میانگین امتیازات ۵ از ۵

کاربران گرامی:

ارز همستر، تپ سواپ، بلوم، تایم فارم، دبلیو و کوین، آی پاور تپ و داگز طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

بهترین قیمت خرید تتر

بهترین قیمت خرید تتر و بهترین قیمت تتر چه مقداری است؟ این سوال افراد بسیاری است که می‌خواهند وارد بازار رمز ارزها شوند و شروع به ترید رمزارزها کنند. تتر به عنوان یک رمزارز پرمعامله و پرطرفدار در بازار، توسط سرمایه‌گذاران و صرافی‌های بسیاری پشتیبانی و حمایت می‌شود؛ پس اینکه شما تتر را در صرافی‌های مختلف با کارمزدهای مختلفی ببینید عجیب نخواهد بود. اگر به دنبال خرید تتر در مقادیر پایینی باشید، شاید کارمزدهای صرافی‌های مختلف برایتان تفاوتی نکند و سبب مقدار زیادی سود نشود، اما اگر در مقادیر بسیار زیاد و مبالغ هنگفت قصد خرید تتر یا هر رمزارز دیگری از تتر گرفته تا بیت کوین و اتریوم، کمترین تفاوت کارمزدی نیز می‌تواند سبب سود و زیان زیادی برایتان شود، حتی اگر به دنبال خرید مقدار کمی تتر هستید هم سود کردن در معامله سبب حفظ سرمایه خواهد شد و می‌تواند به شما انگیزه بدهد.

اگر به دنبال بهترین قیمت خرید تتر هستید، حتما صرافی‌های مختلفی را بررسی کنید و با چک کردن کارمزد هر صرافی، دنبال ارزان ترین کارمزد ممکن باشید.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار
قیمت ارز تتر به درهم: 3.67 دلار

کاربر گرامی برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

بهترین سایت خرید تتر

صرافی علی بابا بهترین سایت برای خرید تتر است و شما می‌توانید به‌راحتی و در چند قدم ساده شروع به خرید رمزارزهای مختلف از جمله تتر بکنید و وارد معاملات شوید و از رمزارز ها استفاده کنید.
یکی از سوالاتی که همیشه برای سرمایه‌گذاران تازه وارد پیش می‌آید این است که چرا قیمت تتر ثابت است و چرا سرمایه‌گذاران به خرید و فروش این ارز با قیمت ثابت علاقه‌مند هستند در صورتی که سبب ایجاد سود نمی‌شود؟ اگر شما نیز این سوال را در ذهن دارید یا به دنبال بهترین قیمت خرید تتر هستید با ما همراه شوید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,877.09 دلار قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,658,629,516 تومان

مقالات مرتبط: خرید و فروش تتر با احراز هویت فوری

صرافی تتر

تتر مانند سایر استیبل کوین‌ها قیمتی ثابت دارد، اما دلیل این قیمت ثابت چیست؟ تتر یک استیبل کوین است و مانند هر استیبل کوین دیگری، ارزش آن وابسته به دارایی‌های پشتوانه‌اش است دارایی پشتوانه تتر، دلار است.
از
آنجایی که دلار آمریکا پشتوانه تتر است، قیمت هر واحد این رمزارز برابر با یک دلار است و همین سبب ثبات قیمت تتر شده است. سالانه افراد
بسیاری تتر خرید و فروش می‌کنند و از آن برای انجام معاملات، حفظ سرمایه و خرید و فروش سایر رمزارزها استفاده می‌کنند. اگر به دنبال بهترین قیمت خرید تتر هستید و می خواهید معاملات خود را با تتر ارزان انجام دهید، از علی بابا استفاده کنید. علی بابا با کارمزد پایین و امکان عدم احراز هویت برای خرید پکیج‌های تتر، به دنبال جلب رضایت و ایجاد راحتی شما است
.

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000018 دلار
قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 1 تومان

مقالات مرتبط: خرید تتر در تهران

بهترین قیمت تتر

تاکنون گفتیم که تتر یک استیبل کوین محبوب است و این به این معناست که تتر دارای یک قیمت ثابت و تغییر ناپذیر است، هرچند در عمل ممکن است نوسانات کمی را تجربه کند.
اگرچه قیمت تتر ثابت است و برابر دلار آمریکا است ولی قیمت لحظه ای تتر به واحد پول ما ممکن است مقداری متفاوت باشد، زیرا با تغییر قیمت دلار و بالا و پایین شدن آن بر قیمت تتر اثر خواهد گذاشت، اگرچه در سایر کشورها از تتر برای نگهداری پول و داریی استفاده نمی‌شود، اما در کشورهای دارای تورم خرید تتر گزینه‌‌ای برای نگهداری پول به حساب می‌آید. بعد یافتن صرافی با بهترین قیمت خرید تتر می‌توانید از تتر برای نگهداری دارایی‌هایتان به صورت آنلاین استفاده کنید.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار: 384.33 دلار قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 22,363,145 تومان

مقالات مرتبط: خرید تتر در اروپا

خرید تتر در ایران

در علی بابا شما می‌توانید خرید تتر در ایران را به راحتی انجام دهید و در این صرافی‌ به راحتی حساب کاربری باز کنید و با انجام فرآیند احراز هویت، عضو صرافی شوید و معاملات خود را از طریق حساب کاربری مدیریت کنید و سپس پس از خرید تتر آن را به راحتی و سهولت به سایر کیف پول ها و بر بستر انواع شبکه ها انتقال دهید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 27 تیر 1403:58,212 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,024,693,030 دلار

مارکت کپ تتر: 112,585,441,537 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 28 تیر 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها