میانگین امتیازات ۵ از ۵

کاربران گرامی:

ارز همستر و تپ سواپ طی چند روز آتی در صرافی علی بابا لیست خواهند شد و از این لینک می توانید ثبت نام نمایید.

خرید تتر بدون کارمزد

خرید تتر بدون کارمزد و کارمزد تتر دغدغه بسیاری از کاربران است تا بتوانند به سود زیادی دست یابند. تتر ارز استیبلی است که به دنبال ایجاد فضایی بدون تنش برای سرمایه گذارانش است. این ارز قیمتی تقریبا برابر یک دلار دارد و مانند سایر ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، نوسانات زیادی را تجربه نمی کند و همین سبب شده است این ارز تبدیل به گزینه‌ی مناسبی برای انجام مبادلات و انتقال پول در سراسر جهان شود. این ارز در حال حاضر قدرتمندترین ارز دیجیتالی استیبل است و توسط بسیاری از صرافی ها قابل خرید و فروش است. این رمز ارز همانند بیت کوین امکان ماین کردن ندارد و برای بدست آوردن آن باید آن را بخرید و یا سایر ارزهای دیجیتالی خود را به آن تبدیل کنید.

قیمت تتر به دلار: 0.999501 دلار

قیمت تتر به تومان: 59,230 تومان

کارمزد تتر

کارمزد تتر جزو دغدغه های امروز خریداران و سرمایه گذاران است اما چند نوع تتر برای خرید و فروش وجود دارد؟ در حال حاضر توکن های تتر به ۳ بلاک‌چین مختلف متصل هستند و این به این معنا است که ۳ نوع تتر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای فهمیدن نوع تتر، نگاه کردن به آدرس کیف پول تتر است‌.

قیمت چین لینک به دلار: 15.31 دلار

قیمت چین لینک به تومان: 907,342 تومان

بلاک‌چین نوع اول تتر Bitcoin Omnilayer نام دارد و از بلاکچین بین کوین استفاده می کند. آدرس کیف پول این نوع توکن تتر با عبارت‌های ۱، ۳ و bc۱ شروع می شوند.

نوع دوم توکن تتر ERC۲۰ USDT یا eUSDT نام دارد. و آدرس کیف پول این نوع توکن با ۰ x شروع شده و از بلاک چین اتریوم با الگوریتم ERC۲۰ بهره می برد.

نوع سوم توکن تتر TRC۲۰ USDT نام دارد و آدرس کیف پول این نوع تتر با TX شروع می‌شود و از بلاک چین ترون (TRON) با الگوریتم TRC۲۰، استفاده می کند.

شما می توانید خرید و فروش تتر را به راحتی انجام دهید و ارزهای دیجیتال دیگر را به آن تبدیل کنید و یا تتر خود را به سایر ارزهای دیجیتالی همانند بیت کوین یا اتریوم تبدیل کنید.

قیمت ریپل به دلار: 0.479108 دلار

قیمت ریپل به تومان: 28,392 تومان

خرید تتر بدون کارمزد در ایران

بهترین توکن تتر

تا اینجای کار با انواع توکن های تتر آشنا شدید، اما کدام نوع توکن بهتر است تا افرادی که به دنبال خرید تتر بدون کارمزد هستند، آن را به عنوان ارز دیجیتالی مورد تظر خود انتخاب کنند و در خرید و فروش از آن استفاده کنند؟

توکن نوع اول (USDT) یا USDT-Omni،  بر روی بلاکچین بیت کوین است و همین سبب هزینه‌ی نسبتا بالای انتقال آن می شود. توکن نوع دوم برای کاهش این هزینه پدید آمد و نوع دوم تتر مبتی بر شبکه اتریوم شد. این نوع توکن هزینه انتقال کمتری دارد و سرعت زیادی نیز برای انتقال تتر دارد و در حال حاضر توسط بسیاری از صرافی ها و کیف پول ها استفاده می شود.

شبکه اتریوم ( Ethereum )

شبکه ترون ( Tron )

شبکه  بایننس اسمارت چین)  0( BEP-2

شبکه آربیتروم ( Arbitrum )

شبکه کوکوین شیرز ( KCC  )

شبکه اپتیمیزم (  Optimism)

شبکه آوالانچ  (Avalanche ) – C-Chain

شبکه پالیگان ( Polygon )

قیمت پولکادات به دلار: 6.38 دلار
قیمت پولکادات به تومان: 377,933 تومان

نوع سوم تتر که همان USDT-TRC ۲۰ است، از نوع دوم سریع تر است و حتی بدون هزینه‌ی انتقال است اما مشکلاتی نیز دارد. این نوع توکن توسط همه‌ی کیف های پول پشتیبانی نمی شود و هنوز توسط عموم مورد استفاده قرار نگرفته است که همین سبب شده است به اندازه نوع دوم تتر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری نباشد. امروزه دغدغه بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتالی خرید تتر بدون کارمزد است.

 قیمت الگورند به دلار:  0.155676 دلار

قیمت الگورند به تومان: 9,225 تومان

مزایای تتر

کارمزد تتر تقریبا صفر است و هزینه انتقال تتر از کیف پول مختصص تتر به سایر کیف پول ها متفاوت است. سرعت بالای این ارز به همراه ثبات قیمت، از دیگر ویژگی های این رمز ارز است که سبب شده است جایگاه خوبی در تراکنش های بین المللی پیدا کند و طرفداران زیادی نیز کسب کند. این ارز به راحتی هم قابل تبدیل به پول های سنتی یا همان فیات است و هم قابل تبدیل به سایر ارزهای دیجیتال است و بالعکس. سرعت بالای انجام تراکنش ها در تتر به سرمایه گذاران امکان استفاده از آربیتراژ را می دهد. امروزه سرمایه گذاران بسیاری به دنبال خرید تتر بدون کارمزد هستند.

قیمت شیبا به دلار:  0.000021 دلار
قیمت شیبا به تومان: 1 تومان

تتر با کارمزد کم

قیمت هم اکنون تتر 59,230 تومان بوده و تتر یکی از مزایای اصلی آن کارمزد انتقال بسیار کم او بوده، به طوریکه برای انتقال هزاران تتر تما فقط مبلغ 2 تتر کارمزد در شبکه ترون پرداخت میکنیدکه این یکی از مزایای بی نظیر تتر با کارمزد انتقال کم می باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 25 خرداد 1403:59,230 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.999501 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 52,869,124,076 دلار

مارکت کپ تتر: 112,487,855,188 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 26 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها