میانگین امتیازات ۵ از ۵

تفاوت USDT با دلار

تفاوت USDT با دلار مفهوم بازار غیرمتمرکز است. دلار آمریکا یکی از ارزهای پیشرو در جهان است. از سوی دیگر، USDT یک ارز پایدار مبتنی بر بلاک چین است که برای معامله با 1 دلار آمریکا استفاده می شود. در این مقاله شما تفاوت های USD و USDT و نحوه خرید هر یک از آنها را پیدا کرده و درک خواهید کرد.
نمی توان رد کرد که ارزهای دیجیتال در بازار انبوه اهمیت پیدا می کنند. کارمزدهای پایین، تمرکززدایی و عدم مداخله شخص ثالث، کریپتو را برای ادغام در زندگی روزمره جذاب می کند. در موسسات و بانک‌های متمرکز، انتقال وجوه برون مرزی به فرآیندی پیچیده، پرهزینه و زمان‌بر تبدیل می‌شود. ارز های پایدار، مانند USDT به عنوان پلی بین بازار ارزهای دیجیتال و دنیای ارزهای فیات عمل می کنند. این شرکت ها از برخی مقامات متمرکز برای حمایت از هر ارز با معادل دلار آمریکا استفاده می کنند.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 50,492 تومان

دلار USD چیست؟

دلار آمریکا یکی از ارزهای پیشرو در جهان است. هر ارز، دارایی و اغلب ارزهای رمزنگاری شده به ارزش دلار آمریکا تعیین می شود. به عنوان مثال، بیت کوین ابتدا به دلار آمریکا ارزش گذاری می شود قبل از اینکه به ارزش آن به ارز محلی نگاه شود. با این حال، وضعیت به این زودی تغییر نخواهد کرد زیرا ارزش بیت کوین، صرف نظر از قیمت دلار آن، همیشه بیت کوین خواهد بود.

مقالات مرتبط:نحوه خرید تتر

بیشتر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بر این باورند که پول صادر شده توسط یک بانک یا دولت ارزش واقعی ندارد. اگرچه مصرف کنندگان احساس می کنند که دلار آمریکا دارای ارزش واقعی است، اما خود ارز توسط هیچ چیز قابل لمسی پشتیبانی نمی شود. به همین دلیل است که کاربران دلاری بیشتر و بیشتر به ارزهای مجازی مانند USDT علاقه مند شده اند. ارزش دلار آمریکا توسط دولت ایالات متحده حمایت می شود.

با این حال، برخی از ارزهای رمزنگاری شده خود را بر عهده می گیرند که ارزش خود را به دلار آمریکا مرتبط کنند، زیرا تراکنش با ارزهای دیجیتال را برای کاربران آماتور کمی آسان تر می کند. به همین دلیل است که ارزهایی مانند USDT وجود دارد.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  4.20 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 212,164 تومان

تفاوت USDT با دلار چیست؟

USDT چیست؟

USDT یک ارز پایدار مبتنی بر بلاک چین است که برای معامله با 1 دلار آمریکا استفاده می شود. با این حال، “کوین پایدار” یک ارز رمزپایه است که دارای ارزش پایدار است. امروزه تعدادی از ارز های پایدار در گردش هستند که چندین تلاش برای ثابت ماندن دارند.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  234.74 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 11,851,008 تومان

هر ارز پایدار مکانیزم منحصر به فرد دارد. با این حال، همه آنها به طور کلی به یک روش کار می کنند. آنها نوعی ضمانت دارند و عرضه را مدیریت می کنند تا ارز را نه بیشتر یا کمتر از 1 دلار معامله کنند. به عنوان مثال، تتر یا TrueUSD مفهومی برای نگهداری دلارهای واقعی در ذخایر است که برای توکن قابل بازخرید هستند. علاوه بر این، در ماه سپتامبر، تتر اعلام کرد که 400 میلیون توکن را می سوزاند.

مقالات مرتبط: کیف پول تتر trc20 چیست؟

برای معامله USDT، یک حساب زنده با کارگزاران مورد تایید AtoZ Markets باز کنید:

تتر یک «ارز رمزپایه با ثبات قیمت» است و مستقیماً با دلار آمریکا «پیوند» است. شرکت مسئول ایجاد تتر مسئول صدور USDT در گردش است. این فرآیند همیشه ارزش دلار آمریکا را معادل تمام USDT نگه می دارد. در غیر این صورت، آنها نمی توانند تضمینی برای ارزش یک USDT برابر با 1 دلار آمریکا بدهند. اگرچه این مفهوم بر روی کاغذ منطقی است، اما تا کنون کارها برای USDT چندان آسان نبوده است.

این شرکت از یک بانک تایوانی برای انجام معاملات USDT استفاده می کند. متأسفانه آن بانک مشکلاتی را مطرح کرد و شرکت نتوانست دلار را به USDT تبدیل کند و بالعکس. به همین دلیل است که کاربران برای ادامه فرآیند تبدیل به صرافی های شخص ثالث اعتماد کردند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  27,115.51 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 1,368,926,406 تومان

مقالات مرتبط: بهترین صرافی خرید تتر

با این حال، این یک بار دیگر به نفع USDT است. USDT در Kraken اکنون 1.02 دلار آمریکا است. در نتیجه، کاربران مقداری USDT بیشتر برای سپرده‌های USD خود دریافت می‌کنند، که «پیوند ارزش» را نشان می‌دهد. افرادی که Tether را با قیمت 0.93 دلار آمریکا خریداری کرده اند، از مبادله آنها با نرخ فعلی درآمد خوبی کسب می کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

توکن غیر قابل تعویض nft برای احراز هویت قطعات خودرو تیم مسابقه‌ای GT با پشتیبانی لامبورگینی

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تومانی تتر: 50,492 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 23,708,433,273 دلار

مارکت کپ تتر: 83,267,083,652 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: -0.01%

بر چسب ها

تفاوت USDT با دلار