میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال وینک چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال وینک: 7 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی وینک: 6,760,434,126,046 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی وینک: افزایشی

خرید رمز ارز مجازی وینک (WIN) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی وینک (WIN) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال وینک (WIN) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

وینک با نماد اختصاری WIN یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 116,990,865 دلار میلیون دلار، در رتبه 393 بازار قرار داشته و سهم 961,737,300,000 WIN از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی وینک (WIN) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 0.000122 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 21,850,647 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی وینک (WIN) معادل 2.52% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

ارز دیجیتال وینک چیست؟

ارز دیجیتال Wink، یک پلتفرم فعال در حوزه بازی هست که بر روی بلاکچین ترون پیاده سازی شده. این پلتفرم به نوعی اولین برنامه غیر متمرکز (DApp) بلاکچین ترون هست که در ابتدا با نام TRONBet شناخته می شد.

WINk می گوید هدفش تبدیل شدن به پلتفرم برتر بازی در بلاکچین، معاشرت و مشارکت کاربران در چندین سیستم بلاکچین هست. پلت فرم WINk همچنین ابزارها و منابعی را برای توسعه دهندگان برای ایجاد DApp های بازی منحصر به فرد خود ارائه می دهد. همین طور WINk ادعا می کند که بزرگترین کتابخانه بازی در بلاکچین ترون را ارائه می دهد.

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری (WIN) در زمان نگارش این مقاله جایگاه صد و چهل چهارم بازار را به خود اختصاص داده.

WINk چگونه کار می کند؟

پلتفرم WINk ابزارهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که آنها می توانند برنامه ها (بازی) خود را اجرا کنند و پروژه های آماده را بسازند.

هر کاربر WINk با پخش برنامه های مورد علاقه خود در این پلتفرم، می تواند توکن استخراج کند. هرچه کاربر زمان بیشتری را صرف بازی کند، تعداد بیشتری توکن دریافت می کند.

کاربران در این پلتفرم دارای یک شاخص به نام Win Power هستند. Win Power بر اساس تعداد توکنی که توسط کاربر نگهداری می شود محاسبه می شود. هرچه کاربر توکن بیشتری داشته باشید، در نتیجه Win Power بیشتری هم جمع می کنید.

هر روز بسته به میزان Win Power موجود، سیستم مقدار مشخصی از توکن TRON (TRX) را بین همه دارندگان توکن WINk توزیع می کند.

سپس توسعه دهندگان، کاربران را با هزینه کم معاملات در شبکه جذب می کنند. در حالی که میانگین هزینه تراکنش در شبکه رقیب (اتریوم) در زمان نگارش این مقاله بیشتر  از 20 دلار هست.

اما برای WINk تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کیف پول ترون، مانند GuildWallet یا TronLink و حدود هشت توکن TRX یا 0.59 دلار است. زیرا توسعه دهندگان با استفاده از پهنای باند و قدرت شبکه هزینه تراکنش را کاهش می دهند.

توکن WINk از دو استاندارد (TRC20) بلاکچین TRON و (BEP2) بلاکچین Binance  پشتیبانی می کند.

میزان عرضه WINk ؟

994.7 میلیارد توکن WINk در دسترس است و 766.3 میلیارد توکن در حال حاضر در گردش است. برخلاف بیت کوین ، عرضه بی نهایت وجود دارد و باعث ایجاد تورم در این شبکه می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 04 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها