میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید تتر

خرید تتر Tether به دلیل استیبل کوین بودن این ارز، ریسک کمی دارد چون این ارز تقریبا نوسانات زیادی را تجربه نمی کند و هر واحد آن قیمتی برابر یک دلار دارد اما این ارز هم از نوسانات بازار به طور کامل در امان نیست. نوسانات قیمتی این ارز معمولا چیزی بین 0.99 دلار و 1.0012 دلار است، اما کاهش مختصر و کوتاه این رمز در اوایل ماه مه ۲۰۲۲  ارز به ۹۵ سنت سبب نگرانی زیادی برای سرمایه گذاران این ارز شد. این رمز ارز قیمت 0.9213 دلاری را 23 آوریل 2017 تجربه کرد و حتی قیمت 1.0413 را هم تجربه کرده است که اوج قیمت این ارز بوده است.

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 56,756 تومان

سقوط قیمت تتر

تتر یک ارز استیبل است و خرید تتر از صرافی خارجی حجم زیادی از خرید بازار ارزهای دیجیتالی را شامل می شود. این ارز سومین ارز پرمعامله بازار ارزهای دیجیتالی است و به عنوان یک ارز ثابت شناخته می شود. روز جمعه ۲۷ مه، این رمز ارز از ساعت ۰۸:۴۵ BST (UTC +1)با قیمت ۰٫۹۹۹۱ پوند در بازار معامله می شد و پنجشنبه ۱۲ می به ۹۵ سنت سقوط کرد و سبب نگرانی افراد زیادی شد. روز قبل این اتفاق نیز، استیبل کوین دیگری به نام terraUSD  کاهش قیمت 99 درصدی را تجربه کرده بود. این موضوع سبب شد افراد زیادی که از استیبل کوین ها در معاملات خود استفاده می کردند، به دنبال تحلیل بازار و آینده استیبل کوین ها باشند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,567,476,251 تومان

 در ۲۳ می ارزش بازار USDT به ۷۳٫۲ میلیارد دلار سقوط کرد در حالیکه در در ۶ می ارزش بازار این ارز  حدود ۸۳ میلیارد دلار بود. در ۲۶ مه به زیر ۷۳٫۲ میلیارد دلار هم رسید ولی تتر خبر راه اندازی یک استیبل کوین جدید را اعلام کرده وارزش بازار خود را به ۷۳٫۲ میلیارد دلار بازگرداند. این استیبل کوین جدیدMXNT  نام داشت. روزانه خرید تتر توسط افراد زیادی صورت می گیرد. کاربر گرامی برای مشاهده بسته های تخفیف خورده تتری وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

مقالات مرتبط: خرید تتر بدون کارمزد

قیمت ارز  سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,657,664 تومان

خرید تتر usdt

علت ثابت بودن قیمت تتر

عرضه تتر محدود نیست و واحد های جدید یه نسبت به تقاضای بازار تولید و عرضه می‌شود.و به ازای هر واحد تتری که ارائه می شود، ۱ دلار آمریکا در ذخایر بانکی این شرکت، ذخیر می شود که به عنوان پشتوانه تتر شناخته می شود. یعنی اگر,۰۰۰,۰۰۰ 2واحد USDT به بازار ارائه شود، ۰۰۰,۰۰۰, 2دلار در ذخایر بانکی این شرکت نگهداری می شود تا قیمت آن با ۱ دلار برابری کند. اگرچه برخی نسب به این قضیه مشکوک هستند و معتقد به نداشتن پشتوانه کافی این رمز ارز شک دارند و این شرکت را متهم می‌کنند.

قیمت ارز بایننس کوین به دلار:  595.45 دلار  | قیمت ارز بایننس کوین به تومان: 33,792,717 تومان

این ارز را می توان روی کیف پول های بیت کوین کش، اتریوم، الگورند و ترون ذخیره کرد و استفاده  و خرید تتر در تهران بسیار راحت است. تراکنش‌ها و توزیع واحدهای USDT غیرمتمرکز است و روی بلاک‌ چین‌های بزرگ صورت می گیرند. صرافی‌ها بیشتر توکن ERC20 تتر را به دلیل محبوبیت زیاد خرید و فروش می کنند.

قیمت ارز اتریوم به دلار:  3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 171,874,915 تومان

درآمد شرکت تتر از کجاست؟

شاید فکر کنید در آمد شرکت تتر از کجا بدست می آید؟ درآمد قانونی شرکت آیفینکس، یکی  از کارمزدهای بیتفینکس بدست می آید وو یکی از سود پشتوانه ذخیره‌شده در حساب‌های بانکی. البته علاوه بر این درآمد های  قانونی می تواند بازار را نیز دستکاری کند و کسب درآمد کند.

قیمت ارز یو اس دی کوین به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز یو اس دی کوین به تومان: 56,763 تومان

مقالات مرتبط: آموزش خرید تتر در ایران

برای خرید مستقیم این رمز ارز از بیتفینکس، کاربران باید دلار به حساب‌های بانکی بیتفینکس واریز کنند. از سمتی دیگر، کاربران این صرافی می‌توانند تترهای خود را به دلار تبدیل کنند. برای واریز و برداشت دلار باید ۰.۱ دلار کارمزد به این صرافی بپردازید. به علاوه شرکت آیفینکس با مقدار زیادی دلار در بانک‌ها ذخیره کرده است و از این ذخیره سود بانکی زیادی دریافت می‌کند.

قیمت ارز بایننس کوین به دلار:  595.45 دلار  | قیمت ارز بایننس کوین به تومان: 33,792,717 تومان

البته بارها در مقالاتی هم این شرکت متهم شده است که می‌تواند بر قیمت بیت کوین با دستکاری عرضه، تأثیر بگذارد و و جهت بازار ارزهای دیجیتال را تغییر دهد. در آوریل ۲۰۱۹، تتر توسط دفتر دادستان کل نیویورک متهم شد که۸۵۰ میلیون دلار از پشتوانه تترها را برای جبران ضررهای خود را برداشت کرده است اما این ادعا توسط بیتفینکس رد شد. خرید تتر از بسیاری از  صرافی ها امکان پذیر است.

مقالات مرتبط: ارزانترین روش خرید تتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

نمودار بیت کوین «سیگنال مگا صعودی» یا «شکست واقعی؟» 5 نکته ای که در این هفته باید از بیت کوین بدانید

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 01 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها