میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید تتر با قیمت لحظه ای

خرید تتر با قیمت لحظه ای 09 خرداد

خرید تتر با قیمت لحظه ای 09 خرداد 58,402 تومان

حجم معاملات تتر 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر 111,836,561,210 دلار

پیش بینی خرید تتر با قیمت لحظه ای 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

خرید تتر با قیمت لحظه ای در علی بابا امکان پذیر است. اگر تاکنون وارد بازار ارزهای دیجیتال شده باشید، نام تتر را زیاد شنیده اید. این ارز دیجیتالی با نماد اختصاری USDT، ارز استیبل پرطرفداری است که مزایای بسیار زیاد این ارز همچون سرعت بالای تراکنش ها، ثابت بودن قیمت، کارمزد کم و غیره از دلایل محبوبیت آن است.

تتر یک ارز دیجیتالی استیبل است که حجم زیادی از مبادلات بازار ارزهای دیجیتالی را از آن خود کرده است و بعد از بیت کوین (BTC) و اتر (ETH)، جایگاه سوم خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتالی را در اختیار دارد.

قیمت ارز تتر به دلار:  0.998872 دلار

قیمت ارز تتر به تومان: 58,402 تومان

غیر قانونی شدن پرداخت حقوق با استیبل کوین USDT در دادگاه چین

شما می توانید به راحتی خرید تتر با قیمت لحظه ای را در علی بابا انجام دهید. برای خرید بسته های تخفیف خورده تتری در علی بابا بزرگترین مرکز تبادل تتر ایران بر روی این صفجه کلیک کنید.

این ارز دیجیتالی که با دلار پیوند خورده است و هر واحد آن تقریبا برابر یک دلار است، توسط برخی از شرکت های چینی برای پرداخت حقوق کارکنان استفاده می شود و این درحالی بود که در سال گذشته انواع تراکنش‌های ارزهای دیجیتالی توسط دولت چین، ممنوع شده بود و همه کارفرمایان ملزم هستند که فقط با استفاده از ارز رسمی یعنی (RMB) یا همان رنمینبی به کارگران خود حقوق بدهند.

کشور چین از سپتامبر ۲۰۲۱، مجموعه ای از اقدامات را برای مبارزه با استفاده از کریپتو کارنسی در این کشور اعمال کرده است اما علیرغم این ممنوعیت، بسیاری از افراد روی استفاده از استیبل کوین هایی مانند USDT پافشاری دارند.

شما می توانید قیمت لحظه ای تتر را از طریق سایت های معتبر چک کنید و خرید تتر با قیمت لحظه ای را انجام دهید برای مطالعه روش خرید تتر از صرافی خارجی وارد این لینک شوید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  68,591.18 دلار

قیمت ارز بیت کوین به تومان: 4,010,389,360 تومان

خرید تتر با قیمت لحظه ای

مزایای خرید تتر

خرید تتر مزایای بسیاری دارد که همین مزایا سبب محبوبیت استفاده از آن شده است و حتی با وجود قوانین سختگیرانه کشور چین، افراد و کمپانی های زیادی علاقمند به استفاده از آن هستند. برای خرید تتر با وب مانی وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  472.20 دلار

قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 27,608,538 تومان

تتر کارمزد بسیار پایینی دارد که تقریبا در حد صفر است و همین قیمت تقل و انتقال آن را در مقایسه با انتقال پول های سنتی از طریق بانک کاهش می دهد و سبب سود انتقال دهنده می شود.

ثابت بودن قیمت از دیگر مزایای این ارز دیجیتالی است که سبب می شود سرمایه گزاران خود را در برابر ضرر و کاهش قیمت مصون نگه دارد در حالی که ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین نوسانات زیادی را تجربه می کنند و برای افرادی که به دنبال دوری از ریسک هستند مناسب نیستند.

سرعت بالا در انجام تراکنش ها از دیگر مزایای استفاده از این ارز است. این مزیت سبب فراهم شدن فرصت آربیتراژ برای سرمایه گزاران می شود. حتما قیمت لحظه ای تتر را از سایت های معتبر بررسی کرده و بعد خرید تتر با قیمت لحظه ای را انجام دهید.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  7.42 دلار

قیمت ارز دوج کوین به تومان: 433,959 تومان

تفاوت بیت کوین و تتر

بیت کوین ارز دیجیتالی محبوبی است که سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است و شاید بتوان گفت کمتر کسی است که اسم این ارز دیجیتالی را نشنیده باشد. این ارز دیجیتالی نوسانات زیادی را تجربه می کند و ممکن است سرمایه گزاران آن سود زیادی کسب کنند و یا حتی متحمل ضرر زیادی شوند، در حالیکه تتر ارزی استیبل است و تقریبا قیمت ثابتی را دنبال می کند. اگر به دنبال کار با ارزهای دیجیتالی برای انتقال پول در سراسر جهان هستید و می خواهید با کارمزد های سنگین انتقال پول روبرو نشوید، ولی از طرفی نگران از دست رفتن قیمت ارزهای دیجیتالی خود هستید و نمی خواهید ضرر کنید، ارزهای استیبل گزینه‌ی بسیار خوبی هستند و باثبات خود به شما  کمک می کنند. کاربر گرامی در صفحه آموزش خرید تتر در ایران به راحتی دارایی های خود را تبدیل به تتر کنید.

قیمت فایل کوین به دلار:  6.02 دلار

قیمت فایل کوین به تومان: 351,840 تومان

بیت کوین بلاکچین اختصاصی خود را دارد درحالیکه اتر روی بلاکچین سایر ارزهایی چون بیت کوین فعال است و بلاک چین اختصاصی ندارد، در واقع بیت کوین، کوین است اما تتر توکن به حساب می آید.  شما می توانید خرید تتر با قیمت لحظه ای را از طریق سایت علی بابا انجام دهید.

قیمت شیبا به دلار:  0.000029 دلار

قیمت شیبا به تومان: 2 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,402 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998872 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر: 111,836,561,210 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها