میانگین امتیازات ۵ از ۵

تبدیل تتر به ریال

تبدیل تتر به ریال همچون تبدیل تتر به هر ارز فیات دیگری به سادگی امکان پذیر است. تتر (Tether) یک ارز دیجیتال است که قیمت آن ثابت است و برابر یک دلار آمریکا می باشد. اگرچه این ارز دیجیتالی اکثر مواقع قیمت ثابتی دارد اما در شرایطی ممکن است به خاطر شرایط عرضه و تقاضا دچار نوسان شود‌. علاوه بر تتر، ارز های دیجیتالی ثابت دیگری وجود دارد امامحبوب ترین ارز دیجیتالی ثابت یا استیبل تتر می باشد که سهم زیادی از مبادلات در بازار ارزهای دیجیتالی را از آن خود کرده است و محبوبیت آن رو به افزایش است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

مقالات مرتبط:بهترین صرافی خرید تتر

نحوه فعالیت تتر و تبدیل تتر به ریال

تتر به راحتی قابلیت تبدیل شدن به ارزهای مختلف را دارد و شما می توانید تبدیل تتر به ریال یا تتر به ارزهای دیجیتال را در یک چشم بهم زدن انجام دهید.

تتر در سال ۲۰۱۵ دو توکن USDT و EURT را به بازار معرفی کرد. برخی ارزهای دیجیتال چون بیت کوین بلاک چین اختصاصی خود را دارند و برخی مانند تتر توکن هستند، یعنی روی بلاک چین های دیگر فعالیت دارند. بعدا توکن های دیگری نیز توسط تتر به بازار معرفی شدند.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

در آمد شرکت سازنده تتر از طریق سود پشتوانه ذخیره‌شده در حساب‌های بانکی و کارمزدهای بیتفینکس می باشد. البته این شرکت از طریق دست کاری بازار نیز می تواند کسب سود کند. صرافی بیتفینکس درگاهی می باشد که از طریق آن می توانید به تتر های جدید دسترسی پیدا کرد. شما به راحتی می توانید از طریق صرافی های مختلف تبدیل تتر به ریال را با خیال راحت انجام دهید.

تبدیل تتر به ریال در علی بابا

خرید و فروش و تبدیل تتر به ریال

علاوه بر اینکه تتر می تواند شروع خوبی برای افرادی باشد که تازه کارند و می خواهند به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوند، حتی برای افراد حرفه ای هم ارز بسیار مناسبی است زیرا سرعت بسیار بالایی در ترید کردن دارد. امروزه دلایل بسیار زیادی وجود دارد که سبب شده است با وجود اینکه تتر ارزی استیبل است و نمی توان از آن برای سرمایه گذاری های پرسود استفاده کرد، اما یکی از انتخاب های اصلی سرمایه گذاران بازارهای ارزهای دیجیتالی باشد و تبدیل به یکی از پرطرفداران ترین ارزهای جهان شود مثلا زمانیکه حتی یک سرمایه گذار پرتجربه و حرفه ای هم در زمینه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتالی باشید ممکن است با نوسانات شدید بازار روبرو شوید و ارزی که خریدید دچار سقوط شود، در این زمان با تبدیل ارز خود به تتر در یک چشم بهم زدن، می توانید از ضرر جلوگیری کنید.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار: 452.09 دلار | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,884,933 تومان

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها