میانگین امتیازات ۵ از ۵

Metaverse می تواند تا سال 2030 به ارزش 5 تریلیون دلار برسد

Metaverse می تواند تا سال 2030 به ارزش 5 تریلیون دلار برسد: گزارش مک کینزی
یک گزارش جدید از شرکت مشاوره جهانی مک کینزی نشان داد که متاورس تا سال 2030 به ارزش 5 تریلیون دلار خواهد رسید.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار:  7.47 دلار  | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 431,627 تومان

بر اساس گزارش جدید شرکت مشاوره بین المللی McKinsey & Company، هزینه های جهانی در متاورس تا سال 2030 به 5 تریلیون دلار می رسد.

گزارش 77 صفحه ای با عنوان «ایجاد ارزش در متاورس» که دیروز منتشر شد، روندهای پذیرش فعلی را تحلیل کرد و بینش بیشتری از دو نظرسنجی جهانی به دست آورد. یکی داده‌های 3104 مصرف‌کننده در 11 کشور را جمع‌آوری کرد، در حالی که دیگری از طیفی از مدیران از 448 شرکت در 15 صنعت در 10 کشور مختلف نظرسنجی کرد.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.29 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 74,339 تومان

مک کینزی از این داده ها برای پیش بینی این موضوع استفاده کرد که آینده رفتار مصرف کننده در متاورس به احتمال زیاد به پنج فعالیت اصلی تقسیم می شود: بازی، معاشرت، تناسب اندام، تجارت و یادگیری از راه دور.

مک کینزی دریافت که تقریباً 60 درصد از همه مصرف کنندگان مورد بررسی حداقل یک فعالیت در دنیای مجازی را در مقایسه با جایگزین فیزیکی آن ترجیح می دهند و 79 درصد از مصرف کنندگانی که در حال حاضر در متاورس فعال هستند قبلاً خرید کرده اند. برای خرید تتر ارزان وارد صفحه پکیج های تخفیف خورده تتر شوید.

تجارت الکترونیک اولین گاو پول نقد در متاورس خواهد بود، با پیش بینی McKinsey که تا سال 2030 از 2 تریلیون دلار تا 2.6 تریلیون دلار از کل هزینه ها را تشکیل می دهد. تبلیغات مجازی یکی دیگر از بخش های اصلی خواهد بود و انتظار می رود درآمد مرتبط با آن 144 دلار دیگر را تشکیل دهد. میلیارد تا 206 میلیارد دلار.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار:  0.444294 دلار  | قیمت ارز سند ب به تومان: 25,674 تومان

با توجه به بدبینی فعلی در بازار ارزهای دیجیتال متعارف، این گزارش نشان می‌دهد که در پنج ماه اول سال جاری، بیش از 120 میلیارد دلار در فناوری‌ها و زیرساخت‌های مرتبط با متاورس سرمایه‌گذاری شده است – بیش از دو برابر کل 57 میلیارد دلار. در کل سال 2021 روی فناوری متاورس سرمایه گذاری کرد.

ارز metaverse

محبوبیت metaverse

هیجان‌انگیز این است که متاورس، مانند اینترنت، پلتفرم بعدی است که می‌توانیم روی آن کار کنیم، زندگی کنیم، وصل شویم و همکاری کنیم.»
یی در مورد پاسخ مدیران، افزود: «مدیران اغلب روی خیلی اتفاق نظر ندارند، اما تحقیقات ما نشان می‌دهد که آن‌ها به‌طور عمده روی یک چیز اتفاق نظر دارند: 95 درصد از آنها معتقدند متاورس تأثیر مثبتی بر صنعت آنها خواهد داشت.»

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.436493 دلار  | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 25,223 تومان

این گزارش می افزاید که 25 درصد از کل مدیران گفتند که انتظار دارند متاورس 15 درصد از کل رشد حاشیه سازمان آنها را در پنج سال به همراه داشته باشد و نزدیک به یک سوم آنها معتقدند که متاورس می تواند تغییرات قابل توجهی در نحوه عملکرد صنعت آنها ایجاد کند.

علیرغم اشتیاق کلی، هنوز دوز سالمی از شک و تردید وجود داشت، به طوری که 31٪ از همه مدیران تا حدودی در مورد بازگشت سرمایه تجربیات متاورس نامطمئن بودند.

هازان گفت: در حالی که برندها باید در مورد فرصت هایی که در متاورز در انتظارشان است هیجان زده باشند، آنها همچنین باید آماده رویارویی با چالش ها و انجام برنامه ریزی جدی باشند. برای مشاهده دسته بندی ارز های متاورسی وارد صفحه شوید.

“چالش های فوری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. برای اولین بار، نیاز به مهارت مجدد بخشی از نیروی کار برای استفاده از متاورس و نه رقابت با آن وجود دارد. ذینفعان باید یک نقشه راه بسازند تا مطمئن شوند که تجربه متاورس اخلاقی، ایمن و فراگیر است.

قیمت ارز متاورسی اوه گوچی به دلار:    | قیمت ارز اوه گوچی به تومان:
یی تفسیر خود را با تأکید مجدد بر این نکته پایان داد که متاوره هنوز فضایی بسیار پویا و در حال تکامل است. او گفت که سازندگان فردی و برندهای بزرگ به طور یکسان باید از یک طرز فکر بلندمدت استفاده کنند تا بخواهند در آینده متاورس موفق باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 04 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها