میانگین امتیازات ۵ از ۵

تتر bsc برای حفظ سلطه تلاش می کند

تتر bsc برای حفظ سلطه تلاش می کند
حتی با افزایش ارزش بازار استیبل کوین های رقیب، تتر همچنان پادشاه استیبل کوین است. اما سوال اینجاست – برای چه مدت؟

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  0.000003 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 0.171792 تومان

داده های زنجیره ای می گوید که سرمایه گذاران از تتر (USDT) فرار می کنند. در نتیجه، غول استیبل کوین، در میان انبوهی از اصلاحات بازار، سهم قابل توجهی از بازار را از دست داده است.

با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

سهم بازار از دست دادن تتر

تتر در حال حاضر دارای ارزش بازار 68 میلیارد دلاری است که پایین ترین رقم از اکتبر سال گذشته است که از بالاترین رکورد اخیر خود یعنی 83 میلیارد دلار کاهش یافته است. از آن زمان، استیبل کوین دستخوش آبشاری از افت های قیمت تتر bscمکرر شد. طبق داده‌های CoinGecko، تنها از 14 ژوئن حدود 4 میلیارد دلار کاهش یافته است.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  473.26 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 27,670,790 تومان

سقوط TerraUST باعث شد بازیگران بازار به دنبال پناهگاهی در سایر دارایی‌های دیجیتالی باشند که ارتباط یک به یک با دلار آمریکا را حفظ می‌کنند. در نتیجه، سرایت بازار متعاقب آن، کریپتوها و استیبل کوین‌ها را به سمت نوسان سوق داد، که طی آن USDT برای مدت کوتاهی برابری دلاری خود را از دست داد و به 95 سنت سقوط کرد.

در حالی که موفق شد به سرعت دوباره تثبیت شود، مارپیچ مرگبار باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران غول استیبل کوین را به جای رقیب خود – USDC، یک رقیب اصلی کنار بگذارند. پس از سنجش بیشتر، مشخص شد که برخلاف ارزش بازار در حال سقوط USDT، استیبل کوین شاخص Circle همچنان مسیر صعودی خود را دنبال می کند. برای خرید بسته های تخفیف خورده تتر وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز تتر به دلار:  0.998777 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 58,396 تومان

پس از صعود در هفته اول مارس، ارزش بازار USDC به سرعت در اواسط ماه مه بازگشت. همانطور که قبلاً گزارش شد، حتی تبدیل به استیبل کوین منتخب در بلاک چین اتریوم شد.
در همان زمان، Binance USD (BUSD) همچنین به یک بازگشت جزئی اما مرتبط اشاره کرد. با از بین رفتن TerraUSD، سه استیبل کوین بزرگ – تتر، USD Coin و Binance USD – توانسته‌اند جایگاه خود را در ده جدول برتر حفظ کنند.

کاهش ارزش بازار تتر چند روز پس از رد شایعات مبنی بر اینکه استیبل کوین عمدتاً توسط اوراق تجاری چین و آسیا پشتیبانی می شود، صورت می گیرد. با توجه به رویدادهای اخیری که بر پلتفرم وام‌دهی کریپتو تأثیر گذاشته است، سلسیوس، صادرکننده استیبل کوین اظهار داشت:

“موقعیت درجه سانتیگراد بدون ضرر به تتر bsc منحل شده است. فعالیت وام دهی تتر با سلسیوس (مانند هر وام گیرنده دیگری) همیشه بیش از حد وثیقه بوده است. تتر در حال حاضر به غیر از سرمایه گذاری کوچکی که از سهام تتر در شرکت انجام شده است، در معرض دمای صفر قرار دارد. تتر از شایعات دیگری که منتشر می شود آگاه است، که نشان می دهد وام دهی به Three Arrows Capital دارد – باز هم این کاملاً نادرست است.

قیمت ارز  سولانا به دلار:  0.000571 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 33 تومان

اقتصاد استیبل کوین تتر bsc

در حالی که سایر توکن‌های وابسته به دلار ممکن است سهم تتر bsc را از بین ببرند، برای اولین بار در تاریخ، کل عرضه استیبل کوین در سه ماهه دوم سال 2022 (به استثنای UST) به شدت کاهش یافته است. لوکاس نوزی، رئیس بخش تحقیق و توسعه CoinMetrics فاش کرد که بازخرید استیبل کوین به دلیل نقدینگی کوتاه مدت و نگرانی در مورد ورشکستگی به شدت افزایش یافته است.

قیمت ارز اتریوم به دلار3,865.85 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 226,028,380 تومان

از میان تمام ناشران متمرکز، تتر شاهد بیشترین بازخریدها بود و تقریباً 7 میلیارد از عرضه خود را در ماه گذشته پاک کرد، زیرا سرمایه گذاران تلاش کردند از بازار خارج شوند و از آسیب بیشتر جلوگیری کنند.

با این وجود، کاهش سریع قیمت تمام دارایی‌های کریپتو غیراستیبل کوین به این معنی است که استیبل کوین‌ها از نظر ارزش بازار و مکان‌یابی افزایش یافته‌اند. داده‌های اخیر نشان می‌دهد که چهار دارایی دیجیتالی از این دست در 10 ارز دیجیتال برتر وجود دارد و پنجمین نیز نزدیک به نفوذ است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 09 خرداد 1403:58,396 تومان

قیمت دلاری تتر: 0.998777 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 69,314,274,909 دلار

مارکت کپ تتر: 111,825,891,929 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: کاهشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: کاهشی

پیش بینی قیمت تتر در 10 خرداد 1403 ◀️ کاهشی

بر چسب ها