ارز دای

خرید ارز دیجیتال دای Dai به طور خلاصه یک استیبل کوین ( ارز با ثبات ) است، که هدف آن حفظ ارزش خود (هم قیمت بودن با دلار آمریکا) است. که این اتفاق از طریق  سیستم قرارداد هوشمند بلاک چین اتریوم است.

نوسانات شدید قیمت در بازار ارزهای دیجیتال همانطور که می تواند در صورت صعود بازار مفید باشد، همانقدر در صورت ریزش بازار ویران کننده است. پس اگر بخواهیم از این زاویه به ارزهای دیجیتال نگاه کنیم، رمز ارزها هرگز نمی توانند به عنوان ارز رایج پذیرفته شده جایگاهی برای خود در جامعه پیدا کنند.

پس در این شرایط باید بستری فراهم شود تا وحشت نابود شدن سرمایه، از بین برود. این همان جایی است که استیبل کوین ها خود را نشان می دهند. در واقع استیبل کوین ها راه حلی ممکن برای نوسانات بالای ارز دیجیتال هستند. استیبل کوین یک ارز دیجیتال است که به یک دارایی پایدار دیگر متصل است. عمل تثبیت نرخ، تبدیل یک ارز، به ارزش یک ارز دیگر است. به عبارتی دیگر برای توضیح ساده تر می توان گفت استیبل کوین ها ارزهایی هستند که با نوسانات شدید بازار تغییر نمی کنند و همواره قیمت حدودا ثابتی دارند که این قیمت معمولا برابر با 1 دلار است. در این مورد، در خرید ارز دیجیتال دای (Dai) هم باید توجه داشت که دای به دلار آمریکا متصل می شود. داشتن یک استیبل کوین فرصت های مالی جدیدی را برای این بخش رو به رشد ایجاد می کند که پیش از این به دلیل نوسانات امکان پذیر نبود Dai نه تنها تثبیت را ارائه می دهد، بلکه شفافیت و عدم تمرکز را نیز ارائه می دهد، زیرا بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. این جمله به این معناست که ارز دای بر خلاف استیبل کوین تتر یک ارز غیر متمرکز است. که این از مهمترین تفاوت های دو استیبل کوین دای و تتر است.

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند | صرافی علی بابا

قیمت دای برای خرید از صرافی علی بابا

در این قسمت اطلاعات مهمی از ارز دیجیتال دای (Dai) برای شما فراهم شده است که با اطلاع از آن و تحلیل قیمت ارز دای می توانید با مدیریت سرمایه از بازار ارزهای دیجیتال سود قابل توجهی کسب کنید. کارشاناسان صرافی علی بابا همواره می کشوند تا حامی و کمک کننده شما در این زمینه باشند. برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. همچنین برای خرید ارز دیجیتال دای ارزان با پایین ترین قیمت در بین صرافی های ایرانی وارد صفحه خرید دای ارزان شوید.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دای: 66,002 تومان
حجم خرید و فروش روزانه رمز ارز دای: 37,705,721,237,580 تومان
مارکت کپ ارز مجازی دای: 352,971,065,639,280 تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی دای: کاهشی

فروش دای (dai) با پایین ترین قیمت در صرافی علی بابا

فروش ارز دای (dai) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی دای (Dai) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال دای (Dai) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

دای با نماد اختصاری DAI یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 5,348,046,449 دلار میلیون دلار، در رتبه 24 بازار قرار داشته و سهم 5,347,888,596 DAI از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی دای (Dai) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ دای 1.00 دلار، معادل 1.00 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 571,298,807 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی دای (Dai) معادل 0.00% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورتکاهشی بوده است.

با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.