میانگین امتیازات ۵ از ۵

صرافی تبدیل لیر به تتر علی بابا

صرافی تبدیل لیر به تتر علی بابا، تمام عملیات لازم برای تبدیل لیر به تتر را برای شما در این مقاله می دهد.
شما ابتدا برای تبدیل ارزتان به ریال به صرافی های مجاز و معتبر مراجعه نموده و سپس ریال خود را در این صرافی به تتر یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل نمایید.
تتر یکی از ارزهای پرطرفدار است که به عنوان دلار دیجیتالی استفاده می شود. امروزه تتر در معاملات بسیاری جای ارزهای سنتی همچون
درهم، دلار و یورو را گرفته است و شرکت ها از آن برای بستن قراردادها استفاده می کنند. شما به کمک تتر می توانید میزان پول مورد نظر خود را در سراسر جهان در مدت زمان کوتاهی با سرعت بالایی منتقل کنید و از شر کارمزدهای گران قیمت بانک ها خلاص شوید‌.

امروزه صرافی ها و ولت های بسیاری از تتر پشتیبانی می کنند و همین کار شما را برای خرید و فروش تتر بسیار راحت می کند. اگرچه با توجه به تحریمهای موجود برای کاربران ایرانی، اندکی محدودیت برای شما به وجود می آید اما می توانید از طریق صرافی های معتبرایرانی تتر خرید و فروش کنید.
قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان | قیمت ارز تتر به لیر: 32.20 لیر

تبدیل لیر به تتر

 برای تبدیل پول به ارزهای دیجیتالی نیازی به مراجعه حضوری به صرافی ها را ندارید و می توانید به صورت دیجیتالی پول خود را به ارز دیجیتالی تبدیل کنید، مثلا می توانید به صورت دیجیتالی با کمک علی بابا تبدیل ریال و تومان به تتر را به انجام برسانید.

تتر با استیل بودن، می تواند برای معاملات بسیارمناسب باشد و خیال شما را راحت کند که دچار ضرر نمی شوید. با کمک تتر سرمایه شما از نوسانات قیمت بازار در امان می ماند.

قیمت ارز پولکادات به دلار: 7.07 دلار | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

صرافی تبدیل لیر به تتر

بلاکچین های تتر

تتر یک توکن است و بلاکچین اختصاصی همچون بیت کوین ندارد. تتر روی بلاکچین های مختلفی فعالیت دارد. در ابتدا تتر روی بلاکچین تتر شروع به فعالیت کرد ولی هم اکنون تتر روی بلاکچین های مختلفی مانند بلاکچین ایاس، بلاکچین الگوراند، بلاکچین بایننس اسمارت‌چین، بلاکچین بیت کوین، بلاکچین اتریوم و بلاکچین ترون فعال است. شما به راحتی می توانید با مراجعه به صرافی تبدیل لیر به تتر را انجام دهید. کاربر گرامی برای آموزش تبدیل تتر به ریال وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز سولانا به دلار: 152.55 دلار | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,734,550 تومان

آدرس هر بلاکچین فرمت خاصی را دارد. هنگام انتقال ارز دیجیتالی در ولت های مختلف باید حتماً به نوع شبکه توجه کنید. اگر تتر خود را به آدرسی با فرمت اشتباهی بفرستید، تتر خود را از دست خواهید داد، پس حتما توجه کافی به نوع بستر آدرس شبکه مبدا و مقصد داشته باشید.

آدرس این رمز ارز در بلاکچین بیت کوین با ۱، ۳ و bc1، در بلاکچین اتریوم با Ox ودر بلاکچین ترون با T آغاز می گردد. در بلاکچین ترون نسبت به سایر بلاکچین ها سرعت انتقال بالاتر است و کارمزد آن نیز پایین است. باکمک علی بابا تبدیل لیر به تتر را می توانید در مدت زمان کوتاهی انجام دهید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

کیف پول های تتر

صرافی های بسیاری تتر را خرید و فروش می کنند و همچنین کیف پول های مختلفی هم از تتر پشتیبانی می کنند. تتر به عنوان قدرتمندترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتالی و یکی از پرفروشترین ارزهای بازار، سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است. کاربر گرامی برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

تراست ولت (trust wallet)، اتمیک ولت (atomic wallet)، مای اتر ولت (myetherwallet)، لجر (ledger) و ترزور (trezor) از کیف های پشتیبان کننده تتر هستند.

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000023 دلار | قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 1 تومان

با توجه به تحریم بودن کاربران ایرانی در برخی صرافی های خارجی، امن ترین روش خرید ارز دیجیتالی، اقدام از طریق صرافی های معتبر ایرانی است. حتما از طریق صرافی های معتبر اقدام کنید تا خیالتان از بابت امنیت دارایی هایتان راحت باشد و سرمایه خود را از دست ندهید. با کمک علی بابا تبدیل تومان و سایر ارز های دیجیتال به تتر را می توانید به راحتی انجام دهید.

( کلیه خرید و فروش ارزها اعم از تتر، بیت کوین و … با احراز هویت کامل در این صرافی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد و صرافی علی بابا هیچگونه تبدیل و خرید و فروش ارزهای فیزیکی مانند دلار، یورو، لیر و… در این صرافی انجام نداده و نخواهد داد )

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها