میانگین امتیازات ۵ از ۵

تتر CTO FUD استیبل کوین را به عنوان حلقه فروشندگان کوتاه رد می کند

تتر CTO FUD  استیبل کوین را به عنوان حلقه فروشندگان کوتاه رد می کند
پائولو آردوینو مدعی شد که برخی از صندوق‌های تامینی در تلاش هستند تا فشاری «میلیاردی» ایجاد کنند تا به نقدینگی تتر آسیب بزنند تا در نهایت بتوانند توکن‌ها را با قیمتی بسیار پایین‌تر بازخرید کنند.

قیمت تتر در ایران: 57,790 تومان تومان

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر تایید کرده است که تتر پایدار (USDT) مورد “حمله هماهنگ” صندوق‌های تامینی قرار گرفته است که به دنبال کوتاه‌فروشی دارایی‌های ارز دیجیتال وابسته به دلار آمریکا هستند.

مدیر اجرایی تتر روز دوشنبه با 151600 دنبال‌کننده‌اش در توییتر، به گزارش‌هایی که نشان می‌داد صندوق‌های تامینی از زمان فروپاشی Terra در ماه مه، میلیون‌ها وام به USDT کوتاه کرده‌اند، پاسخ داد.

او ادعا کرد که صندوق‌های تامینی تلاش کرده‌اند تا فشاری «میلیاردی» برای «آسیب رساندن به نقدینگی تتر» ایجاد کنند تا در نهایت توکن‌ها را با قیمتی بسیار پایین‌تر بخرند.

مقالات مرتبط: تحلیل تتر اکنون که حمله DDoS پشت آن است

آردوینو اتهاماتی را مطرح کرد که برخی از صندوق های تامینی به آن اعتقاد داشتند و به گسترش FUD – ترس، عدم اطمینان و شک – در مورد استیبل کوین کمک کردند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,632,474,321 تومان

او گفت، تصوراتی مبنی بر اینکه 100 درصد پشتیبانی نمی‌شود، توکن‌هایی را از «هوای نازک» منتشر می‌کند، در معرض شرکت‌های مضطرب قرار گرفته است و اوراق تجاری چینی و سایر روایت‌ها توسط رقبای آن در «شبکه‌های ترول» منتشر شده است.

آردوینو به عنوان بخشی از یک موضوع 12 قسمتی توییتر که این شایعات را رد می کند و از پخش کنندگان FUD انتقاد می کند، استدلال می کند که این شرکت با تنظیم کننده ها همکاری می کند و تلاش های شفاف سازی را افزایش داده است، و همچنین به تعهد اخیر خود برای حذف تدریجی انتشار اوراق تجاری خود اشاره کرد:

«علیرغم تمام تأییدیه‌های عمومی شخص ثالث، همکاری ما با تنظیم‌کننده‌ها، افزایش تلاش‌های شفاف‌سازی ما، تعهد ما به حذف تدریجی قرار گرفتن در معرض CP و انتقال به خزانه‌داری ایالات متحده، تسویه حساب‌های ما، … آنها مدام فکر می‌کردند و پیشنهاد می‌کردند که ما، Tether، آدمهای بد.”

قیمت ارز  سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,815,403 تومان
او استدلال کرد که تتر “هرگز در بازخرید شکست نخورده است” و افزود که در یک دوره 48 ساعته، تتر 7 میلیارد تراکنش را پردازش کرده است که به طور متوسط ​​10٪ از کل دارایی های خود را تشکیل می دهد، که به گفته او “چیزی تقریباً غیرممکن است حتی برای موسسات بانکی

قیمت تتر CTO FUD

اوراق تجاری تتر CTO FUD

او همچنین تأیید کرد که تتر در حال حاضر در ماه جاری میزان انتشار اوراق تجاری خود را از 45 میلیارد دلار به 8.4 میلیارد دلار کاهش داده است و قصد دارد در ماه‌های آینده پشتوانه اوراق تجاری خود را پاک کند.

با این حال، به نظر می‌رسد که نظرات آردوینو نمی‌تواند مانع از موج جزر و مد فروشندگان کوتاه‌مدت شود که امیدوارند از کاهش احتمالی قیمت کریپتو سود ببرند، قیمتی که در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله درست زیر قیمت 0.9989 دلار است.

قیمت ارز اتریوم به دلار3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 175,006,411 تومان

روز دوشنبه، گزارشی از وال استریت ژورنال به نقل از لئون مارشال، رئیس فروش نهادی در جنسیس، بیان کرد که افزایش معاملات به تتر کوتاه از طریق پلت فرم کارگزاری آن، به ویژه در ماه گذشته، افزایش یافته است.

مارشال گفت: “یک افزایش واقعی در علاقه صندوق های تامینی سنتی وجود دارد که نگاهی به Tether انداخته و به دنبال کوتاه کردن آن هستند.”

مقالات مرتبط: قیمت لحظه ای تتر و سقوط ۷۲ ارز از ۱۰۰ ارز برتر

فروش کوتاه مدت یک استراتژی سرمایه گذاری است که از طریق آن سرمایه گذار دارایی ها را قرض می گیرد و بلافاصله آنها را در بازار آزاد می فروشد و قصد دارد بعداً آنها را با قیمت کمتری خریداری کند تا مابه التفاوت را به جیب بزند. این به سرمایه گذار اجازه می دهد تا از کاهش یک سهم یا دارایی سود کند.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,790 تومان

مارشال اضافه کرد که اکثر معاملات کوتاه مدت از طریق صندوق‌های تامینی سنتی در ایالات متحده و اروپا انجام می‌شود و بسیاری به دنبال سقوط استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD Classic (USTC) در ماه مه علاقه‌مند شدند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 04 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها