میانگین امتیازات ۵ از ۵

تتر به لیر

تتر به لیر ، به تومان و دلار و دیگر ارزهای مطرح دنیا محاسبه می شود در حال حاضر تتر یکی از محبوب ترین ارزهای جهان برای مبادله است که باثبات بودن ارزش آن، دلیل محبوب بودنش است. این استیبل کوین محبوب بعد از بیت کوین، اتریوم و ریپل جایگاه چهارم را از آن خود کرده است. استیبل بودن و با ثبات بودن این ارز به معنای این است که ریسک زیادی ندارد و تغییر قیمت زیادی پیدا نمی کند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 0.000003 دلار
قیمت ارز بیت کوین به تومان: 0.171792 تومان

لازم به ذکر است که امکان استخراج این ارز دیجیتال توسط ماینرها وجود ندارد و به ازای هر واحد آن یک واحد پول مانند دلار ذخیره می شود. عرضه ی این کریپتو کارنسی برخلاف ارزهایی چون بیت کوین نامحدود است. این کریپتو کارنسی قابل تهیه از صرافی ها می باشد و می توانید بعد باز کردن حساب و افزایش موجودی حسابتان اقدام به خرید آن بکنید.

مقالات مرتبط: بهترین صرافی خرید تتر

قیمت تتر به لیر

نحوه کار تتر (Tether)

تتر یک ارز دبجیتال محبوب است که به عنوان یک توکن دیجیتالی شناخته می شود. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید توکن چیست؟ در حوزه‌ی بازار ارزهای دیجیتال، ارزی که روی بلاک چین های دیگر فعال باشد توکن (Token) نامیده می شود. تتر نیز یک توکن است زیرا روی بلاک چین های دیگری مانند بیت کوین، لیکوئید، اتریوم، ایوس، ترون، الگوراند و غیره فعال است.

در مقابل هر ارزی که بلاک چین مخصوص خود را دارد کوین (Coin) نامیده می شود. شرکت تتر ادعا می کند که در ذخایر خود یک دلار به ازای هر تتر موجود در بازارهای ارز دیجیتال دارد و همین علت استیبل بودن آن است و قیمت هر تتر تقریبا یک دلار است.

قیمت ارز تتر به دلار: 0.998777 دلار قیمت ارز تتر به لیر: 32.07 لیر

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

چگونه خرید و فروش تتر انجام دهیم؟

به علت تحریم ها، خرید تتر برای کاربران ایرانی سختی زیادی دارد و بسیاری از صرافی ها حساب کاربران ایرانی خود را بسته اند، ولی کاربران ایرانی می توانند از صرافی های معتبر ایرانی به سادگی به صورت ریالی خرید کنند و یا با مستر کارت یا ویزا کارت از صرافی هایی ارز دیجیتال بخرند که هنوز اجازه خرید و فروش به کاربران ایرانی خود می دهند. البته این گزینه زیاد ایمن نیست و ممکن است امکان مسدود شدن حساب شما وجود داشته باشد.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار: 473.26 دلار قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 27,670,790 تومان

شاید فکر کنید اگر قیمت تتر ثابت است چرا عده ای از افراد به خرید آن روی می آورند. این ارز دیجیتال جایگزین دلار و سایر ارزهای فیات می شود و کارمزد پایینی هم دارد که سبب می شود شرکت ها بتوانند به راحتی از آن برای معامله های خود در سراسر نقاط جهان استفاده کنند. شرایط تحریم ها، ایمنی بالا، تبدیل آسان به سایر ارزهای دیجیتال و غیره از مزایای خرید این ارز دیجیتال است.

قیمت ارز پولکادات به دلار: 7.41 دلار
قیمت ارز دوج کوین به تومان: 433,241 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,396 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998777 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,314,274,909 دلار

مارکت کپ تتر: 111,825,891,929 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها

تتر به لیر