میانگین امتیازات ۵ از ۵

رابطه دامیننس بیت کوین و تتر

رابطه دامیننس بیت کوین و تتر به صورت معکوس است. دامیننس های بیت کوین و تتر از شاخص‌های بسیار مهمی هستند که برای تحلیل بازار ارزهای دیجیتال باید به طور پیوسته مورد بررسی قرار بگیرند تا دید روشنی از تغییرات بازار به دست بیاوریم و قادر به پیش‌بینی آینده کریپتو کارنسی‌ها باشیم و نقاط ورود و خروج سرمایه‌گذاران به بازار هر ارز دیجیتال را حدس بزنیم. برای شناخت رابطه‌ی آن‌ها، بهتر است با این دو ارز و مفهوم دامیننس بیشتر آشنا شویم.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

کاربر گرامی برای خواندن آموزش خرید تتر وارد این صفحه شوید.

تفاوت بیت کوین و تتر در چیست؟

بیت کوین ارزی در نوسان و پرریسک است در صورتی که تتر ارزی استیبل است. بیت کوین یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین فعالیت می کند اما تتر یک توکن است یعنی بر روی ارزهای دیجیتال دیگری همچون اتریوم یا بیت کوین فعالیت دارد. از دیگر تفاوت‌های بیت کوین و تتر عرضه‌ی آن‌ها است که تتر برخلاف بیت کوین عرضه‌ای نامحدود دارد.

معنای دامیننس و اهمیت آن

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

برای درک رابطه دامیننس بیت کوین و تتر باید با مفهوم دامیننس آشنا شویم. معنای لغوی دامیننس تسلط است و دامیننس تتر به معنای تسلط و سهمی است که تتر از کل بازار ارزهای دیجیتال از آن خود کرده است که با نماد USDT.D در تریدینگ ویو شناخته می‌شود. وقتی دامیننس تتر افزایش می‌یابد به معنی افزایش تعداد کوین های تتر و افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال است و کاهش آن نیز به معنای تبدیل تتر توسط صاحبان آن به سایر ارزهاست. دامیننس بیت کوین نیز به معنای سهمی است که بیت کوین از بازار کلی ارزهای دیجیتال به دست آورده است و نماد آن به صورت BTC.D است.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,884,933 تومان

مقالات مرتبط:بهترین صرافی خرید تتر

دامیننس بیت کوین و تتر

رابطه دامیننس تتر و بیت کوین

رابطه دامیننس بیت کوین و تتر معکوس است. از آنجایی که تتر ارزی استیبل است ولی بیت کوین ارزی با نوسان است، زمانی که نوسانات بازار بیت کوین زیاد می‌شود و سهم آن کاهش می‌یابد، سرمایه‌گذاران نگران از دست دادن سرمایه خود می‌شوند و به سمت ارز استیبلی چون تتر می‌روند و زمانی که ارزی چون بیت کوین دچار افزایش دامیننس می‌شود، علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری روی آن می‌شوند.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  7.07 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

دامیننس شاخصی دینامیک است و به صورت لحظه‌ای درحال تغییر است که این تغییرات را می‌توانید در سایت‌های اینترنتی چک کنید. تحلیل روند بازارهای دیجیتال  و روابطی چون رابطه دامیننس بیت کوین و تتر از ضرورت و اهمیت زیادی برخوردار است که تمام افراد سرمایه‌گذار باید با آن آشنا باشند.

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها