میانگین امتیازات ۴ از ۵

صرافی تبدیل ریال به دلار علی بابا

علی بابا تبدیل ریال به دلار و همچنین تبدیل دلار به ریال در این مقاله برای شما شرح می دهد.
شما ابتدا برای تبدیل ارزتان به ریال به صرافی های مجاز و معتبر مراجعه نموده و سپس ریال خود را در این صرافی به تتر یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل نمایید.
علامت $ برای دلار آمریکا به کار می‌رود و این ارز قدرت زیادی دارد. مرکزیت دلار به عنوان ارز ذخیرهٔ جهانی سبب ایجاد امتیازات فراوانی برای آمریکا شده است و افراد زیادی در سراسر جهان روزانه با دلار کار می‌کنند و روزانه قیمت دلار را چک می‌کنند و کسب و کارشان مستقیماً وابسته به دلار است. دلار در اسکناس‌های ۱$، ۲$، ۵$، ۱۰$، ۲۰$، ۵۰$ و ۱۰۰$ موجود هستند که دارای یک اندازه و یک رنگ هستند ولی از سال ۲۰۰۵ رنگ اسکناس‌های ده دلاری کمی تغییر یافت.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به درهم: 3.67 دلار

کاربر گرامی برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

آیا تبدیل ریال به دلار در صرافی انجام می‌شود؟

بله، صرافی معتبر و مجاز، با کمترین نرخ تبدیل ریال به دلار و پایین‌ترین نرخ دلار به ریال و تبدیل انواع ارزهای دیگر را نیز برایتان انجام می‌دهد. دلار آمریکا با سهم روزانه ۸۸٫۳% از چرخش در بازار جهان با کد ایزو USD (US$)، جزء قدرتمندترین ارزهای جهان است. بعد از دلار، یورو با کد ایزو EUR (€) و سهم روزانه ۳۲٫۳٪ از بازار جهانی، ین ژاپن با کد ایزو JPY (¥) و سهم روزانه ۱۶٫۸٪ از بازار جهانی، پوند استرلینگ با کد ایزو GBP (£) و سهم روزانه ۱۲٫۸٪ از بازار جهانی و دلار استرالیا با کد ایزو AUD (A$) و سهم ۶٫۸٪ از بازار جهانی و  دلار کانادا CAD (C$)، با سهم ۵٫۰٪ از بازار جهانی، فرانک سوئیس CHF (Fr) با سهم ۵٫۰٪ از بازار جهانی و  یوان چین با کد ایزو CNY (元)  و سهم ۴٫۳٪ از بازار جهانی قرار دارند. در مرتبه‌های بعدی، دلار زلاندنو NZD (NZ$)، کرون سوئد (kr) SEK، وون کره جنوبی (₩) KRW، دلار سنگاپور SGD (S$)، کرون نروژ NOK (kr) و پزو مکزیک MXN ($) قرار دارند. صرافی تبدیل ریال به دلار را برایتان انجام می‌دهد.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 71,687.95 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 4,705,381,838 تومان

صرافی تبدیل ریال به دلار علی بابا

تاریخچه دلار

تاریخچه دلار تقریبا به ۲۰۰ سال قبل برمی‌گردد، پیش از استقلال آمریکا، پول انگلستان یعنی همان لیره در مناطق مهاجرنشین انگلیسی آمریکای شمالی برای دادوستد رواج داشت که بعداً با دالر که ارز نقره‌ی اسپانیایی بود و در مکزیک رواج داشت، جایگزین شد.

کنگره قاره‌ای ایالات متحده آمریکا بین چندین نظام پولی که در اوایل جمهوری پیشنهاد داده شد، در تاریخ ۸ اوت ۱۷۸۶ اجازه به انتشار دلار داد. علامت $ نماد دلار آمریکا است‌. شما می‌توانید از طریق صرافی تبدیل ریال به دلار را انجام دهید و اسکناس های دلار در مقدارهای ۱$، ۲$، ۵$، ۱۰$، ۲۰$، ۵۰$ و ۱۰۰$ تهیه کنید.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار: 682.01 دلار | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 44,764,788 تومان

شکل ظاهری دلار چگونه است؟

۱$ با شکل طرح روی جورج واشنگتن و طرح پشت نشان آمریکا است. ۲$ با شکل ظاهری توماس جفرسون و طرح پشت اعلان استقلال است. ۵$ با طرح روی آبراهام لینکن و طرح پشت یادبود لینکن است.
۱۰$ با طرح روی الکساندر همیلتون و طرح پشت وزارت خزانه داری، ۲۰$ با طرح روی اندرو جکسون و طرح پشت کاخ سفید، ۵۰$ با طرح روی یولیسیز سایمن گرانت و طرح پشت کنگره آمریکا و ۱۰۰$ با طرح روی بنجامین فرانکلین و طرح پشت تالار استقلال هستند. شما می توانید از طریق صرافی تبدیل ریال به دلار را انجام دهید.

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000029 دلار | قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 2 تومان

اسکناس ۵۰۰ دلاری طرح روی ویلیام مک کلینی و عبارت ۵۰۰ دلار بر پشت اسکناس دارد. اسکناس ۱۰۰۰ دلاری طرح روی گروور کلولند و عبارت ۱۰۰۰ دلار بر پشت آن دارد، اسکناس ۱۰۰۰۰ دلاری طرح روی سالمون پی چیس دارد که دیگر چاپ نمی‌شود و فقط ۳۳۶ عدد تا تاریخ ۳۰ می ۲۰۰۹ در دست افراد بود. اسکناس ۱۰۰۰۰۰ دلاری نیز چاپ شد ولی هرگز در دست افراد عادی قرار نگرفت. این اسکناس برای آسان‌تر کردن انتقالات بانکی به عنوان پشتوانه طلا چاپ شد. یک نسخه از این پول در در موزه اسمیتسونین برای نمایش به مردم وجود دارد.

صرافی مجاز و معتبر تبدیل دلار به ریال و تبدیل ریال به دلار را برایتان انجام می‌دهد.

( کلیه خرید و فروش ارزها اعم از تتر، بیت کوین و … با احراز هویت کامل در این صرافی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد و صرافی علی بابا هیچگونه تبدیل و خرید و فروش ارزهای فیزیکی مانند دلار، یورو، لیر و… در این صرافی انجام نداده و نخواهد داد )

میانگین امتیازات ۴ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 24 فروردین 1403:65,638 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,312,096,142 دلار

مارکت کپ تتر: 107,025,948,123 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 25 فروردین 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها