میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید تتر بدون کارمزد

خرید تتر بدون کارمزد دغدغه بسیاری از کاربران است تا بتوانند به سود زیادی دست یابند. تتر ارز استیبلی است که به دنبال ایجاد فضایی بدون تنش برای سرمایه گذارانش است. این ارز قیمتی تقریبا برابر یک دلار دارد و مانند سایر ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، نوسانات زیادی را تجربه نمی کند و همین سبب شده است این ارز تبدیل به گزینه‌ی مناسبی برای انجام مبادلات و انتقال پول در سراسر جهان شود. این ارز در حال حاضر قدرتمندترین ارز دیجیتالی استیبل است و توسط بسیاری از صرافی ها قابل خرید و فروش است. این رمز ارز همانند بیت کوین امکان ماین کردن ندارد و برای بدست آوردن آن باید آن را بخرید و یا سایر ارزهای دیجیتالی خود را به آن تبدیل کنید.

قیمت تتر به دلار: 1.00 دلار

قیمت تتر به تومان: 50,492 تومان

انواع توکن های تتر

خرید تتر بدون کارمزد جزو دغدغه های امروزی سرمایه گذاران است اما چند نوع تتر برای خرید و فروش وجود دارد؟ در حال حاضر توکن های تتر به ۳ بلاک‌چین مختلف متصل هستند و این به این معنا است که ۳ نوع تتر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای فهمیدن نوع تتر، نگاه کردن به آدرس کیف پول تتر است‌.

قیمت چین لینک به دلار: 7.81 دلار

قیمت چین لینک به تومان: 394,324 تومان

بلاک‌چین نوع اول تتر Bitcoin Omnilayer نام دارد و از بلاکچین بین کوین استفاده می کند. آدرس کیف پول این نوع توکن تتر با عبارت‌های ۱، ۳ و bc۱ شروع می شوند.

نوع دوم توکن تتر ERC۲۰ USDT یا eUSDT نام دارد. و آدرس کیف پول این نوع توکن با ۰ x شروع شده و از بلاک چین اتریوم با الگوریتم ERC۲۰ بهره می برد.

نوع سوم توکن تتر TRC۲۰ USDT نام دارد و آدرس کیف پول این نوع تتر با TX شروع می‌شود و از بلاک چین ترون (TRON) با الگوریتم TRC۲۰، استفاده می کند.

شما می توانید خرید و فروش تتر را به راحتی انجام دهید و ارزهای دیجیتال دیگر را به آن تبدیل کنید و یا تتر خود را به سایر ارزهای دیجیتالی همانند بیت کوین یا اتریوم تبدیل کنید.

قیمت ریپل به دلار: 0.517404 دلار

قیمت ریپل به تومان: 26,121 تومان

خرید تتر بدون کارمزد در ایران

کدام نوع تتر بهتر است؟

تا اینجای کار با انواع توکن های تتر آشنا شدید، اما کدام نوع توکن بهتر است تا افرادی که به دنبال خرید تتر بدون کارمزد هستند، آن را به عنوان ارز دیجیتالی مورد تظر خود انتخاب کنند و در خرید و فروش از آن استفاده کنند؟

توکن نوع اول (USDT) یا USDT-Omni،  بر روی بلاکچین بیت کوین است و همین سبب هزینه‌ی نسبتا بالای انتقال آن می شود. توکن نوع دوم برای کاهش این هزینه پدید آمد و نوع دوم تتر مبتی بر شبکه اتریوم شد. این نوع توکن هزینه انتقال کمتری دارد و سرعت زیادی نیز برای انتقال تتر دارد و در حال حاضر توسط بسیاری از صرافی ها و کیف پول ها استفاده می شود.

قیمت پولکادات به دلار: 4.20 دلار
قیمت پولکادات به تومان: 212,164 تومان

نوع سوم تتر که همان USDT-TRC ۲۰ است، از نوع دوم سریع تر است و حتی بدون هزینه‌ی انتقال است اما مشکلاتی نیز دارد. این نوع توکن توسط همه‌ی کیف های پول پشتیبانی نمی شود و هنوز توسط عموم مورد استفاده قرار نگرفته است که همین سبب شده است به اندازه نوع دوم تتر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری نباشد. امروزه دغدغه بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتالی خرید تتر بدون کارمزد است.

 قیمت الگورند به دلار:  0.103624 دلار

قیمت الگورند به تومان: 5,231 تومان

مزایای استفاده از تتر

کارمزد تتر تقریبا صفر است و هزینه انتقال تتر از کیف پول مختصص تتر به سایر کیف پول ها متفاوت است. سرعت بالای این ارز به همراه ثبات قیمت، از دیگر ویژگی های این رمز ارز است که سبب شده است جایگاه خوبی در تراکنش های بین المللی پیدا کند و طرفداران زیادی نیز کسب کند. این ارز به راحتی هم قابل تبدیل به پول های سنتی یا همان فیات است و هم قابل تبدیل به سایر ارزهای دیجیتال است و بالعکس. سرعت بالای انجام تراکنش ها در تتر به سرمایه گذاران امکان استفاده از آربیتراژ را می دهد. امروزه سرمایه گذاران بسیاری به دنبال خرید تتر بدون کارمزد هستند.

قیمت شیبا به دلار:  0.000007 دلار
قیمت شیبا به تومان: 0.373704 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

توکن غیر قابل تعویض nft برای احراز هویت قطعات خودرو تیم مسابقه‌ای GT با پشتیبانی لامبورگینی

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تومانی تتر: 50,492 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 23,708,433,273 دلار

مارکت کپ تتر: 83,267,083,652 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: -0.01%

بر چسب ها

خرید تتر بدون کارمزد