میانگین امتیازات ۵ از ۵

استیبل کوین تتر برای ترویج پذیرش بلاک چین در اروپا به لوگانو می رود.

استیبل کوین تتر و Lugano, SUI  برای تقویت پذیرش بلاک چین در اروپا با یکدیگر همکاری کرده‌اند و به شهروندان این امکان را می‌دهند که برای خدمات، از جمله مالیات خود، در بیت‌کوین و تتر پرداخت کنند.

با شهر لوگانو سوئیس برای ایجاد مرکز برتری برای پذیرش بلاک چین در اروپا همکاری کرده است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار 

قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,599,158,095 تومان

این اعلامیه از طریق یک بیانیه مطبوعاتی در 3 مارس منتشر شد و هدف از افزایش قابلیت‌های بلاک چین با هدف نهایی قرار دادن لوگانو به عنوان قطب بلاک چین در سراسر اروپا را برجسته می‌کند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر در بیانیه مطبوعاتی گفت: «لوگانو شهری پرجنب ‌وجوش، مملو از مبتکران و متفکران آینده‌نگر است». ما به‌عنوان بزرگ‌ ترین استیبل کوین جهان، آینده‌ای را متصور هستیم که در آن کسب‌ وکارها در هر اندازه و مقیاس بتوانند از پلتفرم‌های بلاک چین برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان محلی استفاده کنند تا خدمات مالی و روزانه پایدار، شفاف و قابل اعتمادتری ارائه دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که لوگانو به مدلی برای پذیرش جهانی تبدیل شود.» لوگانو قبلاً آزمایشگاه زندگی لوگانو را در خود جای داده است، رویکردی نوآورانه برای آزمایش دیجیتال در مقیاس شهری. بنابراین، اکوسیستم از قبل موجود، «به استیبل کوین تتر اجازه می‌دهد تا فراتر از اکثر پیاده‌سازی‌های بلاک‌چین فعلی گسترش یابد و برای اولین مورد استفاده عملی شهری در مقیاس کامل، دست در دست لوگانو کار کند.»

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار 

قیمت ارز تتر به تومان: 57,260 تومان

این برنامه در لوگانو از طریق خدمات محلی با موارد استفاده مناسب به نمایش گذاشته می شود که می تواند هزینه های زیرساخت را کاهش دهد و دسترسی به بازارهای جهانی را گسترش دهد.

تتر پر استفاده ترین استیبل کوین در بین تمام ارزهای دیجیتال است. این حرکت نشان‌دهنده یک مرحله آزمایشی سالم در مورد چگونگی پیاده‌سازی رمزارزها و به ویژه استیبل کوین‌ها در استفاده روزانه است.

استیبل کوین تتر در لوگان

مقیاس پذیری استیبل کوین تتر در لوگانو

با این ابتکار، این همکاری، شهروندان و مشاغل را قادر می‌سازد تا مالیات، کالاها و خدمات خود را به صورت رمزنگاری پرداخت کنند. در حال حاضر، تنها برای بیت کوین، تتر و استیبل کوین‌های انتخابی مبتنی بر CHF تأییدیه‌ها گرفته شده است.

توجه : کاربر گرامی برای خرید تتر با خیف تخفیف خورده و ویژه به صفحه ی پکیج تخفیفی تتر رجوع کنید

از آنجا، کریپتو از طریق رمپ های مختلف به فیات محلی تبدیل می شود. این شهر متعهد شده است که از تخصص Tether استفاده کند و توانایی اقتصاد محلی را برای ادغام با زیرساخت‌های فناوری جدید، که یکی از آنها شبکه لایتنینگ خواهد بود، ایجاد کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها