اخبار تتر

اخبار تتر از آخرین خبرهایس فاندامکمنتال روز برای شما گردآوری شده اند، شما در این بخش می توانید به مطالعه ی اخبار ترجمه شده معتبر از سایت های جهانی بپردازید سایت های مانند کوین تلگراف و یا کوین مارکت کپ.

همچنین در سایت علی بابا صفحاتی از جمله تابلو خوانی ارزهای دیجیتال و کوین مارکت کپ وجود دارند که به شما اطلاعات دقیق ارزهای دیجیتال اعم از قیمت لحظه ای حجم و … را می دهند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  ۱۶,۸۷۵.۵۳ دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: ۶۱۵,۹۵۶,۸۶۳ تومان

برای مشاهده نمودار های اندیکاتور از سایت معتبر تریدینگ ویو هم می توانید وارد صفحه ی کوین مارکت کپ شوید و با انتخاب ارز مورد نظر اطلاعات تحلیل تکنیکال و صرافی های موجود را بخوانید

بخش ویژه صرافی علی بابا برای شما کاربران گرامی، صفحه خرید تتر ارزان است، در این صفحه پکیج های تتری متنوعی برای شما تعریف شده است که زیر قیمت بازار با پایین ترین قیمت در بین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی به فروش می رسد، در این بخش نه تنها می توانید ارزان ترین قیمت تتر را بخرید بلکه با انتخاب پکیج مورد نظر از تخفیف ویژه آن هم بهره مند می شوید.

قیمت ارز تتر به دلار:  ۰.۹۹۹۷۲۷ دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: ۳۶,۴۹۰ تومان

هدف تیم حرفه ای علی بابا ایجاد بستری امن و مطمئن و راحت برای معامله کاربران گرامی می باشد.

(TETHER (USDT چیست؟

تتر لیمیتد ، خالق اولین و پرکاربردترین استیبل کوین، تتر (USDT)، شرکتی است که دارای پلتفرمی است که دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین مرتبط با قیمت ارز فیات را منتشر می‌کند.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  ۱۱۲.۶۱ دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: ۴,۱۱۰,۱۲۹ تومان

پیش از این در جولای ۲۰۱۴ با نام Realcoin راه‌اندازی شد، محبوب‌ترین تتر استیبل کوین (USDT) یک رمز ارز دیجیتال لایه دوم است که بر روی بلاک چین بیت‌کوین با استفاده از پلتفرم Omni ساخته شده است. به بیان ساده، USDT اساساً منعکس کننده قیمت دلار آمریکا است. پیوند توکن با دلار آمریکا از طریق حفظ مجموع اوراق تجاری، سپرده‌ها، وجه نقد، اسکناس‌های مخزن ذخیره و اسناد خزانه در ذخایر حاصل می‌شود که از نظر ارزش دلاری برابر با تعداد USDT در گردش است. هدف آن‌ها ایجاد یک توکن اتریوم بود که به دلار آمریکا متصل شود، به این ترتیب ارزش توکن آنها همیشه ۱ دلار است. هر توکن USDT قابل بازخرید برای یک دلار ایالات متحده است که توسط Tether Limited نگهداری می شود.

بنیانگذاران TETHER؟

USDT یا تتر توسط براک پیرس تأسیس شد. یک کارآفرین معروف که تعدادی از پروژه های برجسته را در صنایع رمزنگاری و سرگرمی بنیانگذاری کرده است. همراه با او، ریو کالینز نیز یکی از اعضای موسس USDT بود. او همچنین چندین شرکت موفق مانند Traffic Marketplace، یک شبکه تبلیغات آنلاین، RedLever، یک استودیوی سرگرمی و وب سایت قمار Pala Interactive را تأسیس کرده بود. او دو سال اول مدیرعامل تتر هم بود! جدا از آنها، کریگ سلرز که بیش از شش سال عضو بنیاد Omni بود نیز در پروژه تتر شرکت کرد.

قیمت ارز  سولانا به دلار:  ۱۳.۵۴ دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: ۴۹۴,۳۵۱ تومان

TETHER چگونه کار می کند؟

نوسانات بازار ارزهای دیجیتال خبری نیست. این بدان معناست که یک دارایی کریپتو می تواند در طول روز نوسانات زیادی در ارزش خود داشته باشد! اما از طرف دیگر USDT از این نوسانات مصون است. این به این دلیل است که ارزش USDT توسط Tether تضمین شده است که با دلار ایالات متحده پیوند خورده است. هر زمان که تتر یک توکن USDT جدید صادر می کند، همان مقدار دلار را به ذخایر خود اختصاص می دهد. این تضمین می کند که USDT به طور کامل توسط پول نقد و معادل های آن پشتیبانی می شود.

قیمت ارز اتریوم به دلار۱,۲۶۸.۳۳ دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: ۴۶,۲۹۳,۸۹۶ تومان