میانگین امتیازات ۵ از ۵

کاربران گرامی:

ارز همستر و تپ سواپ طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

بحران سلسیوس مشکلات نقدینگی پایین در بازارهای نزولی را آشکار می کند

بحران سلسیوس مشکلات نقدینگی پایین در بازارهای نزولی را آشکار می کند
متولیان شخص ثالث مانند شکست سلسیوس یادآور یکی از اساسی ترین اصول کریپتو است. نه کلیدهای شما، نه ارز های شما.

پس از یک هفته توقف برداشت، مبادله و نقل و انتقال کاربران، این شرکت اعلام کرد که گفتگوی باز با رگولاتورها و مقامات را حفظ کرده و قصد دارد به همکاری با آنها در رابطه با این توقف ادامه دهد. سلسیوس هنوز در مورد زمانی که این شرکت قرار است عملیات خود را تثبیت کند، اظهار نظر نکرده است. سلسیوس همچنین ارتباطات در فضاهای توییتر و جلسات درخواست از من (AMA) را متوقف کرده تا «بر روی این چالش‌های بی‌سابقه تمرکز کند».

اگرچه سلسیوس از برقراری ارتباط خودداری کرده است، رسانه ها و رسانه های اجتماعی با اخبار و گمانه زنی هایی که در مورد گذشته، حال و آینده این شرکت می گذرد، غوغا کرده اند. یکی از جالب‌ترین پیشرفت‌ها، یک فشار کوتاه به سبک Gamestop به رهبری جامعه است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  66,711.71 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,953,335,800 تومان

گرد و غبار ناشی از خرابی Terra هنوز فروکش نکرده است، اما بحران دیگری بازارهای کریپتو را تکان داده است. پلتفرم چند میلیارد دلاری وام دهی و سرمایه گذاری کریپتو سلسیوس، جدیدترین شرکت ارز دیجیتال است که مورد بحث و جدل قرار گرفته است.

برای خرید بسته های تخفیف خورده تتر وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

تشریح بحران سلسیوس

ناهنجاری های قبلی بحران سلسیوس

شعار سلسیوس این است: «اقتصادی که در آن آزادی مالی با قیمتی همراه نیست». این شعار بازاریابی، اگرچه برای برخی غیرقابل باور بود، اما برای مدتی واقعاً مؤثر بود. از زمان افتتاح درهای خود در سال 2017، این شرکت در طول پنج سال بیش از 25 میلیارد دلار ارز دیجیتال دریافت کرده بود تا اینکه در 12 ژوئن 2022، زمانی که شرکت برداشت کاربران را متوقف کرد، همه چیز به اوج رسید.

با این حال، قبل از این مورد، نشانه‌هایی از سوء مدیریت وجوه توسط سلسیوس قابل مشاهده بود. در دسامبر 2020، طی هک 120 میلیون دلاری BadgerDAO، طبق گزارش‌ها، سلسیوس بیش از 50 میلیون دلار رمزارز را از دست داد و آنها را به بزرگترین قربانی این عمل تبدیل کرد. برای جبران خسارات قربانیان، BadgerDAO با ایجاد توکن remBADGER، یک طرح بازپرداخت را اجرا کرد.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  433.34 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,679,851 تومان

به دارندگان توکن اطمینان داده شد که طی دو سال آینده پرداختی در remBADGER دریافت می کنند که مابقی ضرر را پوشش می دهد. این اطمینان تنها با یک شرط همراه بود: remBADGER باید در خزانه Badger باقی بماند. اگر توکن برداشت شود، تمام بازپرداخت‌های آتی از بین می‌رود. با این حال، در 18 مارس 2022، سلسیوس تمام remBADGER اختصاص داده شده خود را به ارزش تقریبی 2.1 میلیون دلار در زمان معامله برداشت.

هنگامی که شبکه سلسیوس متوجه اشتباه خود شد، سعی کرد تیم Badger را متقاعد کند که بر خلاف قوانین تعیین شده توسط قطعنامه BIP-80، به آن اجازه سپرده گذاری مجدد بدهد. متأسفانه، برای درجه سانتیگراد، BadgerDAO با جدیت کد is law ethos را پذیرفت و این پیشنهاد رای منفی داد. برای مشاهده اطلاعات کوین مارکت کپ تمامی ارزهای دیجیتال وارد صفحه ی تابلوخوانی ارز های دیجیتال شوید.

قیمت ارز تتر به دلار:  0.999501 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 59,230 تومان

بسیاری از کاربران نیز نگران رهبری شرکت بوده اند. یارون شالم، مدیر ارشد مالی سلسیوس و رونی کوهن پاون، مدیر ارشد درآمد، هر دو به جرم پولشویی در نوامبر 2021 دستگیر شدند.

در 11 می 2022، زمانی که فاجعه ترا تازه شروع به آشکار شدن کرده بود، برخی شروع به نگاه کردن به درجه سانتیگراد کردند. کوین تلگراف سپس گزارش داد که شبکه سلسیوس شروع به تکذیب شایعات مربوط به ضررهای قابل توجه به شرکت کرده است. راد بولگر، مدیر ارشد مالی سلسیوس گفته بود: «تیم‌های دفتر ما […] به‌عنوان مدیران ریسک فکر می‌کنند و عمل می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که ما به هیچ وجه در معرض نوسانات بازار قرار نگیریم».

همه وجوه امن است. ما همچنان طبق معمول برای تجارت باز هستیم

قیمت ارز  سولانا به دلار:  147.41 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,735,421 تومان

به عنوان بخشی از مسئولیت ما برای خدمت به جامعه، @CelsiusNetwork چارچوب‌های مدیریت ریسک قوی را برای اطمینان از ایمنی و امنیت دارایی‌ها در پلتفرم خود پیاده‌سازی کرده و از آن پیروی می‌کند.

سرمایه گذاران تیم سلسیوس را متهم کرده بودند که در حالی که قیمت توکن در نتیجه فاجعه ترا کاهش یافته بود، دست به دست می نشیند. در 20 می 2022، درجه سانتیگراد (CEL) از بالاترین حد خود یعنی 8.05 دلار به 0.82 دلار کاهش یافت که 90 درصد کاهش داشته است. برخی از کاربران سلسیوس ادعا کردند که پلتفرم دارایی های آنها را با کاهش CEL منحل کرده است. آنها پیشنهاد کردند که با کاهش قیمت، معاملات نقدینگی ندارند و زیان آنها را بدتر می کند. وقتی کوین تلگراف با مدیر عامل سلسیوس تماس گرفت، ماشینسکی این موضوع را به “کوسه وال استریت” نسبت داد و اظهار داشت:

آنها لونا را از بین بردند. آنها Tether، Maker و بسیاری از شرکت های دیگر را امتحان کردند. فقط ما نیستیم من فکر نمی کنم آنها نفرت خاصی داشته باشند یا روی درجه سانتیگراد تمرکز کنند. همه به دنبال هر نقطه ضعفی هستند تا کوتاهی کنند و از بین ببرند. نکته اینجاست که کوسه‌های وال استریت اکنون در آب‌های کریپتو شنا می‌کنند.»

قیمت ارز اتریوم به دلار3,492.83 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 206,985,346 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 26 خرداد 1403:59,230 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999501 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,869,124,076 دلار

مارکت کپ تتر: 112,487,855,188 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 26 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها