فروش دای dai از این منظر حائز اهمیت است که خریدار باید اطلاعات کافی درباره این ارز را داشته باشد. سوالی که درباره ارز دای بسیار مهم است، این است که ارز دای چه ویژگی هایی دارد؟

 باید گفته که، گرچه ارز دیجیتال از زمان پیدایش پیشرفت قابل توجهی داشته است، اما چند مشکل اساسی مانع پذیرش آن به عنوان یک ارز در دنیای واقعی شده است. بزرگترین مشکل این است که نوسانات قیمت یک ارز می تواند به شدت در یک روز تغییر کند، چه برسد به یک ساعت. حال تصور کنید که دلار آمریکا در یک ساعت صدها، شاید هزاران دلار نوسان داشته باشد، در این صورت چه مشکل هایی در خرید مواد غذایی یا پرداخت اجاره ها پیش می آید؟

برای مثال مبلغی که برای پرداخت اجاره منزل 1200 دلاری خود کنار گذاشته بودید به 900 دلار ریزش می کند در حالی اجازه منزل شما همچنان 1200 دلار

در ارزهای دیجیتال هم افت شدید قیمت یک ارز این نگرانی را برای صاحبان سرمایه پیش می آورد که ممکن است سرمایه آنها از بین برود.

ارز دیجیتال دای در این قسمت وارد عمل می شود. این ارز به عنوان یک استیبل کوین مانع از دست رفتن سرمایه در نوسانات می شود. استیبل کوین بودن از مهم ترین ویژگی این ارز است یعنی ارزی که با ثبات است و قیمت آن برابر 1 دلار است و با نوسانات بازار تغییر نمی کند. ارز تتر و دای هر دو جزو دسته استیبل کوین ها قرار دارند با این تفاوت که ارز دای یک استیبل کوین غیرمتمرکز اما ارز تتر استیبل کوین متمرکز است. برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

خرید و فروش دای (dai) با قیمت بازارهای جهانی

دای با نماد اختصاری dai یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود5,348,046,449 دلار میلیون دلار، در رتبه 24 بازار قرار داشته و سهم 5,347,888,596 DAI از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی دای (dai) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ دلار 1.00 دلار، معادل 1.00 دلار معامله می شود و خرید و فروش دای (dai) با حجم مبادلات روزانه به مقدار 571,298,807 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی دای (dai) معادل 0.00% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورتکاهشی بوده است. با مشاهده صفحه تابلوخوانی ارزهای دیجیتال از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

مقایسه تتر و بیت کوین | صرافی علی بابا

فروش دای (dai) با قیمت پایین در صرافی علی بابا

فروش دای (dai) در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال امکان پذیر است، اما چیزی که صرافی ارز دیجیتال علی بابا را منحصر به فرد می کند ارزان بودن قیمت دای نسبت به صرافی های دیگر است. شما می توانید ارز دای را با پایین ترین قیمت ممکن از این سایت خریداری کنید. در صرافی ارز دیجیتال علی بابا ، ارز دای، نه تنها با پایین ترین قیمت در بین صرافی های ارز دیجیتال فروخته می شود، بلکه بسته های ویژه های فراهم شده است که می توانید با خرید آنها از یک تخفیف دیگر نیز برخوردار شوید. همچنین در صورت ثبت نام و عضویت در سایت از خدمات اختصاصی نیز بهره مند شوید این خدمات اختصاصی تخفیف در کامزد معاملات و اعطای سطح کاربری بالا و … می باشد