میانگین امتیازات ۵ از ۵

USDT چیست

USDT چیست؟ سوالی است که برای بسیاری از کاربران تازه وارد به عرصه ارزهای دیجیتال پیش می آید. USDT یک استیبل کوین است که با نسبت 1:1 به دلار آمریکا متصل شده است. USDT که تحت نام تجاری Tether ایجاد شده است، پرکاربردترین استیبل کوین در بازار امروز است. عرضه بی نهایت USDT موجود است که در زمان نگارش این مقاله تقریباً 72.5 میلیارد در گردش بود.

USDT زمانی که بازارها از طریق روندهای نزولی قیمت عمده می روند، پناهگاه امنی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند و قیمت ثابتی را برای انتقال ارزش بدون نیاز به نقد کردن دارایی های دیجیتال به پول نقد ارائه می دهد.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

مقالات مرتبط:بهترین صرافی خرید تتر

تتر usdt چیست

تتر (USDT) یک ارز دیجیتال متصل به دلار آمریکا است که در غیر این صورت به عنوان یک استیبل کوین شناخته می شود. استیبل کوین ها ارزش ارز فیات یا کالایی را که با نسبت یک به یک وصل شده اند نگه می دارند. تتر اولین استیبل کوین جهان است که در ابتدا در سال 2014 با نام Realcoin برای تجارت عرضه شد.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

در حالی که تتر در ابتدا بر روی لایه Omni در بلاک چین بیت کوین راه اندازی شد، از آن زمان با تعدادی از بلاک چین های دیگر از جمله اتریوم، TRON، EOS، Algorand، Solana و شبکه OMG سازگار شده است.

یک استیبل کوین نیاز دارد که عرضه گردشی با وجوه ذخیره شده در یک حساب ذخیره مطابقت داشته باشد. تتر از ترکیبی از اوراق تجاری، سپرده‌ها، پول نقد، اسکناس‌های مخزن ذخیره و اسناد خزانه برای حفظ ارزش در گردش استفاده می‌کند. در گذشته گمانه‌زنی‌هایی در مورد حمایت تتر وجود داشت، با این حال، این موضوع بر محبوبیت و قدرت خرید فزاینده استیبل کوین تأثیری نداشت.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,884,933 تومان

مفهوم اصلی تتر ارائه یک دارایی دیجیتال با قیمت بازار ثابت است که می تواند از قدرت فناوری بلاک چین و مزایای ارزهای دیجیتال بدون متحمل شدن هیچ یک از نوسانات مرتبط استفاده کند. می توانید از سایت تتر دیدن کنید تا درک کامل تری از پیچیدگی های ارز به دست آورید.

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

usdt چیست در علی بابا

ارزش تتر چیست؟

در حالی که بیشتر ارزهای رمزپایه ارزشی به عرضه و تقاضای خاص خود دارند، استیبل کوین ها به ارز یا کالای فیات متصل می شوند. این بدان معنی است که ارزش با ارزش ارز فیات یا کالایی که به آن متصل شده است، مطابقت خواهد داشت، معمولاً این نسبت 1:1 است.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  7.07 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 404,739 تومان

برای مورد تتر، ارزش همیشه منعکس کننده 1 دلار آمریکا خواهد بود. در حالی که ارزش ثابت باقی می ماند، لازم است گزارش شود که استیبل کوین توانسته است به یکی از پرمعامله ترین ارزهای دیجیتال در بازار تبدیل شود.
مقالات مرتبط: کیف پول تتر trc20 چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها