میانگین امتیازات ۵ از ۵

کیف پول تتر اندروید

کیف پول تتر اندروید را باید به درتی انتخاب کنید تا نگهدارنده ای امن برای دارایی شما باشد، اگر می خواهید کیف پول Tether را به درستی انتخاب کنید، باید مواردی را در نظر بگیرید.

اول از همه، شما باید انواع توکن های ارائه شده را بررسی کنید. انواع مختلف توکن تتر وجود دارد که رایج ترین آنها USDT-ERC20 و USDT-Omni هستند. برخی از کیف پول ها ممکن است فقط از یک نوع تتر پشتیبانی کنند، بنابراین باید مراقب این موضوع باشید.

قیمت ارز بیت کوین به دلار: 62,860.80 دلار | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,567,476,251 تومان

همچنین باید کیف پولی بیابید که استفاده از آن آسان باشد و از مشتری پشتیبانی فوق العاده ای ارائه دهد.

علاوه بر این، برخی از کیف پول‌ها می‌توانند چندین ارز را پشتیبانی کنند، بنابراین باید چیزی را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. قبل از انتخاب خود، تا جایی که می توانید در مورد کیف پول های Tether تحقیق کنید. در این قسمت به بررسی چند کیف پول تتر اندروید می پردازیم.

کاربقر گرامی برای مشاهده اطلاعات ارزهای دیجیتال وارد صفحه تابلوخوانی ارزهای دیجیتال شوید.

در صورت خرید تتر، چطور باید آن‌را نگه‌داری کنم؟

یکی از روش های نگهداری تتر استفاده از کیف پول های مخصوص تتر است، هنگام انتخاب کیف پول Tether، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید نوع کیف پولی است که باید استفاده کنید. می‌توانید کیف پول‌های موبایل، وب، دسکتاپ و سخت‌افزار را بیابید که کیف‌پول‌های سخت‌افزاری امن‌ترین آنها هستند. کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند دستگاه‌های USB هستند و می‌توان آن‌ها را به رایانه‌تان وصل کرد. وجوه به صورت آفلاین با این کیف پول ها ذخیره می شوند.

قیمت ارز تتر به دلار: 1.00 دلار | قیمت ارز تتر به تومان: 56,756 تومان

کیف پول تتر اندروید ایمن

کیف پول تتر اندروید کوینومی

قیمت ارز شیبا اینو به دلار: 0.000023 دلار | قیمت ارز شیبا اینو به تومان: 1 تومان

افرادی که خواهان پشتیبانی از همه انواع Tether هستند باید از کیف پول تتر اندروید Coinomi استفاده کنند. استفاده از این کیف پول آسان است و دارای نسخه دسکتاپ و موبایل پلتفرم است. انتخاب ارز زیادی دارد، زیرا بیش از 1000 رمزارز پشتیبانی شده وجود دارد. این برای افرادی که کمی تنوع می خواهند بسیار عالی است. با این حال، ارز فیات پشتیبانی نمی‌شود و تبادل کریپتوها با فیات در کیف پول یا با یکدیگر امکان‌پذیر نیست.

کیف پول تتر اندروید بایننس

قیمت ارز سولانا به دلار: 152.55 دلار | قیمت ارز سولانا به تومان: 8,657,664 تومان

بایننس یک وب و کیف پول موبایلی را برای افرادی که به دنبال انجام مبادلات ارزهای دیجیتال هستند به ارمغان می آورد. کیف پول تتر اندروید بایننس یکی از پر استفاده ترین نوع کیف پول هاست و این ممکن است عمدتا به این دلیل باشد که انواع تتر پشتیبانی می شود. بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر نیز در صرافی ارائه می شوند. احراز هویت 2 مرحله ای نیز برای امنیت ارائه شده است. با این حال، مردم فقط می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را بر روی سایر ارزهای دیجیتال خرج کنند، بنابراین قابلیت استفاده کمی محدود است.

مقالات مرتبط: خرید تتر با ارزانترین کارمزد

کیف پول لجر نانو ایکس

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار: 452.09 دلار | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,657,079 تومان

Ledger کیف پولی است که از 1000 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند که یکی از آنها تتر است. این یک کیف پول تتر اندروید سخت افزاری است و وقتی از آن استفاده نمی کنید وجوه را آفلاین نگه می دارد. این یک کیف پول بسیار امن است، اما برای خرید آن باید 109 پوند بپردازید.

مقالات دیگر: قیمت لحظه ای تتر و سقوط ۷۲ ارز از ۱۰۰ ارز برتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها