میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید تتر در کوینکس

خرید تتر در کوینکس با توجه به محدودیت های کاربران ایرانی در سایر صرافی های بین المللی، قابل توجه بسیاری قرار گرفته است. کاربران ایرانی به راحتی و بدون هیچ ممانعت قانونی قابلیت خرید انواع ارز دیجیتالی مانند تتر، بیت کوین و غیره را دارند. برای استفاده از مزایای این صرافی و شروع به خرید و فروش در آن، کافی است اقدام به احراز قانونی کنند و از مزایای آن بهره ببرند. کاهش کارمزدها یکی از انواع مزایای احراز هویت می باشد که می تواند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورد.  کاربر گرامی برای خرید تتر ارزان در صرافی علی بابا وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  68,591.18 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 4,010,389,360 تومان

تاریخچه صرافی کوینکس

خرید تتر از صرافی خارچی مانند  در کوینکس روزانه توسط افراد زیادی انجام می گیرد. اگر با بازار ارزهای دیجیتال آشنا باشید و وارد آن شده باشید، احتمالا تاکنون بارها نام صرافی کوینکس را شنیده اید. این صرافی که از بزرگترین صرافی های متمرکز جهان است، دارای پشتیبانی از بیش از شصت ارز دیجیتالی است و روز به روز در حال رشد و پیشرفت بیشتری است.

صرافی کوینکس در سال ۲۰۱۷ در کشور هنگ کنگ، به دست یانگ هایپو بنیان گذاشته شد و با موسس و تیم توسعه دهنده خود شروع به پیشرفت کرد. از دلایلی که این صرافی به جای چین در هنگ کنگ بنیان گذاشته شد، محدودیت های مختلف حاکم در چین از جمله محدودیت های مالیاتی بود.

خرید تتر در کوینکس برای ایرانیان به راحتی امکان پذیر است زیرا این صرافی اقدام به تحریم ایرانیان و ایجاد محدودیت برای آن ها نکرده است. سیستم خدمت رسانی این صرافی  سیستم C2B است و شریک هشت شرکت ارز دیجیتال نیز می باشد که در نتیجه شما به عنوان مشتری امکان معامله مستقیم با شرکت های ارز دیجیتال را پیدا می کنید. هرچند بسیاری از ایرانیان  تتر را از صرافی های ایرانی خریداری می کنند و آنرا به حساب خود در کوینکس انتقال می دهند تا بدین وسیله اقدام به خرید و فروش ارزهای دیگر کنند، در این راستا، صرافی علی بابا بزرگترین مرکز تبادل تتر ایران  مفتخر است که بسته های ارزان تتری را در پلتفرم خود به فروش برساند.

خرید تتر در کوینکس با توجه به محدودیت های کاربران ایرانی، گزینه بسیار مناسبی به شمار می آید. کاربران ایرانی می توانند با خیال راحت و بدون هیچ ممانعت قانونی، به احراز هویت در این صرافی اقدام کرده و از مزیت های احراز هویت قانونی استفاده کنند. از مزایای احراز هویت می توان به کاهش کارمزدها اشاره کرد.

قیمت ارز تتر به دلار:  0.998872 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 58,402 تومان

خرید تتر در کوینکس در علی بابا

خرید از صرافی کوینکس

با توجه به مزایای زیاد خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کوینکس، ایرانیان زیادی علاقه به احراز هویت در آن پیدا می کنند اما چگونه می توان به خرید و فروش ارزهای دیجیتالی اقدام کرد؟

برای شروع خرید و فروش کافی است مستر کارت یا ویزا کارت تهیه کنید و انتخاب کارت را نیز با توجه به شرکت مورد نظر خود که می خواهید با آن معامله انجام دهید انجام دهید، مثلا برای خرید تتر در کوینکس باید ببینید شرکت مورد نظر شما کدام کارت را قبول دارد. برای مطالعه چگونگی خرید تتر در ایران وارد این صفحه شوید.

بعد انتخاب کارت خود شروع به ثبت نام و احراز هویت کنید و بعد قیمت ارز مورد نظر خود را بررسی کنید و به قسمت خرید ارز بروید، سپس صبر کنید تا ارز خریداری شده در کیف پول شما بنشیند.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  472.20 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 27,608,538 تومان

مزایای صرافی کوینکس

کوینکس بهترین صرافی خرید تتر است، از مزایای این صرافی می توان به امنیت بالای آن اشاره کرد. امنیت بالای این صرافی در طول تاریخ تاسیس آن سبب اطمینان خاطر کاربران آن شده است و جالب است بدانید این صرافی تاکنون با سرقت اطلاعات روبرو نشده است. این صرافی همچنین از انواع ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می کند و لازم نیست برای خرید ارزهای مختلف در  چندین صرافی مختلف عضو شوید.  از دیگر نکات مثبت آن محبوبیت و تعداد بالای کاربران آن است. حجم بالای معادلات این صرافی به روزی حدود شصت و چهار ملیون دلار می رسد که رقمی شگفت انگیز به حساب می آید و خرید تتر در کوینکس جزئی از معادلات هرروزه این صرافی است.

این صرافی رابط کاربری ساده ای دارد که از مهم ترین ویژگی های یک پلتفرم محسوب می شود، همچنین با معرفی دوستان خود به این صرافی با کد دعوت مخصوص،20 درصد از هزینه معاملات را دریافت می کنید.

قیمت ارز پولکادات به دلار:  7.42 دلار  | قیمت ارز دوج کوین به تومان: 433,959 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,402 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998872 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,068,016,058 دلار

مارکت کپ تتر: 111,836,561,210 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها