میانگین امتیازات ۵ از ۵

قیمت تتر به ریال

قیمت تتر به ریال از مواردیست که هرروزه توسط ایرانیان فعال در حوزه ارزهای دیجیتال چک می شود. قیمت تتر معمولا برابر یک دلار آمریکا است و نوسانات زیادی را تجربه نمی کند. از آنجایی که تورم های سرسام آوری در برخی کشورها همچون ایران وجود دارد، با کمک استیبل کوینی چون تتر می توانید ارزش سرمایه خود را حفظ کنید در واقع با تبدیل پول ریالی خود به تتر می توانید سرمایه‌ی خود را در قالبی به جز واحد پول ملی خود حفظ کنید و همزمان از ایمنی آن نیز مطمئن شوید، زیرا امنیت این ارز دیجیتال بسیار بالا می باشد. شما می توانید قیمت تتر به ریال را به راحتی از سایت ها چک کنید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,632,474,321 تومان

مقالات مرتبط:بهترین صرافی خرید تتر

 انواع تتر های موجود بر شبکه

تتر بر روی بلاک چین خاصی فعالیت ندارد و به صورت توکن است. تتر در حال حاضر چهار نوع توکن مختلف دارد. ابتدا در سال ۲۰۱۷ تمام تتر های این شرکت بر روی بلاک چین فعال بودند اما بعدا دو نوع دیگر تتر بر روی بلاک چین اتریوم فعال کرد. چهار نوع توکن مختلف تتر امروزه عبارتند از: تتر دلار آمریکا و تتر یورو که بر روی لایه امنیتی بلاک چین بیت کوین فعال هستند و تتر دلار آمریکا و یورو که به شکل ERC20 ،که این دو نوع توکن بر روی لایه امنیتی اتریوم فعال هستند.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,790 تومان

این ارز استیبل کاربردی گسترده تر از تبدیل صرف به سایر ارزهای دیجیتال دارد و برای استفاده از حواله های برون مرزی استفاده بسیار زیادی دارد. کافی است قیمت تتر به ریال را بدست آورید و پول خود را تبدیل به تتر کنید تا به راحتی بتوانید از این ویژگی تتر استفاده کنید.

مزایای خرید تتر

امنیت بالای این ارز دیجیتال به خاطر تکنولوژی بلاک چین محور، سبب امنیت در انتقال پول در آن شده است. حفظ ارزش سرمایه در برابر ریسک و خطرات بازار ارزهای دیجیتال نیز از دیگر مزایای این ارز دیجیتال است که سبب شده است افرادی که علاقه ای به ریسک کردن ندارند، به خرید آن روی بیاورند، حتی در زمان هایی که ارزش ارزی چون بیت کوین رو به کاهش می رود، تقاضا برای ارز های استیبلی چون تتر افزایش می یابد.  شما به راحتی می تونید قیمت تتر به ریال را از سایت های اینترنتی به طور لحظه ای بررسی کنید و سپس پول خود را به تتر تبدیل کنید و در صورت نیاز به پول نقد، تتر خود را تبدیل به پول فیات کنید. تبدیل آسان به پول نقد از مهم ترین ویژگی های مثبت این پول است.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 26,124,542 تومان

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

قیمت تتر به ریال در صرافی علیب ابا

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

قیمت Terra | کره و ایالات متحده توافق کردند که داده های تحقیقاتی در Terra را به اشتراک بگذارند.

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 05 خرداد 1403:57,790 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 05 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها

قیمت تتر به ریال