میانگین امتیازات ۵ از ۵

سرمایه گذاری تتر 7 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد

سرمایه گذاری تتر 7 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد، زیرا هفته گذشته بزرگترین استیبل‌کوین جهان برای مدت کوتاهی پیوند خود را در برابر دلار آمریکا از دست داد و نگرانی‌ها در مورد دارایی‌هایی که بازار جهانی ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند تشدید کرد.

داده های CryptoCompare نشان می دهد که ارزش بازار تتر از 12 می 9 درصد کاهش یافته و به 76 میلیارد دلار رسیده است زیرا توکن ها از گردش برای پاسخگویی به درخواست های بازخرید حذف شده اند. این کاهش پس از آن رخ داد که تتر پنجشنبه گذشته با حدود 95 سنت معامله شد که بسیار پایین تر از سطح 1 دلاری است که در پی شکست یک رقیب کوچکتر به دنبال حفظ آن است.

خرید تتر usdt  به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,790 تومان

ناظران داخل و خارج از بازار کریپتو هشدار داده‌اند که نوسانات عمیق‌تر یا ماندگارتر در استیبل‌کوین‌ها، که برای حفظ ارتباط یک به یک با دلار طراحی شده‌اند، می‌تواند ارزش هزاران دارایی رمزنگاری سفته‌بازی را کاهش دهد که خریداران را به اطراف کشانده است.برای مشاهده دسته بندی ارز های دیجیتال روی این صفحه کلیک کنید.

فابیو پانتا، یکی از اعضای هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا، در این باره گفت: «هیچ تضمینی وجود ندارد که [استیبل کوین‌ها] بتوانند در هر زمانی به صورت همتراز بازخرید شوند – همین هفته گذشته بزرگترین استیبل کوین جهان به طور موقت پیوند خود را با دلار از دست داد. سخنرانی روز دوشنبه

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 175,006,411 تومان

پانتا اضافه کرد که دارندگان استیبل کوین نمی‌توانند برای جبران ضرر و زیان‌ها ادعای بیمه سپرده داشته باشند و اپراتورها نمی‌توانند به تسهیلات بانکی دسترسی داشته باشند و این توکن‌ها را در برابر اجرا آسیب‌پذیر می‌کند. او به سقوط هفته گذشته TerraUSD که زمانی پنج استیبل کوین برتر بود، به عنوان نمونه ای از این ریسک اشاره کرد.

این مقام بانک مرکزی اروپا افزود: «این یک توهم است که باور کنیم ابزارهای خصوصی می‌توانند به عنوان پول عمل کنند، وقتی که نتوان آنها را همیشه به پول عمومی تبدیل کرد.»

وضعیت سرمایه گذاری تتر

وضعیت سرمایه گذاری در تتر

ورود و خروج از دارایی‌های کریپتو با استفاده از ارزهای رایج مانند دلار یا استرلینگ ممکن است سخت باشد. در عوض، علاقه‌مندان به دارایی‌های دیجیتال اغلب از استیبل‌کوین‌ها استفاده می‌کنند که بومی فناوری بلاک چین هستند و برای حفظ پیوند یک به یک با دلار طراحی شده‌اند.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 26,124,542 تومان

از آنجایی که تتر با جریان های خروجی مواجه شده است، بزرگترین رقیب استیبل کوین، Circle’s USD Coin، در همان دوره 5 درصد افزایش سرمایه داشته است.

درک من این است که خروجی بسیار قوی از برخی از استیبل کوین ها وجود دارد، اما برخی از آنها به سایر استیبل کوین ها سرازیر می شوند. توبیاس آدریان، مدیر بخش بازار پول و سرمایه در صندوق بین‌المللی پول گفت: همه این‌ها نشان می‌دهد که زمان آن رسیده است که استیبل کوین‌ها واقعاً پایدار شوند.

برای مشاهده پکیج های تخفیف خورده تتر، وارد صفحه ی خرید تتر ارزان شوید.

استیبل کوین‌های بزرگ معمولاً به آرامی تنظیم می‌شوند و بسیاری از آنها اصلاً تنظیم نمی‌شوند. اما بانک‌های مرکزی به‌خوبی تحولات این فضا را زیر نظر دارند، در صورتی که با کاهش قیمت کریپتوها به ثروت خانوار ضربه بزند یا سایر خطرات ثبات مالی را ایجاد کند، به‌ویژه برای توکن‌هایی مانند تتر که با ذخایر دارایی‌های مالی پشتیبانی می‌شوند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,632,474,321 تومان

در گزارش مارس 2022، بانک انگلستان گفت که اگرچه استیبل کوین‌ها می‌توانند «نقش فزاینده‌ای مهم در پرداخت‌ها» ایفا کنند. . . اگر یک استیبل کوین سیستمی که برای پرداخت ها استفاده می شود نتواند به تعهدات خود عمل کند، اعتماد عمومی به پول و پرداخت ها تضعیف می شود.

اپراتورهای تتر گفته اند که این توکن توسط سبدی از دارایی های مبتنی بر دلار برابر با اندازه توکن های موجود است، اما جزئیات دقیقی از این ذخایر منتشر نکرده است. پائولو آردوینو، مدیر اجرایی تتر هفته گذشته در مصاحبه ای با فایننشال تایمز گفت افشای جزئیات مربوط به مدیریت ذخیره گروه، “سس مخفی” شرکت را از بین می برد.

قیمت ارز شیبا به دلار:  0.000023 دلار  | قیمت ارز شیبا به تومان: 1 تومان

این شرکت از اظهار نظر در مورد جریان خروجی خود در روز دوشنبه خودداری کرد. در یک پست وبلاگی، تتر گفت که “درگیر سناریوهای مدیریت ریسک و تست استرس دائمی است، و اطمینان حاصل می کند که همیشه یک سبد دارایی نقدی برای مدیریت بازخریدها، حتی در سناریوی بانکی” در اختیار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 04 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها