میانگین امتیازات ۵ از ۵

توکن‌های متاورسی در یک سال گذشته

توکن‌های متاورسی که برخی آن ها را مشخص کننده‌ی میلیونر های بعدی می شناسند، نوعی از ارزهای دیجیتالی برای انجام تراکنش در دنیای متاورسی هستند. پس از ورود غول های فناوری همچون مایکروسافت به صنعت متاورس، توکن های مربوط به متاورس به صدر اخبار آمده اند.

برخی معتقدند توکن های متاورسی می توانند سود عظیمی را نصیب سرمایه داران کنند و چشم انداز روشنی هم دارند ولی نباید فراموش کرد ریسک سرمایه گزاری در این ارزها نیز زیاد است و ممکن است سرمایه گزاری در آن ها موجب ضرر نیز بشود. یک تجزیه تحلیل کارآمد از اوضاع چندساله ی اخیر این ارزها می تواند کمک زیادی به تصمیم گیری شما برای خرید یا عدم خرید این ارزها بکند.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار: 0.444294 دلار | قیمت ارز سند ب به تومان: 25,274 تومان

متاورس چیست؟

برای بررسی قیمت توکن‌های متاورسی ابتدا باید با فضای متاورس آشنا شویم. متاورس یک دنیای مجازی است که ترکیبی از دنیای واقعی با دنیای دیجیتالی می باشد. در واقع متاورس در تلاش است که حس حضور در جهانی دیجیتالی را برای کاربرانش مهیا کند و امکان تعامل مجازی با افراد دیگر را در فضایی خارج از دنیای واقعی برقرار کند. سرمایه گزاری غول های فناوری همچون فیسبوک در این جهان، سبب جلب توجه همگان به آینده این جهان مجازی شده است.

قیمت ارز متاورسی ولکان فورجد به دلار: 4.47 دلار | قیمت ارز ولکان فورجد به تومان: 254,336 تومان

در این جهان ارزهای دیجیتالی جای ارزهای فیات و سنتی را گرفته اند و متاورس نیز بر پایه‌ی بلاک چین عمل می کند و هر پروژه متاورس، توکن هایی دارد برای انجام تراکنش مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید حتی گاهی اوقات رشد توکن‌های متاورسی بالاتر از بیت کوین است. معنی لغوی متاورس به معنای جهان برتریا برتر از جهان می باشد. این جهان امکان نقش آفرینی آنلاین یا مجازی در یک جهان دیگر را به افراد می دهد.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار: 1.29 دلار | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 73,181 تومان

قیمت توکن های متاورسی

پتانسیل رشد توکن های متاورسی

قیمت توکن ‌های متاورسی بسته به میزان جذب کاربر توسط متاورس دارد، ممکن است این توکن ها باعث سودی هنگفت برای سرمایه گزاران خود شوند و یا حتی باعث ضرر آن ها نیز بشوند، البته وقتی شرکت هایی بزرگ چون آدیداس و یا سامسونگ اقدام به خرید زمین در این پلتفرم ها می کنند، سبب دلگرمی سرمایه گزاران این جهان مجازی می شوند. رشد قابل توجه این توکن ها در سال های اخیر توجه ها را به خود جلب کرده است و سرمایه گزاران زیادی نسبت به خرید آن علاقه پیدا کرده اند. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

انتظار می رود رشد برخی از توکن‌های متاورسی از سایرین بیشتر باشد ولی برای یک سرمایه گزاری موفق بهتر است تمام سرمایه‌ی خود را روی یک توکن خاص نگزارید. سرمایه گزاری روی ارزهای دیجیتالی و یا توکن های متاورسی نیاز به تجزیه تحلیل بسیار دارد و نیازمند است زمان زیادی را برای یافتن یک استراتژی صحیح سرمایه گزاری صرف کنید.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار: 0.436493 دلار | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 24,830 تومان

توکن‌های متاورسی در یک سال گذشته

داده ها عملکرد بهتر توکن‌های متاورسی را نسبت به ارزهای دیجیتال در سال گذشته نشان می دهند. این توکن ها رشدی 400 درصدی را در سال گذشته تجربه کرده اند که رقمی عالی به حساب می آید. بعد این توکن ها، توکن هایی که به صرافی های ارز دیجیتالی وابسته بودند، با 6 درصد رشد جایگاه دوم را در رشد از آن خود کرده اند که نسبت به رشد توکن ‌های متاورسی رشدی ناچیز محسوب می شود. در این مدت بیت کوین که یکی از شناخته شده ترین ارزهای دیجیتال است 13 در صد کاهش قیمت داشته است. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار: 7.47 دلار | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 424,905 تومان

در واقع با یک نگاه کلی می توان به رونق و محبوبیت توکن‌های متاورسی پی برد. اگرچه هم اکنون بازار این توکن ها پرسود است و آینده درخشانی نیز برای این توکن ها پیش بینی می شود، اما نمی توان به صورت قطع از پرسود بودن آن ها در آینده اطمینان یافت و ممکن است شما را متحمل ضرر کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر ارز دیجیتال با سقوط خود باعث انتقال رتبه بهترین استیبل کوین 2022 به USDC Circle شد

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,890 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 03 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها