میانگین امتیازات ۵ از ۵

آینده متاورس در معرفی هویت ها در قالب آوارتار های دیجیتالی

آینده متاورس به این گونه است که در آستانه تبدیل شدن به فرصت تریلیون دلاری بعدی فناوری است، زیرا تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها به فضاهای مجازی فراگیر علاقه نشان می‌دهند که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد فراتر از آنچه در زندگی واقعی ممکن است بروند. این موضوع در گزارش اخیر CB Insights برجسته شده است که نشان می‌دهد Metaverse حداقل 13 صنعت پیشرو از جمله مد، خرده‌فروشی، بازی، آموزش و غیره را مختل می‌کند.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.436493 دلار 

قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 24,992 تومان

آینده متاورس در حالی که قابل توجه است، محیط های های دیجیتالی مختلفی در حال شکل گیری هستند. به عنوان مثال، غول فناوری مایکروسافت در 24 مه اعلام کرد که یک “متاور صنعتی” ایجاد می کند که به کارگران اجازه می دهد از هدست های واقعیت افزوده برای مدیریت زنجیره تامین استفاده کنند. از سوی دیگر، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) معتقد است که زیرساخت ها و فناوری های بازی “بلوک های سازنده اصلی Metaverse” خواهند بود.

به این ترتیب، مشخص نیست که کدام نوع اکوسیستم متاورس بیشتر در بین مصرف کنندگان طنین انداز خواهد شد. با این حال، با توجه به پیشرفت‌های اخیر، به نظر می‌رسد که مشخص است که آواتارها به شکل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نقش مهمی در Metaverse دارند و به عنوان هویت دیجیتالی کاربر در فضاهای مجازی عمل می‌کنند.

به عنوان مثال، سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل The Sandbox – یک پروژه متاورس مبتنی بر بلاک چین – به Cointelegraph گفت که آواتارها بازنمایی جدید هویت کاربر در Metaverse هستند:

با استفاده از آواتارها، هر کسی می‌تواند خود را به‌صورت دیجیتالی به روش‌هایی معرفی کند که قبلاً ممکن نبود. علاوه بر این، داشتن هویت واقعی و توانایی انتقال آن از طریق یک NFT در چندین برنامه غیرمتمرکز و دنیای مجازی، یک مثال بسیار ملموس و قابل درک توسط مخاطبان اصلی است.

قیمت ارز متاورسی اس ال پی به دلار:  0.004025 دلار 

قیمت ارز اس ال پی به تومان: 230 تومان

بورگت اضافه کرد که آواتارها در Metaverse می‌توانند حالات، سلیقه‌ها و ظاهر متفاوت کاربر را نشان دهند. او گفت: “آواتارها در نهایت نحوه تعامل ما در متاورس را شکل می دهند.”

برای درک این موضوع، Borget به اشتراک گذاشت که Sandbox قصد دارد آواتارهای الویس پریسلی را برای استفاده در اکوسیستم متاورس آنها ایجاد کند، که به میلیون‌ها کاربر اجازه می‌دهد تا به الویس پریسلی “تبدیل” شوند.

آینده مکتاورس با الویس

آینده متاورس و آواتار های الویس

بورگت اشاره کرد که آواتارهای الویس طرفداران را از طریق یک کپسول زمان مجازی برای انجام کارهای سرگرم کننده منتقل می کنند. او گفت: «کاربران می‌توانند به عنوان یکی از اعضای مافیا ممفیس در The Sandbox Metaverse پیشرفت کنند. بورگت معتقد است که چنین ویژگی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، زیرا مافیای ممفیس لقبی بود که رسانه ها به گروهی از دوستان، همکاران و کارمندان الویس پریسلی داده بودند که در طول دوران حرفه ای الویس را همراهی و از او محافظت می کردند. برای اطلاعات بیشتر در این حوزه  از صفحه ی متاورس دیدن فرمایید.

قیمت ارز متاورسی سند ب به دلار:  0.444294 دلار 

قیمت ارز سند ب به تومان: 25,438 تومان

دیوید پورت، مدیر خلاق Run it Wild، همچنین به کوین تلگراف گفت که مجموعه 5000 آواتار منحصر به فرد الویس استودیو قادر به تعامل با سایر آواتارها در Sandbox خواهد بود.

در حالی که این ویژگی‌ها – که به عنوان ابزار آواتار نیز شناخته می‌شوند – سرگرم‌کننده هستند، یکی از مهم‌ترین عناصر برای تضمین هویت دیجیتال در یک اکوسیستم متاورس هستند. به عنوان مثال، پورت خاطرنشان کرد که هدف نهایی Run it Wild از طریق این پروژه خاص، ایجاد یک مکان ملاقات مجازی برای فرهنگ طرفداران الویس با استفاده از ریل های Web3، مانند ابزار مفید، برای فراتر رفتن از مرزها است.

5 قابلیت آواتار های متاورس

آرون مک‌دونالد، یکی از بنیان‌گذاران FLUF World – یک اکوسیستم متاورس سه‌بعدی – به کوین‌تلگراف گفت که در حالی که آواتارها به‌طور بصری جامعه وسیع‌تری را در استفاده از قابلیت‌های Web3 درگیر می‌کنند، ابزار مفید چیزی است که به شخصیت کاربر هدف می‌دهد. او گفت: “Utility به کاربران کمک می کند تا در اقتصاد Metaverse مشارکت کنند، که مهم است زیرا Web3 در مورد مالکیت جامعه و ایجاد ارزش جامعه است.”

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار:  7.47 دلار 

قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 427,668 تومان

به عنوان مثال، مک دونالد اشاره کرد که هر شخصیت در اکوسیستم FLUF این توانایی را دارد که آواتار صاحب خود باشد و به عنوان نماینده آنها در Metaverse عمل کند، با هدف و عملکرد منحصر به فرد. مک دونالد توضیح داد که FLUF ها آواتار اوج هستند. “آنها کلیدهای اکوسیستم هستند – نه تنها مانند یک پاس برای بسیاری از ارزش هایی که ما در اکوسیستم ایجاد می کنیم عمل می کنند، بلکه آنها همچنین دارای عملکرد پرورشی برای کمک به ایجاد شخصیت های شروع در FLUF World هستند.” مک دونالد اضافه کرد که Party Bears بر موسیقی تمرکز دارد – ویژگی که او معتقد است بخش اصلی متاورس اولیه خواهد بود – در حالی که Seekers آواتارهایی هستند که کلیدهای شبکه ارتباطی غیرمتمرکز هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها