میانگین امتیازات ۵ از ۵

تبدیل تتر trc20

تبدیل تتر trc20 | اگر به دنبال راهی برای تبدیل توکن TRC20 خود به ERC20 هستید، به جای درستی آمده اید. اساساً، در این آموزش سریع، چند مرحله را که می‌توانید برای تبدیل توکن‌های خود بردارید، به شما آموزش می‌دهم تا در نهایت بتوانید هر طور که می‌خواهید از آنها استفاده کنید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,567,476,251 تومان

پیش نیازها:

  • قبل از هر چیز، در اینجا چند پیش نیاز وجود دارد که باید بدانید:
  • شما باید یک کیف پول رمزنگاری موجود مانند MetaMask و/یا TrustWallet داشته باشید.
  • برای تجدید سریع، در اینجا نحوه استفاده از MetaMask آورده شده است.
  • همچنین می توانید برای مشاهده لیست کیف پول های TRC20 به وب سایت رسمی TRON مراجعه کنید.
  • شما در برخی از صرافی‌های رمزنگاری محبوب که توکن‌های TRC20 را می‌پذیرند، حساب دارید – یکی از آنها بایننس است.
  • شما یک توکن TRC20 مانند USDT دارید.
  • قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 56,756 تومان

تفاوت بین ERC20 و TRC20 چیست؟

در تبدیل تتر trc20 برای روشن شدن همه چیز لازم است که تفاوت این دو شبکه تتری را دانست، ERC20 به این معنی است که مبتنی بر شبکه اتریوم است، در حالی که TRC20 به معنای یک توکن در اکوسیستم TRON است که در شبکه TRX اجرا می شود. بنابراین با حرکت رو به جلو، برای جلوگیری از سردرگمی از شبکه به عنوان TRX یاد می کنیم.

قیمت ارز  شیبا اینو به دلار:  0.000023 دلار  | قیمت ارز شیبا اینو  به تومان: 1 تومان

تفاوت‌های دقیق بین این دو شبکه، فهرست طولانی‌ای است که می‌توانیم در پست دیگری درباره آن صحبت کنیم، اما آنچه در حال حاضر باید بدانید این است که برای شبکه اتریوم (ETH)، هزینه‌ها (یا گاز) بالا است و معمولاً شلوغ است زیرا افراد و برنامه های زیادی از آن استفاده می کنند.

در همین حال، TRX سریع است و هزینه های آن بسیار پایین است (گاهی اوقات حتی زیر 1 تا 10 دلار، در حالی که اتریوم می تواند از 3 تا 150 دلار برسد).

تبدیل توکن های TRC20 به ERC20 چگونه انجام می‌شود؟

برای تبدیل تتر trc20، ما از USDT به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد، زیرا بنا به اعتقاد ما این استیبل کوین است که معمولا بین دو شبکه منتقل می‌شود.

افرادی که تراکنش‌های خود را برای پرداخت خدمات انجام می‌دهند، معمولاً با USDT TRC20 پرداخت می‌کنند، اما نکته منفی این است که از آنجایی که از شبکه دیگری است، نمی‌توانید آن را به کیف پول ERC20 ارسال کنید.

برای روشن بودن، توکن TRC20 خود را در MetaMask دریافت نخواهید کرد زیرا غیرممکن است. ما فقط به MetaMask (یا آدرس ERC20 صرافی شما) نیاز داریم تا رمز ERC20 شما را پس از تعویض دریافت کنیم.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,657,079 تومان

بنابراین، فرض کنید شخصی USDT TRC20 را در کیف شما برای شما ارسال می کند و در حال حاضر کاملاً راحت است، اما اکنون می خواهید آن را از TRC20 به ERC20 تبدیل کنید. شاید از USDT به USDT یا USDT به یک توکن TRC20 دیگر.

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

به ChangeNow.io بروید. همانطور که می بینید، USDT در چند شبکه مانند TRX، ETH و BSC (زنجیره هوشمند بایننس) استفاده می شود.

تبدیل تتر trc20 | صرافی علی بابا

اکنون، از آنجایی که می‌خواهم USDT TRC20 خود را به ERC20 تبدیل کنم، در فیلد اول TRX را انتخاب کردم و ETH را در فیلد دوم انتخاب کردم.

تبدیل تتر trc20 | صرافی علی بابا

پس از وارد کردن مقدار صحیح، روی Exchange کلیک کنید. به صفحه جدیدی هدایت خواهید شد. در اینجا، باید آدرس MetaMask خود را وارد کنید و سپس روی Next کلیک کنید.
توجه: برای توضیح اینکه چرا پولی که ارسال می‌کنید ناگهان از 5000 USDT به دریافت 4958 USDT می‌رسد، باید بدانید که برای هر تراکنش، کارمزدی وجود دارد – و این کارمزدها لزوما توسط تبادل.

کاربر گرامی برای خواندن آموزش خرید تتر وارد این صفحه شوید.

تبدیل تتر trc20 | صرافی علی بابا

به عنوان مثال: یک کارمزد شبکه برای تراکنش سپرده از کیف پول من به صرافی، سپس کارمزد شبکه برای انتقال ارز به ارائه‌دهنده نقدینگی ChangeNow، سپس کارمزد معاملاتی که ارائه‌دهندگان نقدینگی ChangeNow دریافت می‌کنند، و در نهایت کارمزد شبکه برای بازگرداندن وجوه مبادله‌شده وجود دارد. به من به طور کلی، این یک معامله است و هیچ چیز در جهان رایگان نیست.

قیمت ارز  سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,657,664 تومان

سپس جزئیات را تأیید کنید تا مطمئن شوید که مقدار و آدرس کیف پول را درست وارد کرده اید.
اکنون زمان ارسال USDT TRC20 به آدرس ارائه شده است.
پس از انجام این کار، چند دقیقه طول می کشد تا USDT ERC20 شما به کیف پول MetaMask شما ارسال شود.

تبدیل تتر trc20 | صرافی علی بابا

و بس! اکنون می توانید USDT ERC20 خود را به صرافی هایی بفرستید که از شبکه ETH (عملاً ALL) پشتیبانی می کنند و آن را به دلار یا سایر توکن های ERC20 بفروشید.

کاربر گرامی برای مشاهده اطلاعات ارزهای دیجیتال وارد صفحه تابلوخوانی ارزهای دیجیتال شوید.

انتقال تتر

آسان است، درست است؟

قبل از اینکه به پایان برسیم…
قبل از انجام هر کاری، قبل از ارسال مقادیر زیاد پول، مطمئن شوید که ابتدا یک تراکنش آزمایشی با مبلغ کم ارسال کرده اید تا مطمئن شوید که به آدرس صحیح ارسال می کنید.

همه تراکنش‌ها برگشت‌ناپذیر هستند و اگر آن را به آدرس اشتباهی ارسال کنید، به احتمال زیاد رمز شما قبلاً «سوخته» یا برای همیشه گم شده است.

موفق باشید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

نمودار بیت کوین «سیگنال مگا صعودی» یا «شکست واقعی؟» 5 نکته ای که در این هفته باید از بیت کوین بدانید

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 01 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار