میانگین امتیازات ۵ از ۵

ارز دیجیتال چیلیز چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال چیلیز: 7,342 تومان تومان
مارکت کپ ارز مجازی چیلیز: 65,258,626,342,076 تومان تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی چیلیز: افزایشی

خرید رمزارز مجازی چیلیز (CHZ) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی چیلیز (CHZ) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

چیلیز با نماد اختصاری CHZ یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 1,149,891,217 دلار میلیون دلار، در رتبه 75 بازار قرار داشته و سهم 8,888,289,967 CHZ از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی چیلیز (CHZ) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1.00 دلار، معادل 0.129371 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 69,148,934 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی چیلیز (CHZ) معادل 7.01% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال چیلیز چیست؟

آیا شما فکر می کنید که کاربردهای بلاکچین فقط در بیت کوین و سیستم های مالی خلاصه شده! پس در این مقاله همراه ما باشید تا با یکی از کاربردهای بی شمار بلاکچین در حوزه ورزش و سرگرمی آشنا شوید.

چیلیز، یک ارز دیجیتال است که در پلتفرم های ورزشی و سرگرمی استفاده می شود و همین طور ادعا می کند اولین پلتفرمی هست که می تواند پلی بین فناوری های بلاکچین و دنیای ورزش ایجاد کند.

در اکتبر سال 2018 توسط الکساندر دریفوس که در حال حاضر مدیر عامل شرکت هم هست راه اندازی شد، از نکات قابل توجه در رزومه این بنیان گذار 20 سال تجربه در تاسیس و توسعه شرکت های تحت وب هست.

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری (CHZ) در ابتدا بر بستر بلاکچین اتریوم پیاده سازی شد، اما بعداً به گونه ای طراحی شد که در بلاکچین بایننس اسمارت چین هم اجرا شود تا نقش Binance Launchpool را در انتشار توکن های هواداری به عنوان بخشی از یک مشارکت استراتژیک ایجاد کند. CHZ همچنین به عنوان توکن TRC20 در بلاکچین ترون هم اجرا می شود.

هم چنین CHZ یک توکن هواداری است که بر روی پلتفرم Socios.com اجرا می شود و با معامله آن کاربران می توانند حمایت خود را به تیم های ورزشی حرفه ای نشان دهند.

پلتفرم Socios.Com چیست؟

یک پلتفرم برای رای گیری و پادارش دهی طرفداران ورزش هست که با استفاده از توکن های هوا داری مثل CHZ کاربران می توانند در تصمیم گیری های باشگاه، اخبار مربوط به بازیکنان و رویدادهای مهم ورزشی مشارکت کنند.

در واقع Socios.Com یک بستر را برای نهادهای ورزشی ایجاد می کند تا از طریق فناوری بلاکچین بیشتر از قبل با طرفداران خود در ارتباط باشند.

هدف چیلیز این است که به میلیون ها طرفدار ورزش یک کوین بدهد تا از رای مستقیم در باشگاه های فوتبال مورد علاقه خود استفاده کنند. به این ترتیب، طرفداران فقط تماشاچی نیستند و شرکت کنندگان فعال باشگاه نیز می شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,756 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 02 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها

ارز دیجیتال چیلیز چیست؟