میانگین امتیازات ۵ از ۵

خرید ارز های متاورسی

خرید ارز های متاورسی از جمله مواردی است که این روزها در بازار ارزهای دیجیتال بسیار گرم هستند. برای پرداختن به این موضوع ابتدا باید بدانیم که ارزهای متاورسی چه ارز هایی هستند. نوعی از ارز دیجیتالی هستند که در فضای متاورس استفاده می شوند. به دلیل فعالیت توکن های متاورسی بر بستر یک پلتفرم، با رشد آن پلتفرم، توکن اختصاصی آن پلتفرم نیز رشد می کند و سبب سود سرمایه گذاران آن می شوند. تفاوت این توکن های متاورسی با سایر رمز ارزها در کاربرد و کارکرد متفاوت آن است.

دنیای وسیع متاورس که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است، تکنولوژی نوپایی است که  مبتنی بر بلاکچین است و به شما قابلیت گشت گذار، برگزاری جلسه و کنفرانس، رفتن به کنسرت، حضور در عروسی و حتی کسب درآمد را می دهد.

البته زندگی در دنیای متاورس نیز، همانند زندگی در دنیای واقعی نیاز به پول دارد، که پول خاص این دنیا رمزارزهای  متاورسی می باشد.

قیمت ارز ان اف تی به دلار:  0.00000048958511 دلار  | قیمت اان اف تی به تومان: 0.027785 تومان

ارزهای متاورسی متاورس چیست؟

خرید ارز های متاورسی شما را به دنیای  متاورس وارد می کند. متاورس پروژه ای است که در پی ایجادی جهانی جدید است که در آن افراد می توانند در کسری از ثانیه کنار هم حاضر شوند. این پروژه واقعیت مجازی به دنبال ایجاد پیوند میان جهان فیزیکی ما با دنیای آواتارها، زندگی دیجیتال، و نسل جدیدی از اینترنت می باشد. متاورس نوعی واقعیت مجازی دیجیتال است که در پی این است که کاربران در جهانی جدید به زندگی، تحصیل، کار و یا معاشرت بپردازند.

متاورس واژه‌ ای مرکب است که از از meta به معنی فراتر و universe به معنی جهان تشکیل شده است. این کلمه را می توانیم به فراتر از جهان ترجمه کنیم. متاورس که شبکه ‌ای گسترده از محیط‌ های همیشه آنلاین و فعال مجازی می باشد برخلاف اینترنت نسل اول، شبکه ای به شدت تعامل پذیر است.

در این جهان مجازی شما می توانید با آواتار خود با سایر افراد یا اشیا دیجیتال اطراف ارتباط ایجاد کنید. این جهان پول مخصوص به خود را نیز دارد که همان ارزهای متاورسی هستند. کاربر گرامی برای مشاهده دسته بندی ارز های متاورسی وارد این صفحه شوید.

قیمت ارز متاورسی ی اینفینیتی به دلار:  7.47 دلار  | قیمت ارز ی اینفینیتی به تومان: 423,904 تومان

قیمت خرید ارز های متاورسی در علی بابا

خرید ارز های دیجیتالی در دنیای متاورس

مهم ترین نکته برای خرید ارز های متاورسی، داشتن تحلیل درست و منطقی است. شما باید مدت زیادی را صرف تحلیل درست از ارزهای دیجیتالی کنید و منتظر نقطه ورود مناسب باشید. برای خرید ارز های دیجیتالی نمی توان عجله به خرج داد و بدون برنامه عمل کرد.

امروزه بازار ارزهای دیجیتالی رونق زیادی گرفته است و دنیای متاورس نیز طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. با توجه به اینکه امروزه افراد علاقه‌ی زیادی به تکنولوژی های نوین نشان می دهند و به دنبال ارتباطات مجازی بیشتری با افراد مختلف در سرتاسر جهان هستند، آینده‌ی درخشانی برای متاورس و ارزهای متاورسی پیش بینی می شود.

قیمت ارز متاورسی ایپ کوین به دلار:  1.29 دلار  | قیمت ارز ایپ کوین به تومان: 73,009 تومان

معروف ترین ارزهای دنیای متاورس

از برترین ارز های دیجیتالی پروژه متاورس می توان به ارز دیجیتالیی مانا(MANA) ، ارز انجین کوین (ENJ)، سند(SAND) ، بلاک توپیا (BLOK) و ی (AXS) اشاره کرد.

هر یک از این توکن های متاورسی استفاده متفاوتی دارند مثلا AXS توکن  بازی Axie Infinity است که به افرادی که روی   توکن AXS، سرمایه‌گذاری می کنند، حق رأی می دهد تا برای آینده بازی تصمیم بگیرند و به نحوه کنترل و پیشرفت بازی نظر بدهند یا پلتفرم Enjin با بیش از 250 هزار انجمن بازی و 18 میلیون گیمر، ارز دیجیتال Enjin Coin برای پرداخت هزینه کالاهای مجازی، ایجاد کرد و تبدیل به بزرگ‌ترین پلتفرم انجمن بازی آنلاین شد و امروزه از توکن آن  برای پرداخت هزینه کالاهای مجازی استفاده می شود.

قیمت ارز متاورسی دیسنترالند به دلار:  0.436493 دلار  | قیمت ارز دیسنترالند به تومان: 24,772 تومان

ارز دیسنترالند (Decentraland) متعلق به بازی Decentraland است و بازیکنان با کمک خرید ارز های متاورسی آن می توانند به خرید زمین، پرداخت هزینه کالاها و خدمات در دیسنترالند بپردازند. دیسنترالند توسط بلاک‌چین اتریوم حمایت می شود. در این بازی می توانید زمین بخرید و آن را بسازید و حتی در آن کسب درآمد نیز بکنید. دیسنترالند شامل 90601 قطعه زمین به‌ عنوان NFT می باشد.

قیمت ارز متاورسی سندب به دلار:  0.444294 دلار  | قیمت ارز سند ب به تومان: 25,215 تومان

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها

<