میانگین امتیازات ۵ از ۵

مجموعه NFT برای بیش از نیمی از خریداران سودآور نیست.

مجموعه NFT برای بیش از نیمی از خریداران سودآور نیست.

اگرچه اکثریت خریدهای NFT خود را کاهش داده اند، اما نشانه هایی وجود دارد که به یک بازار سالم و قوی در بلندمدت اشاره می کند.

با افزایش محبوبیت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بسیاری از آنها این دارایی‌ها را به‌عنوان یک استراتژی تجاری «تغییر» می‌کنند. حدود 64 درصد از مردم در یک نظرسنجی اخیر گفتند که دلیل اصلی آنها برای خرید NFT «درآمد کردن» است.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار:  7.47 دلار  | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 427,668 تومان

شرکت نرم افزار نظارت بر بلاک چین DEXterlab از بیش از 1300 نفر در توییتر درباره عادات خرید NFT آنها از اواخر ماه مه تا اوایل ژوئن نظرسنجی کرد. بر اساس نتایج، با وجود اکثریتی که به دنبال کسب سود از معاملات NFT هستند، کمتر از 42 درصد تاکنون سود کسب کرده‌اند.

چرا مجموعه NFT می خرید؟

دومین دلیل ذکر شده برای خرید NFT حدود 15٪ پاسخ داد که بخشی از یک جامعه و “انعطاف پذیری” بود. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.29 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 73,657 تومان

DEXterlab نوشت: “مردم موجوداتی بسیار اجتماعی هستند، بنابراین تمایل به عضویت در یک جامعه و خودنمایی واقعاً تعجب آور نیست.”

این تیم موفقیت باشگاه قایق بادبانی Bored Ape (BAYC) را برجسته کرد، که افراد مشهور را به همراه امتیازات انحصاری مانند دسترسی به رویدادهای مخصوص دارندگان یا امتیازات جدید محبوب NFT در میان رده‌های خود دارد.

اگرچه برخی از مجموعه‌های NFT، مانند مجموعه‌های BAYC، اغلب می‌توانند قیمت‌های کف را در ده‌ها یا صدها هزار ببینند، تقریباً نیمی از پاسخ‌دهندگان گفتند که تنها با پرداخت قیمت متوسطی بین 50 تا 500 دلار برای یک NFT راحت هستند.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار:  0.444294 دلار  | قیمت ارز سند ب به تومان: 25,438 تومان

با کمال تعجب، دومین پاسخ پرطرفدار دارای یک چهارم پاسخ دهندگان بود که می گفتند حاضرند در محدوده های بالای نظرسنجی، بیش از 2000 دلار به ازای هر NFT، خرج کنند.

طی 30 روز گذشته، برخی از بزرگترین مجموعه‌های NFT «تراشه‌های آبی» مانند CryptoPunks، Mutant Ape Yacht Club (MAYC)، BAYC و Moonbirds شاهد نصف شدن قیمت‌های کف یا ارزش بازار خود بوده‌اند. با وجود این، این مجموعه‌ها در همان دوره همچنان در صدر جدول فروش NFT قرار دارند.

خرید مجموعه nft

سفر NFT شما چگونه پیش می رود؟

اگرچه قیمت‌های NFT در کل کاهش یافته است، اما هنوز نمونه‌هایی از NFT وجود دارد که بازار نزولی غالب را به چالش می‌کشد.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.436493 دلار  | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 24,992 تومان

اخیراً، مجموعه‌ای به نام Goblintown که به صورت رایگان و بدون نقشه راه کار می‌کند، در صدر جدول قرار گرفته و پس از 30 روز در جایگاه سوم قرار گرفته و حجمی نزدیک به 70 میلیون دلار داشته است.

در حال حاضر، قیمت این مجموعه 3 اتر (ETH) یا حدود 4000 دلار در زمان نگارش این مقاله است و گرانترین آن در تاریخ 1 ژوئن 77.7 ETH به ارزش نزدیک به 151،000 دلار در آن زمان فروخته شد. برای مشاهده دسته بندی ارز های متاورسی وارد صفحه شوید.

قیمت ارز متاورسی اوه گوچی به دلار:    | قیمت ارز اوه گوچی به تومان:

نشانه های دیگر حاکی از وجود بازار سالم برای کسانی است که هنوز از خرید NFT خود سود می برند. بر اساس گزارش اخیر DappRadar، با وجود شرایط بازار، حجم فروش NFT در ماه گذشته به 3.7 میلیارد دلار رسید.

این گزارش همچنین نشان داد که Solana NFT بهترین ماه معاملاتی خود در تاریخ شبکه را به ثبت رسانده است و حجمی معادل 335 میلیون دلار در تمام بازارها به دست آورده است – رشدی 13 درصدی نسبت به آوریل.

NFT ها همچنان به ایجاد یک بازار قوی برای خود ادامه می دهند و پذیرش جریان اصلی گسترده در حال ظهور است. طبق گزارش CoinGecko، پیش‌بینی می‌شود که بازار NFT در دو سال آینده بیش از 800 میلیارد دلار معامله کند، اگرچه صاحبان سهام باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا به سود خود پی ببرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها