میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک: 1,584,715 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی اتریوم کلاسیک: 232,907,590,993,309 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی اتریوم کلاسیک: افزایشی

خرید رمزارز مجازی اتریوم کلاسیک (ETC) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی اتریوم کلاسیک (ETC) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

اتریوم کلاسیک با نماد اختصاری ETC یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 4,067,828,542 دلار میلیون دلار، در رتبه 25 بازار قرار داشته و سهم 146,971,297 ETC از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی اتریوم کلاسیک (ETC) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 27.68 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 194,078,823 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی اتریوم کلاسیک (ETC) معادل 2.13% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک چیست؟ اتریوم کلاسیک یک هارد فورک از اتریوم هست، در سال 2016 زمانی که شبکه اصلی اتریوم هک شد تعدادی از کاربران به اختلاف نظر خوردند و تصمیم گرفتند از شبکه اتریوم جدا شوند و به دنبال آن تغییر اساسی در پروتکل پایه بلاکچین اتریوم بدهند تا دیگر این اتفاق نیفتد.

از جمله بنیان گذاران اتریوم، آقای ویتالیک بوترین و آقای گاوین وود با این تغییر موافقت کردند و در نهایت باعث ایجاد فورک در شبکه اتریوم شد. (بلاکچین اصلی اتریوم به دو قسمت تبدیل شد).

اما در آن زمان تعدادی از کاربران براساس اصل (کد قانون هست) و ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم، با فورک بلاکچین اتریوم موافقت نکردند و در اتریوم اولیه باقی مانند که اتریوم کلاسیک نام گرفت.

پس در واقع بلاکچین قدیمی(اتریوم کلاسیک) هست و بلاکچین جدید اتریوم.

کاربردهای اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک هم همانند اتریوم یک بلاکچین غیر متمرکز جهانی برای توسعه نرم افزارها و قراردادهای هوشمند هست.

اتریوم کلاسیک به عنوان یک بلاکچین غیر متمرکز، اجرای قراردادهای هوشمند را ممکن می کند. در واقع، می توان بدون هیچ شخص ثالثی مانند وکیل، قراردادها را اجرا کرد.

به این صورت که اگر مراحل گفته شده در قرارداد انجام شده باشد، پارامترهای قرارداد پاسخگو تکمیل می شوند. اما درصورتی که مفاد قرارداد اجرا نشده باشند، ممکن است بسته به شرایطی که در شروع قرارداد تعیین شده است جریمه، هزینه یا ابطال قرارداد صورت گیرد.

قراردادهای هوشمند در یک شبکه بلاکچین که دفتر کل توزیع شده هست وجود دارند. دفتر کل توزیع شده، دفتر کل معاملات و قراردادهایی است که به صورت غیر متمرکز در مکان های مختلف نگهداری می شود.

قرارداد بین خریدار و فروشنده در قالب کد در قرارداد های هوشمند نوشته می شود که بسته به شرایط قرارداد، به صورت خودکار اجرا می شود. در نتیجه، نیازی به نظارت خارجی یا سانسور توسط یک مقام مرکزی نیست زیرا خود بلاکچین اجرای قرارداد را کنترل می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها