میانگین امتیازات ۴ از ۵

بیت کوین امروز باعث نگرانی رئیس‌جمهور السالوادور شده است. 

بیت کوین امروز باعث نگرانی رئیس‌جمهور السالوادور شده است.

قیمت ارز بیت کوین به دلار:  62,860.80 دلار  | قیمت ارز بیت کوین به تومان: 3,711,867,514 تومان

رئیس‌جمهور السالوادوربه نگرانی‌های بازار نزولی در مورد بیت کوین هوپیوم می‌پردازد
با افزایش تنش ها در بحبوحه کاهش قیمت بیت کوین، رئیس جمهور نایب بوکله تصمیم گرفت توصیه هایی را برای سرمایه گذاران دیگر بیت کوین که ممکن است نگران طولانی شدن بازار نزولی باشند، به اشتراک بگذارد.

السالوادور در 7 سپتامبر 2021، زمانی که قیمت آن در بازار حدود 50000 دلار بود، بیت کوین را به عنوان ارز قانونی معرفی کرد. از آن زمان، دولت Bukele بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری های اولیه بیت کوین خود به دست آورد، زیرا بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی 69000 دلار رسید که به طرح های توسعه زیرساخت های مختلف کشور هدایت شد. برای خرید بسته های تخفیف خورده تتر وارد صفحه خرید تتر ارزان شوید.

قیمت ارز بیت کوین کش به دلار:  452.09 دلار  | قیمت ارز بیت کوین کش به تومان: 26,695,533 تومان

با این حال، با افزایش تنش ها در میان کاهش قیمت بیت کوین، Bukele تصمیم گرفت توصیه هایی را برای سرمایه گذاران همکار بیت کوین که ممکن است نگران طولانی شدن بازار نزولی باشند، به اشتراک بگذارد.

ناییب بوکله، رئیس‌جمهوری که به بیت‌کوین کمک کرد تا وضعیت مناقصه قانونی در السالوادور را به دست آورد، نگرانی‌های فزاینده سرمایه‌گذاران را برطرف کرد زیرا بیت‌کوین برای اولین بار در 18 ماه زیر 20000 دلار معامله شد.

می بینم که برخی از مردم نگران قیمت #بیت کوین در بازار هستند. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

قیمت ارز تتر به دلار:  1.00 دلار  | قیمت ارز تتر به تومان: 59,053 تومان

توصیه من: از نگاه کردن به نمودار دست بردارید و از زندگی لذت ببرید. اگر در #BTC سرمایه گذاری کرده اید، سرمایه گذاری شما امن است و ارزش آن پس از بازار نزولی به شدت افزایش خواهد یافت.

صبر کلید است.

قیمت بیت کوین امروز

توصیه بوکل درباره بیت کوین امروز در توییت خود

بوکل در توییت خود به سرمایه گذاران همکار توصیه کرد که «به نمودار نگاه نکنند و از زندگی لذت ببرند». وی به سرمایه گذاران در مورد بازگشت اجتناب ناپذیر اطمینان داد و اظهار داشت:

“اگر در #BTC سرمایه گذاری کنید، سرمایه گذاری شما امن است و ارزش آن پس از بازار نزولی به شدت افزایش خواهد یافت. صبر کلید است.»

قیمت ارز  سولانا به دلار:  152.55 دلار  | قیمت ارز سولانا به تومان: 9,008,077 تومان
این توصیه واکنش‌های متفاوتی را از سوی جامعه دریافت کرد زیرا بسیاری به این واقعیت اشاره کردند که السالوادور بیشتر بیت‌کوین خود را با قیمتی بسیار بالاتر از ارزش فعلی بازار تهیه کرده است. در حالی که منتقدان انتظار دارند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به روند نزولی خود ادامه دهند، تجزیه و تحلیل های زنجیره ای نشان دهنده بازگشت مجدد بیت کوین به شکوه سابق است.

برخی از پیشنهادات محبوب جامعه کریپتو به Bukele در میان بازار نزولی شامل راه اندازی اوراق قرضه بیت کوین است.

اگه ممکنه یه پیشنهاد متواضع بدم زمان عالی برای راه اندازی اوراق قرضه #بیت کوین خود

قیمت ارز اتریوم به دلار3,028.53 دلار  | قیمت ارز اتریوم به تومان: 178,831,439 تومان

در حالی که جهان اقتصاد بیت کوین السالوادور را دنبال می کند، الخاندرو زلایا، وزیر دارایی السالوادور، اتهامات مربوط به ضرر بیش از 40 میلیون دلاری این کشور را رد کرد و اظهار داشت:

من بارها گفته ام: 40 میلیون دلار ضرر فرضی رخ نداده است زیرا ما ارز را نفروخته ایم.
در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد واکنش السالوادور به افت شدید بیت کوین، زلایا در پاسخ گفت: «نقد واضحی از بیت کوین وجود دارد، نه از استراتژی السالوادور».

میانگین امتیازات ۴ از ۵

جدیدترین مقالات

تتر usdt برای راه اندازی استیبل کوین جدید متصل به پوند انگلیس با رگولاتورهای بریتانیا همکاری می کند

مقاله‌های منتخب

وضعیت لحظه ای تتر

قیمت تتر در 31 اردیبهشت 1403:59,053 تومان

قیمت دلاری تتر: 1.00 دلار

حجم مبادلات روزانه تتر: 46,279,576,395 دلار

مارکت کپ تتر: 110,964,091,237 دلار

تغییرات لحظه ای تتر: افزایشی

تغییرات قیمت تتر در 24 ساعت: افزایشی

پیش بینی قیمت تتر در 01 خرداد 1403 ◀️ افزایشی

بر چسب ها