در چند ماه اخیر بسیار زیاد شده است که دلیل این امر افزایش محبوبیت ان اف تی بین مردم است.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.17 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 58,789 تومان

ان اف تی ها بخشی از بلاک چین اتریوم هستند و نوعی ژتون به حساب می آیند که اطلاعات بر روی آن ها ذخیره شده اند که فرمت های عکس، ویدیو، هنر و غیره را پوشش می دهند و می توان آن ها را خرید و فروش کرد. البته نباید فراموش کرد NFT ان اف تی ها غیر قابل تعویض هستند و هر ان اف اتی منحصر به فرد است و با ان اف تی دیگر متفاوت است. توکن ان اف تی ها همچنین قابلیت تقسیم ندارد و توکن کوچکترین واحد آن است در صورتی که در توکن های قابل تعویض، امکان تقسیم توکن به واحد های کوچکتر هم وجود دارد.

کاربر گرامی برای مشاهده بسته های خرید تتر ارزان وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.29584 دلار  | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 14,803 تومان

خرید NFT ان اف تی

خرید NFT  می تواند به دلایل مختلفی صورت بگیرد. با توجه به مجازی شدن هرچه بیشتر دنیای پیرامون ما اینده درخشانی برای رمزازها تصور می شود. برخی به دلایل احساسی همچون ایجاد ارتباط با صاحب اثر یا علاقه ای که به آن ان اف تی دارند، اقدام به خرید آن می کنند چیزی مانند جمع کردن کلکسیون های ارز های قدیمی یا پروانه ها توسط برخی از افراد و برخی برای سرمایه گذاری اقدام به خرید این رمز ارزها می کنند. NFT ان اف تی ها همچنین برای خرید های درون برنامه ای بازی های ویدیویی کاربرد دارد و بازیکنان با کمک خرید این رمز ارزها که پول بازی ها به حساب می آیند، می توانند نیازهای خود را در بازی برطرف کنند.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار:  0.302 دلار  | قیمت ارز سند ب به تومان: 15,111 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تومانی تتر: 50,005 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.99936 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 19,408,500,709 دلار

مارکت کپ تتر: 83,217,936,829 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: -0.01%

بر چسب ها

NFT ان اف تی و مسابقه با فرمول 1