میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال پولکادات چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال پولکادات: 404,739 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی پولکادات: 581,996,522,094,196 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی پولکادات: افزایشی

خرید رمزارز مجازی پولکادات (DOT) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی پولکادات (DOT) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال پولکادات (DOT) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

پولکادات با نماد اختصاری DOT یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 10,164,812,807 دلار میلیون دلار، در رتبه 14 بازار قرار داشته و سهم 1,437,953,431 DOT از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی پولکادات (DOT) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 7.07 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 166,910,171 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی پولکادات (DOT) معادل 0.87% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال پولکادات چیست؟بلاکچین پولکادات، یک بلاکچین نسل سومی هست و در زمان نگارش این مقاله جایگاه هشتم مارکت را به خود اختصاص داده است. پولکادات نه تنها تمام ویژگی ها و مزایا بلاکچین نسل اول (بیت کوین ) و بلاکچین نسل دوم (اتریوم) را دارد بلکه مشکلات دو بلاکچین قبلی را حل کرده.

برای درک بیشتر عملکرد بلاکچین پولکلادات به بررسی مختصری از دو بلاکچین قبلی می پردازیم.

بلاکچین نسل اول (بیت کوین ): نقل و انتقالات پول دیجیتال را انجام می دهد.

بلاکچین نسل دوم (اتریوم): پلتفرمی برای ثبت قراردادهای هوشمند و ساخت برنامه های غیر متمرکز ایجاد می کند.

پولکادات در سال 2017 عرضه اولیه شد و نزدیک به 140 میلیون دلار جذب سرمایه کرد، از نکات حائز اهیمت این پروژه این میزان جذب سرمایه هست که جز پروژهایی محسوب می شود که بیشترین جذب سرمایه را تا به امروز داشته است.

در نهایت بعد از سه سال تحقیق و توسعه بر روی بلاکچین پولکادات در سال 2020 دکتر گاوین وود و رابرت هابر مایر پروژه پولکادات را با هدف (گرفتن قدرت از سازمان ها، انحصار طلبان و شرکت های بزرگ) راه اندازی کردند.

و با نماد اختصاری (DOT) در صرافی ها لیست شد.

گاوین وود: برنامه نویس اهل کشور انگلستان که اولین پیاده سازی فنی اتریوم را به زبان سی ++ انجام داد و سپس زبان برنامه نویسی بومی اتریوم به اسم سالیدیتی را نوشت و بعد از مدتی از اتریوم جدا شد و پروژه پولکادات را راه اندازی کرد.

اولین کاربرد پولکادات همانند اتریوم ساخت یک بستر مناسب برای قرارداد های هوشمند و نرم افزارهای غیر متمرکز هست. اما با سرعت و مقیاس پذیری به مراتب بیشتر از اتریوم.

پولکادات، به مادر بلاکچین ها هم معروف هست به این دلیل که بستری برای ارتباط بین بلاکچین ها ایجاد می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 03 خرداد 1403:57,260 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 04 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها