میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال فایل کوین چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال فایل کوین: 335,523 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی فایل کوین: 184,302,241,563,919 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی فایل کوین: افزایشی

خرید رمزارز مجازی فایل کوین (FIL) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی فایل کوین (FIL) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

فایل کوین با نماد اختصاری FIL یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 3,247,502,142 دلار میلیون دلار، در رتبه 33 بازار قرار داشته و سهم 549,297,630 FIL از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی فایل کوین (FIL) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 5.91 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 119,468,141 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی فایل کوین (FIL) معادل 3.12% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال فایل کوین چیست؟

فایل کوین، یک سیستم ذخیره سازی غیر متمرکز است که هدف آن “ذخیره مهمترین اطلاعات بشریت” است. این پروژه اولین بار در سال 2014 به عنوان یک لایه تشویقی برای سیستم فایل IPFS ، که یک شبکه ذخیره سازی همتا به همتا است توصیف شد و در نهایت در عرضه اولیه سال 2017 معرفی شد و توانست 205 میلیون دلار سرمایه جذب کند.

این پروژه توسط بنیاد پروتکل لبز توسعه داده شده که توسط خان بنت مدیریت می شود. خان بنت یک دانشمند کامپیوتر 32 ساله مکزیکی- آمریکایی هست همین طور دانش آموخته دانشگاه استنفورد و می توان آن را مغز متفکر این پروژه دانست.

فایل کوین، با نماد اختصاری (FIL) در زمان نگارش این مقاله جایگاه بیست و هفتم بازار را به خود اختصاص داده.

ذخیره سازی فایل ها از ظرفیت 250 مگابایت موبایل ها در گذشته به 250 گیگابایت امروز تبدیل شد. اما ما هم چنان با پیغام فضای پر شده مواجه می شویم و از طرفی امنیت اطلاعات هم نداریم در همین راستا بیشتر از قبل به فضای ذخیره سازی بیشتر با امنیت بالا تر نیاز داریم.

این مشکل با توجه به ماهیت بلاکچین و یک پروتکل غیر متمرکز و شبکه همتا به همتا حل می شود، که به هر کسی این امکان را می دهد تا فضای ذخیره اضافی را در رایانه خود اجاره دهد.

به همین ترتیب، هر کسی می تواند ذخیره سازی را در شبکه خریداری کند و با اجاره دادن به هر کسی در جهان برای پیوستن به شبکه، می توانید منبع عظیمی از ذخیره سازی داده ایجاد کنید.

سیستم های ذخیره سازی غیر متمرکز با قابلیت همتا به همتا مانند فایل کوین این امکان را به مردم می دهد تا حافظ داده های خود باشند و همین طور بتوانند دسترسی وب را برای مردم در سراسر جهان بیشتر کنند. و برخلاف سیستم های متمرکز که شرکت های معدودی فضای ذخیره سازی را به کاربران می فروشند، در فایل کوین نوشته ها نیز همان کاربران شبکه اند.

از آنجا که مشارکت، استخراج و ذخیره سازی در این شبکه با بردن پاداش های بیشتر مرتبط است، فایل کوین مشوق شرکت کنندگان می شود تا صادقانه عمل کرده و تا آنجا که ممکن است اطلاعات ذخیره کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

نمودار بیت کوین «سیگنال مگا صعودی» یا «شکست واقعی؟» 5 نکته ای که در این هفته باید از بیت کوین بدانید

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 01 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها