میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال ماتیک چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال متیک: 39,738 تومان تومان
حجم خرید و فروش روزانه رمز ارز متیک: 10,776,702,027,949 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی متیک: 393,683,792,782,228 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی متیک: افزایشی

خرید رمز ارز مجازی متیک (POLYGON) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی متیک (POLYGON) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال متیک (POLYGON) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

متیک با نماد اختصاری POLYGON یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 6,875,852,186 دلار میلیون دلار، در رتبه 18 بازار قرار داشته و سهم 9,906,961,708 MATIC از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی متیک (POLYGON) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 0.694042 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 188,219,611 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی متیک (POLYGON) معادل 1.12% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید.

ارز دیجیتال ماتیک چیست ؟

پس از گذشت سالها از ساخت اتریوم به عنوان اولین بلاکچین برای ثبت قراردادهای هوشمند، دیگر این بلاکیچن مثل قبل ظرفیت پذیرش این حجم از اطلاعات را ندارد و با چالش های زیادی روبه رو هست از جمله این مشکلات هزینه‌‌ زیاد تراکنش ‌ها، رابط کاربری ضعیف و تعداد پایین تراکنش ‌ها است.

از این رو روش های زیادی در راستای حل مشکلات اتریوم مطرح شد، شبکه پالیگان یکی از چندین روش ارائه شده هست که تا به امروز عملکرد قابل قبولی داشته در ادامه همراه ما باشید تا با این پروژه جذاب آشنا شوید.

پالیگان، اولین پلتفرم سازمان یافته و آسان برای راه‌حل لایه دوم مقیاس‌ پذیری شبکه‌ های بلاکچین سازگار با اتریوم و توسعه زیرساخت های اتریوم است، که در در اکتبر سال 2017 توسط جانتی کانانی، آنوراگ آرجون و سندیپ نیلوال راه اندازی شد.

این پروژه که در ابتدا به اسم شبکه متیک شناخته می شد و بعد به پالیگان تغییر نام داد. به طور خلاصه، یک راه حل مقیاس پذیر برای لایه دوم اتریوم هست که هدف آن ارائه ابزارهای متعدد برای بهبود سرعت، کاهش هزینه و پیچیدگی معاملات در شبکه های بلاکچین است.

پالیگان به طور موثر اتریوم را به یک سیستم چند زنجیره ای کامل (معروف به اینترنت بلاکچین) تبدیل می کند.

توکن بومی شبکه پالیگان، (MATIC) است که در زمان نگارش این مقاله جایگاه نوزدهم بازار را به خود اختصاص داده.

شبکه پالیگان از 4 قسمت اصلی تشکیل شده:

  1. لایه اجرا (execution layer): وظیفه پیاده‌سازی ماشین مجازی اتریوم برای اجرای قرارداد های هوشمند را دارد.
  2. لایه اتریوم (EthereumLayer): لایه اتریوم در اصل مجموعه ای از قرارداد های هوشمند است که بر روی اتریوم پیاده سازی شده. این قراردادهای هوشمند وظایفی مانند نهایی کردن تراکنش ها و ارتباط بین اتریوم و زنجیره های مختلف پالیگان را بر عهده دارند.
  1. لایه امنیتی (Security Layer): لایه امنیتی در کنار لایه اتریوم اجرا می‌شود و نقش «تأییدکننده‌ سرویس ها» را دارد که به زنجیره‌ها اجازه می‌دهد از یک لایه امنیتی اضافی بهره ببرند.
  2. لایه اصلی شبکه (Mandatory Execution Layer): اولین لایه این شبکه است که یک اکوسیستم از شبکه های بلاکچین ساخته شده بر روی پالیگان را ارائه می کند. که هر یک از اینها جامعه خاص خود را دارند و مسئولیت رسیدگی به مدل اجماع و تولید بلوک ها را بر عهده دارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها