سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و کسب سود

سرمایه گذاری و کسب درآمد ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و کسب درآمد

سرمایه گذاری و کسب درآمد در ارزهای دیجیتال ممکن است برای شما پر از سوال باشد. از مهم‌ترین سوالاتی که ذهن شما را درباره آن ممکن است مشغول کند این است که:

  • خریداری ارز دیجیتال خوب است یا نه؟
  • سرمایه‌ گذاری در بیت کوین خوب است یا بد؟
  • آیا برای خرید دیر نیست؟
  • از چه روش‌هایی برای سرمایه گذاری می‌توان استفاده کرد؟
  • برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال چقدر ریسک لازم است؟

ما در این صفحه از صرافی علی بابا سعی می‌کنیم با رفع این سوالات و توضیح کامل درباره این نوع سرمایه گذاری نگرانی‌های شما را از بین ببریم.

از ورود بیت کوین به صرافی‌ها حدود ۱۰ سال است که می‌گذرد. از ۴,۰۲۶ روز، سرمایه‌گذاری در بیت کوین ۳,۷۴۴ روز سودآور بوده است؛ این یعنی در طول تاریخ بیت کوین، در ۹۳ درصدِ مواقع، خرید و نگهداری این ارز سودمند بوده است.

انواع مختلف سرمایه‌ گذاری در بیت کوین

در بیت کوین انواع مختلف سرمایه گذاری وجود دارد تا افراد بنا بر دانش و استعداد و یا حرفه‌ی خود به فعالیت در آن بپردازند؛ این روش‌ها عبارتند از: خرید و نگهداری ارز، ترید و معامله و استخراج، که در این بخش به بررسی و توضیح مختصری از این سه می‌پردازیم.

۱. خرید و نگهداری

رایج‌ترین نوع سرمایه گذاری در بیت کوین خرید و نگهداری این ارز است که از این روش با عنوان هادل hodl یاد می‌شود. اگر قصد سرمایه گذاری در بیت کوین به این روش را دارید به خاطر داشته باشید که باید خودتان تحقیقات کامل داشته باشید و نتیجه گیری کنید همچنین به این چند نکته توجه کنید.

۲- معامله و ترید بیت کوین

در مقابل خرید و نگهداری بیت کوین، روش معامله و ترید قرار دارد. این روش به این صورت است که بیت کوین خود را در قیمت پایین خریداری کرده و در کوتاه مدت به فروش می‌رسانید. به شخصی که در حال خرید و فروش مداوم است تریدر می‌گویند. بخاطر داشته باشید که یک معامله‌ی موفق، نیازمند تجربه و دانش کافی است. در این بازار رقیبان حرفه‌ای قرار دارند که عرصه را برای افراد تازه وارد تنگ می‌کنند.

نکته اول در معامله و ترید:

از سرمایه‌گذاری‌هایی که بیش از توان شما است پرهیز کنید؛ چرا که سرمایه‌گذاری در بیت کوین پرریسک است.

نکته دوم در معامله:

از نگه داشتن بیت کوین‌های خود در یک صرافی خودداری کنید و مطمئن شوید که بیت کوین‌های خریداری شده شما در کیف پول خودتان، یعنی گوشی یا کامپیوتر قرار دارند. کیف پول‌های ارز دیجیتال بسیار مطمئن و کاربردی برای شما هستند.

نکته سوم در ترید:

سعی داشته باشید که در انتخاب صرافی مد نظر تحقیق کامل و همه جانبه‌ای کرده باشید و تمامی ارزهای دیجیتالی خود را تنها از همان صرافی تهیه کنید تا امنیت و آرامش بیشتری برای سرمایه‌گذاری خود داشته باشید.

نکته چهارم معامله کردن:

از متوسط هزینه دلاری (DCA) استفاده کنید؛ این جمله به این معنی است که همه بیت کوین‌های خود را یکجا خریداری نکنید بلکه آن‌ها را با فاصله زمانی مشخص هفتگی، ماهانه و یا سالانه بخرید تا در طول سال بتوانید به یک مبلغ میانگین برسید.

۳- استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین تنها در صورتی سود آور است که در مقیاس‌های گسترده صورت بگیرد. این از یک سو نیازمند هزینه بالا برای خرید تجهیزات و از سوی دیگر نیازمند نیروی برق ارزان است. این روش هم بخشی از روش های سرمایه گذاری در بیت کوین محسوب می‌شود.

با ما در ارتباط باشید

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و کسب سود | صرافی علی بابا   021-9130-1470

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک 111، طبقه 2 واحد 2

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و کسب درآمد

سرمایه گذای و کسب درآمد در ارزهای دیجیتالی ممکن از برای شما پر از سوال باشد.  از مهم ترین سوالاتی که ذهن شما رو درباره ارز دیجیتال ممکن است مشغول کند این است که:

خریداری ارز دیجیتال خوب است یا نه؟

سرمایه‌ گذاری در بیت کوین خوب است یا بد؟

آیا برای خرید دیر نیست؟

از چه روش هایی برای سرمایه گذاری می توان استفاده کرد؟

برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال چقدر ریسک لازم است؟

ما در این صفحه از صرافی علی بابا سعی می کنیم با رفع این سوالات و توضیح کامل درباره این نوع سرمایه گذاری نگرانی های شما را از بین ببریم.

از ورود بیت کوین به صرافی‌ها حدود ۱۰ سال است که می‌گذرد. از ۴,۰۲۶ روز، سرمایه‌گذاری در بیت کوین ۳,۷۴۴ روز سودآور بوده است؛ این یعنی در طول تاریخ بیت کوین، در ۹۳ درصدِ مواقع، خرید و نگه‌داری این ارز سودمند بوده است.

انواع مختلف سرمایه‌گذاری در بیت کوین

در بیت کوین انواع مختلف سرمایه گذاری وجود دارد تا افراد بنا بر دانش و استعداد و یا حرفه ی خود به فعالیت در آن بپردازند؛ این روش ها عبارتند از: خرید و نگه داری ارز، ترید و معامله و استخراج؛ که در این بخش به بررسی و توضیح مختصری از این سه می پردازیم

۱. خرید و نگه‌داری

رایج ترین نوع سرمایه گذاری در بیت کوین خرید و نگهداری این ارز است که از این روش با عنوان هادل hodl  یاد می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در بیت کوین به این روش را دارید به خاطر داشته باشید که باید خودتان تحقیقات کامل داشته باشید و نتیجه گیری کنید همچنین به این چند نکته توجه کنید.

۲- معامله و ترید بیت کوین

در مقابل خرید و نگه داری بیت کوین روش معامله و ترید قرار دارد ابن روش به این صورت است که بیت کوین خود را در قیمت پایین خریداری کرده و در کوتاه مدت به فروش می رسانید به شخصی که در حال خرید و فروش مداوم است تریدر می گویند. بخاطر داشته باشید که یک معالمه ی موفق نیازمند تجربه و دانش کافی است؛ در این بازار رقیبان حرفه ای قرار دارند که عرصه را برای افراد تازه وارد تنگ می کنند.

نکته اول در معامله و ترید:

از سرمایه گذاری هایی که بیش از توان شما است پرهیز کنید؛ چرا که سرمایه گذاری در بیت کوین پر ریسک است.

نکته دوم در معامله:

از نگه داشتن بیت کوین های خود در یک صرافی خودداری کنید و مطمئن شوید که بیت کوین های خریدای شده شما در کیف پول خودتان، یعنی گوشی یا کامپیوتر قرار دارند. کیف پول های ارز دیجیتال بسیار مطمئن و کاربردی برای شما هستند.

نکته سوم در ترید:

سعی داشته باشید که در انتخاب صرافی مد نظر تحقیق کامل و همه جانبه ای کرده باشید و تمامی ارزهای دیجیتالی خود را تنها از همان صرافی تهیه کنید تا امنیت و آرامش بیشتری برای سرمایه گذای خود داشته باشید.

نکته چهارم معامله کردن:

از متوسط هزینه دلاری (DCA) استفاده کنید؛ این جمله به این معنی است که همه بیت کوین های خود را یکجا خریداری نکنید بلکه آن را با فاصله زمانی مشخص هفتگی، ماهانه و یا سالانه بخرید تا در طول سال بتوانید به یک مبلغ میانگین برسید.

۳- استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین تنها در صورتی سود آور است که در مقیاس های گسترده صورت گیرد. این از یک سو نیازمند هزینه بالا برای خرید تجهیزات و از سوی دیگر نیازمند نیروی برق ارزان است. این روش هم بخشی از روش های سرمایه گذاری در بیت کوین محسوب می شود.

با ما در ارتباط باشید

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و کسب سود | صرافی علی بابا   021-9130-1470

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک 111،  طبقه دوم

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب