میانگین امتیازات ۵ از ۵

توکن غیر قابل تعویض nft برای احراز هویت قطعات خودرو تیم مسابقه‌ای GT با پشتیبانی لامبورگینی

توکن غیر قابل تعویض nft برای احراز هویت قطعات خودرو تیم مسابقه‌ای GT با پشتیبانی لامبورگینی

قهرمان سابق مسابقات اتومبیل رانی وینچنزو سوسپیری گفت که این به آنها امکان می دهد تا کیفیت قطعات اتومبیل خود را نظارت کرده و از آن اطمینان حاصل کنند.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,575,899,599 تومان

Vincenzo Sospiri Racing (VSR)، یک تیم مسابقه‌ای GT با حمایت بخش موتوراسپرت لامبورگینی، همکاری خود را با پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) Go2NFT برای راه‌اندازی برنامه‌ای که قطعات خودروهای مسابقه‌ای را تایید می‌کند، اعلام کرده است.

مقالات مرتبط: توکن ولکان فورجد PYR چیست؟

در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، قهرمان سابق مسابقات اتومبیلرانی وینچنزو سوسپیری از VSR اشاره کرد که تیم آنها گواهینامه NFT را برای اتومبیل های مسابقه ای خود با Go2NFT و پلتفرم بلاک چین Skey Network ایجاد خواهد کرد. این به آنها اجازه می دهد تا کیفیت قطعات خودرو را کنترل کرده و از آن اطمینان حاصل کنند. او توضیح داد که:

این همچنین مسئولیت بزرگی را به همراه دارد تا اطمینان حاصل شود که می‌توانیم هر قسمت از ناوگان مسابقه‌ای خود را برای نظارت بر عملکرد و اطمینان از منشأ به‌طور ایمن احراز هویت و ممیزی کنیم.»
جدا از قطعات خودرو، VSR همچنین به دنبال گسترش برنامه صدور گواهینامه توکن غیر قابل تعویض nft به کالاهای رسمی و سایر محصولات خود است. به گفته این تیم، این امر باعث می شود که هواداران هنگام خرید کالاهای مارک دار آرامش خاطر داشته باشند.

قیمت ارز  شیبا اینو به دلار:  0.000023 دلار  | قیمت ارز شیبا اینو  به تومان: 1 تومان

قیمت توکن غیرقابل تعویض nft

راه حل توکن غیر قابل تعویض nft برای چالش برند ها

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 25,717,659 تومان

Boris Ejsymont، یکی از مدیران Go2NFT، اشاره کرد که تیم آنها چالش‌هایی را که برندها برای حفاظت از مالکیت معنوی خود با آن مواجه هستند، درک می‌کنند و معتقدند که توکن غیر قابل تعویض nft ها می‌توانند راه‌حلی ارائه دهند. Ejsymont گفت:

ما معتقدیم که ابزار توکن غیر قابل تعویض nft می تواند به ایجاد اعتماد و شفافیت بیشتر برای برندها و طرفداران آنها کمک کند. این پروژه با VSR تنها شروع بسیاری از این همکاری ها برای برندهای محبوب در سراسر جهان است.
دنیای مسابقه و کریپتو در سال 2022 به خوبی با هم برخورد کرده است. در ماه فوریه، تیم مسابقه فرمول 1 Red Bull Racing یک مشارکت 150 میلیون دلاری با پلتفرم مبادلات رمزنگاری Bybit به دست آورد. بن ژو بنیانگذار Bybit در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که این همکاری به تیمش اجازه می دهد تا به افرادی که تازه وارد فضای کریپتو شده اند دسترسی پیدا کند.

قیمت ارز تتر به دلار1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 56,890 تومان

در ماه مارس، Crypto.com با تیم فرمول 1 سازنده خودرو استون مارتین همکاری کرد. با این معامله، خودروهای F1 این برند تبلیغاتی از بورس را به نمایش خواهند گذاشت. جفرسون اسلک، یکی از مدیران استون مارتین، خاطرنشان کرد که این حرکت به سازنده خودرو اجازه می دهد تا فضای کریپتو را بیشتر درک کند.

مقالات مرتبط: Metaverse می تواند تا سال ۲۰۳۰ به ارزش ۵ تریلیون دلار برسد

میانگین امتیازات ۵ از ۵

جدیدترین مقالات

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 02 خرداد 1403:56,890 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 03 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها