میانگین امتیازات ۵ از ۵

تراکنش بیت کوین چقدر طول می کشد؟

تراکنش بیت کوین، میانگین زمان تایید تراکنش BTC یا وضعیت تراکنش بیت کوین تحت تاثیر عواملی مانند موارد زیر است:

  • کل فعالیت شبکه
  • نرخ هش
  • کارمزد تراکنش

میانگین زمان تایید برای پرداخت BTC در شبکه بیت کوین حدود 10 دقیقه است. از طرف دیگر زمان تراکنش بیت کوین می تواند بسیار متفاوت باشد. اگر شبکه بیت کوین بیش از حد شلوغ باشد، تراکنش های معوقه در ممپول وجود خواهد داشت. برای اینکه تراکنش‌ها سریع‌تر انجام شوند، کاربران باید هزینه‌های تراکنش بیشتری بپردازند. این اتفاق در آوریل 2021 رخ داد که میانگین کارمزد تراکنش بیت کوین 58 دلار بود.

با این حال، میانگین هزینه تراکنش بیت کوین در نوامبر 2021 به میزان 57.97 درصد کاهش یافت و از 4.40 دلار به 1.80 دلار رسید. ممکن است چند چیز در این کاهش نقش داشته باشد. یک بحث این است که رشد سریع شبکه لایتنینگ بیت کوین، که اجازه می دهد تراکنش ها خارج از بلاک چین انجام شود، و به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند.

کاهش هزینه ها می تواند با از دست دادن علاقه استخراج کنندگان بیت کوین به پردازش تراکنش ها و کمتر شکاک شدن مرتبط باشد. در نتیجه دشواری استخراج، که میزان دشواری اعتبارسنجی تراکنش بیت کوین را مشخص می کند، کاهش می یابد.

شلوغی ممپول، که مجموعه ای از تمام تراکنش های معلق قبل از تایید آنهاست، دلیل محتمل دیگری برای کاهش هزینه تراکنش است. هنگامی که یک تراکنش را به شبکه بیت کوین ارسال می کنید، تا زمانی که تایید شود در mempool می ماند. از آنجایی که اندازه هر بلوک بیت کوین به 1 مگابایت محدود می شود، یک ممپول بزرگ می تواند ماینرها را تشویق کند تا تراکنش های سودآورتر را در اولویت قرار دهند. برای کسب اطلاعات درباره رمز ارزها وارد صفحه تابلوخوانی ارزهای دیجیتال شوید.

زمانبندی تراکنش بیت کوین

چگونه زمان تراکنش بیت کوین را بررسی کنیم؟

Blockchain.com و Statista دو منبع عالی برای تخمین میانگین زمان لازم برای تکمیل تراکنش بیت کوین یا انتقال BTC هستند.

همچنین می‌توانید در مورد هزینه‌های تراکنش‌هایی که باید لحاظ کنید، که معمولاً در ساتوشی بیان می‌شوند، مشاوره دریافت کنید. اگر تراکنش بیت کوین را با کارمزد کاهش یافته ارسال کنید، ممکن است برای ماینر ها آزار دهنده باشد و ممکن است پرداخت شما در لیست طولانی تراکنش های تایید نشده قرار گیرد. با این حال، نباید زیاد نگران باشید. به طور کلی در صورت خلوت بودن شبکه بیت کوین و ماینر ها تراکنش شما پرئازش خواهد شد.

چگونه سرعت تراکنش های بیت کوین را افزایش دهیم؟

جدای از افزایش کارمزد تراکنش برای سریع تر کردن مرحله پردازش، استراتژی دیگر برای سرعت بخشیدن به تراکنش بیت کوین وجود دارد که آن  ارسال بیت کوین در ساعات غیر اوج مصرف است. نمودار اندازه ممپول در blockchain.com نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های تایید نشده چه زمانی به کمترین حد خود رسیده است.

BTC Nitro یک شتاب دهنده تراکنش بیت کوین است که به شما کمک می کند تا با کاهش زمان لازم برای تایید، سرعت تراکنش های بیت کوین را افزایش دهید. BTC Nitro تراکنش شما را در چندین “گره” بیت کوین در سراسر جهان بازنشر می کند، آن را دوباره در صف قرار می دهد و به ماینرها یادآوری می کند که برای پردازش آماده است.

علاوه بر موارد فوق، BitAccelerate یک شتاب دهنده رایگان تراکنش بیت کوین است که به شما امکان می دهد تا تاییدیه های سریع تری را در مورد تراکنش های تایید نشده دریافت کنید. به سادگی شناسه تراکنش بیت کوین (TXID) را وارد کرده و گزینه Accelerate را انتخاب کنید.

هنگامی که بسیاری از کاربران از بیت کوین استفاده می کنند، اندازه بلوک به حد اشباع خود نزدیک می شود و در نتیجه شبکه بیت کوین شلوغ می شود. در نتیجه، در حین دریافت تایید تراکنش بیت کوین، برخی از تراکنش ها متوقف می شوند. این کاربران بیت‌کوین باید هزینه‌های استخراج بالاتری بپردازند و یا از تراکنش‌های SegWit برای سرعت بخشیدن به فرآیند استفاده کنند.

جایگزینی برای معامله با تراکنش بیت کوین معلق شما وجود دارد. تا زمانی که تراکنش “Stuck” شما تایید شود، آن را هر شش ساعت یکبار مجددا ارسال کنید. می‌توانید تراکنش‌های بیت‌کوین را تأیید یا ردیابی کنید، یعنی اینکه آیا تراکنش شما مرتباً با استفاده از سرویس BitAccelerate تأیید شده است یا خیر. در صورت تایید یا نیاز به بازپخش، سیستم به شما اطلاع خواهد داد. برای مشاهده اندیکاتور بیت کوین وارد صفحه تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین شوید.

تراکنش بیت کوین با خرید

خرید رمز ارز بیت به همراه اطلاعات قیمت لحظه ای ارز دیجیتال BTC

خرید و فروش کریپتو کارنسی بیت کوین در حال حاضر در بازار های معاملاتی با قیمت لحظه ای 4,010,389,360 تومان تومان انجام می شود. مارکت کپ ارز دیجیتال ببیت کوین 79,024,658,168,101,920 تومان است که این رمز ارز محبوب را با حجم معاملاتی روزانه 1,698,684,322,005,654 تومان تومان در رتبه

از بازار قرار داده است بالاترین قیمت رمز ارز BTC معادل 0.00000000000000 دلار د رتاریخ May 29, 2024 بوده است. قیمت بیت کوین در بازه زمانی های اخیر با تغییراتی همراه بوده است که شرح این تغییرات به این گونه بوده است: تغییرات قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در 1 ساعت -0.26% کاهشی، در 7 روز -1.76% کاهشی و در 30 روز 0.00% کاهشی بوده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,402 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998872 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر: 111,836,561,210 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها