میانگین امتیازات ۵ از ۵

کاربران گرامی:

ارز همستر و تپ سواپ طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

کیف پول تتر trc20

ویژگی های کیف پول تتر trc20

کیف پول تتر trc20 و تمام آنچه درباره کیف پول تتر باید بدانید در این مقاله توضیح داده شده است. با توجه به اینکه تتر تا حدی برای پر کردن شکاف لرزه‌ای بین فیات و ارزهای دیجیتال ایجاد شده است، سازگاری قابل توجهی با چندین کیف پول و بلاک چین مختلف دارد. به طور خاص، می‌توانید توکن‌های USDT را با هر کیف پولی که به اصطلاح «Omni Layer» را پشتیبانی می‌کند، انتقال و ذخیره کنید، که نشان‌دهنده یک بعد نرم‌افزاری اضافی است که در بالای زنجیره بلاک‌چین بیت‌کوین ساخته شده است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 66,711.71 دلار قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,953,335,800 تومان

تصور می‌شود که تا ۸۰ درصد از کل معاملات بیت‌کوین در تتر انجام می‌شود و استیبل کوین منبع قابل‌توجهی از نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال است. به طور مثال، تتر یکی از دارایی‌های متعددی است که به‌عنوان توکن ERC20 طبقه‌بندی می‌شود. این بدان معناست که یک سری استانداردهای از پیش تعیین شده را به‌عنوان یک توکن قابل تعویض سازگار با شبکه گسترده‌تر اتریوم رعایت می‌کند. در نتیجه، مدیریت و مبادله USDT با دارایی‌های سازگار مشابه از طریق کیف پول اتریوم آسان است، با طبقه‌بندی ERC20 که به استاندارد کردن عملکرد و قابلیت تعامل هر کوین کمک می‌کند.

مقالات مرتبط: خرید تتر بدون احراز هویت در علی بابا

توکن‌های USDT نیز برای تجارت در شبکه بایننس (BNB) پایه و در دسترس هستند. بنابراین، قبل از انتقال ارز‌های خود و در دسترس قرار دادن آن‌ها برای مبادله با طیف متنوعی از دارایی‌ها، باید توکن‌های USDT در کیف پول تتر خود مهیا کنید.

قیمت فروش تتر trc20 به دلار:0.999501 دلار

قیمت ارز تتر به تومان: 59,230 تومان

تتر از چندین بلاک چین برای میزبانی عرضه در گردش در USDT استفاده می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد ازدحام را دور بزنند و سرعت تراکنش را در یک زنجیره خاص کاهش دهند. برای این منظور، همچنین توکن‌های USDT را از یک بلاکچین به بلاک چین دیگر جابه‌جا می‌کند و در برخی موارد، تعداد ارز‌های در گردش را در این فرآیند یکسان نگه می‌دارد.

این اتفاق اخیراً رخ داده است و تتر 300 میلیون دلار USDT را از بلاک چین ترون (TRX) به جایگزین اتریوم منتقل کرده است. در حالی که دلایل این امر نامشخص است، ضروری است که همیشه در جریان باشید و کیف پولی سازگاری را انتخاب کنید که برای مدیریت توکن‌های USDT مناسب باشد.

قیمت ارز پولکادات به دلار: 6.38 دلار

قیمت ارز دوج کوین به تومان: 377,933 تومان

 

کیف پول تتر trc20

در حالی که ممکن است حداقل مقداری از ذخیره USDT خود را در صرافی نگه دارید، عاقلانه است که برخی از توکن‌های خود را در یک کیف پول ایمن و در دسترس ذخیره کنید. کیف پول تتر وارد بازی می‌شود، زیرا در حال حاضر بیش از 500 دارایی رمزنگاری مختلف را پشتیبانی می‌کند.

کیف پول تتر همچنین به جستجوی توکن‌ها و دارایی‌های رمزنگاری جدید برای افزودن به پلتفرم خود ادامه می‌دهد، بنابراین می‌توانید به ساخت سبد خود ادامه دهید و در طول زمان دارایی USDT خود را حفظ کنید.

قیمت ارز اتریوم به دلار: 3,492.83 دلار
قیمت ارز اتریوم به تومان: 206,985,346 تومان

مقالات مرتبط: قیمت تتر امروز | USDC در مقابل USDT

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 26 خرداد 1403:59,230 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999501 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,869,124,076 دلار

مارکت کپ تتر: 112,487,855,188 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 26 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها

کیف پول تتر trc20