میانگین امتیازات ۵ از ۵

تتر trc20 چیست؟

تتر trc20 با مارکت کپ 7,024,862,156,962,478 تومان  توانسته است رتبه سوم در بازار های ارز دیجیتالی را از آن خود کند. می توان گفت این رمز ارز استیبل بحث‌برانگیز توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود و با ارزش ارزهای فیات و سنتی مرتبط است .شرکت تتر به نوعی دارد جا پای دلار می گذارد و دلار دیجیتالی با مزایای بیشتر از دلار فیاتی عرضه می کند. شرکت تتر در آخرین گزارش خود اعلام کرد که دارایی‌هایش ۱۳ درصد در سه ماهه اول رشد داشته است و به ۳۹.۲ میلیارد دلار رسیده است و در این دوره با کاهش ۱۷ درصد وام‌های کوتاه‌مدت به شرکت‌ها و میزان اوراق تجاری متعلق به تتر مواجه شده است.

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 65,638 تومان

استیبل کوین تتر trc20

تتر trc20 از انواع مختلف تتر است. تتر در ابتدای معرفی به بازار، در رتبه ی سی رمز ارزها قرار داشت اما با مزایای زیادی که ازآن سرمایه گذاران خود کرد، توانست طرفداران زیادی به دست بیاورد و خود را به بالای این جدول برساند.

انواع مختلفی از استیبل کوین ها وجود دارد. استیبل کوین بدون پشتوانه، استیبل کوین با پشتوانه کالا، استیبل کوین با پشتوانه ارز دیجیتال و استیل کوین با پشتوانه ارز فیات. تتر، استیبل کوینی با پشتوانه ی دلار است و شرکت تتر به ازای هر یک واحد تتری که تولید می کند، یک دلار آمریکا ذخیره می کند. تتر عرضه ی محدودی ندارد و به مقدار تقاضای بازارعرضه می شود و با نام USDT مشهور است. کاربر گرامی برای خرید تتر ارزان وارد این صفحه شوید.

محبوبیت این ارز دیجیتالی سبب شد انواع مختلفی از این رمز ارز پدید بیاید. از مشهورترین انواع تتر می توان به توکن‌‌ ERC20 و تتر trc20 اشاره کرد.

تغییرات قیمت خرید ارز دیجیتال تتر  معادل 0.01% و این تغییرات در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است.

قیمت تتر trc20

تتر trc20 چیست؟

این توکن استاندارد ایجاد شده در بلاکچین ترون است. سرعت بالا و کارمزد بسیار پایین از مهم ترین مزایای این توکن است. آدرس این توکن با با “T” شروع می‌شود و سرعت انتقال آن بین بین چند ثانیه تا ۲ دقیقه طول می کشد. این شبکه سه توکن اصلی به نام های بیت تورنت، جاست و وینک دارد.

در حال حاضر خرید و فروش تتر TRC20 به قیمت لحظه ای 65,638 تومان تومان انجام می شود.

در این شبکه به کاربران دسترسی نامحدودی به داده ها داده می شود و برای همین انتقال اطلاعات یا ارزهای رمزنگاری شده به راحتی و بدون مشکلی صورت می گیرد. همه تراکنش‌ هایی هم که در این شبکه صورت می گیرد، عمومی است و با ایجاد هر گونه خطا و مشکلی، راحت قابل ردیابی می باشد.

توکن  ERC20 را به دلیل هم‌خوانی‌های زیاد تتر trc20 با توکن‌های بلاک چین اتریوم می توان به شبکه ترون با پروتکل TRC20 منتقل کرد.

جالب است بدانید هزینه هر تراکنش در این شبکه به نسبت سایر شبکه ‌های محبوب بلاک چین و ارزهای دیجیتال کمتر است.

حجم خرید و فروش روزانه رمز ارز تتر: 4,549,438,054,469,829 تومان تومان

ویژگی های استاندارد  TRC20

ماهیت این شبکه در کیف پول تتر trc20 بسیار مقیاس پذیر است و قادر به انجام بیش از 2000 تراکنش در هر ثانیه است. ارائه امنیت بالا، شبکه غیرمتمرکز همتا به همتا، تراکنش های فوری، پشتیبانی از چندین توکن، و قابل دسترس بودن در سطح جهانی همگی از ویژگی های شبکه TRC20 است.

مارکت کپ ارز مجازی تتر: 7,024,862,156,962,478 تومان تومان

سرمایه گذار توکن TRC20 قادر است حجم  قابل توجهی از داده ها را بدون هیچ محدودیتی استفاده کند.

هر تراکنشی که دراین شبکه انجام می شود قابل پیگیری از طریق دفتر کل عمومی نظارت است و سیستم اجماع اثبات سهام داخلی این شبکه ایجاد زنجیره های تقبلی جلوگیری می کند.

این شبکه کاملا مقیاس پذیر می باشد و قادر است با گسترش سازمان به تعداد زیادی از کاربران یاری برساند.

مقالات مرتبط: پشتیبانی از تتر TRC20 در علی بابا

وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی تتر: افزایشی

البته نباید فراموش کرد که Erc20 توسط کیف پول‌ها و صرافی‌‌های مختلفی پشتیبانی می شود در صورتی که تتر Trc20 هنوز به این میزان، محبوب و شناخته شده نیست و کیف پول ها و صرافی‌های محدودی پشتیبانی از آن را انجام می دهند، با این حال این استفاده از این شبکه به قدری مزیت دارد که معامله آن می تواند سود زیادی نصیب سرمایه گذاران خود بکند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 24 فروردین 1403:65,638 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,312,096,142 دلار

مارکت کپ تتر: 107,025,948,123 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 25 فروردین 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها